WMP 10 beta unknown error
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: WMP 10 beta unknown error

Primećen član nikola987 (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano WMP 10 beta unknown error

Od kako sam presao sa WMP 9 na 10 beta, vise nemogu da rezem audio i data cd-ove preko media playera. Kada pokusa iskoci mi poruka "Windows Media Player encountered an unknown error", na more informatin mi pokazuje ovo :
    "0xC00D11CD: Unknown error
    Windows Media Player encountered an unknown error. This can occur when another program or operating system component encounters a problem but does not communicate the nature of the problem to Windows Media Player.

Because this generic message can be displayed in a wide variety of circumstances, there is no single solution.

Error ID = 0xC00D11CD, Condition ID = 0x000000"
    Molim vas za pomoc.

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Taj Error znaci da WMP ne moze kopirati na CD. Mozda zato sto je CD-R ili CD-RW zauzet - sacekaj da zavrsi to sto radi pa pokusaj opet. Ili CD-R ili CD-RW nisu kompaktibilni - proveri da je drajv ispravno prikacen i da li si instalirao poslednje device drivers pa pokusaj ponovo. Da bi proverio da li je drajv kompaktibilan i downloaudovao najnovije device drivers pogledaj Windows Hardware Compatibility List na Microsoftovom Web sajtu

Primećen član nikola987 (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio Andreavk
    Taj Error znaci da WMP ne moze kopirati na CD. Mozda zato sto je CD-R ili CD-RW zauzet - sacekaj da zavrsi to sto radi pa pokusaj opet. Ili CD-R ili CD-RW nisu kompaktibilni - proveri da je drajv ispravno prikacen i da li si instalirao poslednje device drivers pa pokusaj ponovo. Da bi proverio da li je drajv kompaktibilan i downloaudovao najnovije device drivers pogledaj Windows Hardware Compatibility List na Microsoftovom Web sajtu
    Normalno sam rezao na WMP 9, rezac je ASUS CRW-5232AS, update-ovo sam filmware sa 1.0 na 1.01 i opet nista. Napominjem da mi se to desava samo u WMP 10, npr u Neru normalno rezem.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Zato se vrtis na verziju 9 i sacekas da izadje full verzija 10-ke.

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ako malo prošvrljaš po forumima koji se bave software-om videćeš da ljudi ne preporučuju instalaciju software-a u probnim, tj. beta verzijama zbog mogućih bagova. Verovatno je u pitanju bagovita verzija koju Micro$oft i stavlja u download zbog isprobavanja i što bržeg izdavanja finalne verzije. Dakle, ako želiš da izigravaš pokusnog kunića ti i dalje instaliraj beta verzije, ali ti je moj savet da se malo strpiš.

Buz the way, kada se desetkom pregazi devetka WMP u registry bazi se ne upisuje string za moguću deinstalaciju i vraćanje na staro. Zato svako ko hoće da malo eksperimentiše neka prvo kreira restore point (važi za Win XP) i tek onda instalira desetku, pa ako krene naopako samo vrati devetku preko system restore.

Pozdrav Open Source Zajednici.

Slične teme

1. ERROR:UNKNOWN RESOURCE ID
    Autor Mika u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 01.01.2009., 15:11
  2. Unknown device...
    Autor Lexa u forumu Hardver
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 11.06.2007., 18:02
  3. Unknown Flash Type
    Autor FO u forumu Operativni sistemi