Busted

Feelgooood

Iskusan
Poruka
5.306
Sedite sa društvom, razgovor u toku a vama se čini da ste pojedine rečenice već
čuli negde... I malo po malo, iskristališe se da ste to pročitali na forumu :mrgreen:

Onda zainteresovanije slušate, i na kraju shvatite koji nick koristi osoba sa kojom
trenutno razgovarate.. Setite se da vam je simpatična (ili nije), da vas nervira (ili ne),
da ste čuli dosta stvari o zajedničkim prijateljima a da niste znali...

I od jednom se kockice slože...

Da li vam se desilo nešto ovako? ili slično?
 
bogu mi nije .... ali mi se desilo da upoznam par ljudi sa foruma i da nikako ne mogu da povežem njih sa onim što iznose ovde ... tj.da je u potpunom disbalansu njihovo ponašanje u RL i na forumu.
 
Desilo mi se da na ulici prepoznam forumasicu a da joj facu pre toga nikad nisam videla.

U tvojoj prici , cutala bi ko zalivena , pa trk kuci da ispricam klanu sta se desilo i kakavi su mi utisci.
 
nikad, ali mi se desilo da sam cula da je jedna moja komsinica iz detinjstva nasla coveka na forumu, i upravo se porodila..e sad, crkoh sto ne znam nik:lol:
 
Sedite sa društvom, razgovor u toku a vama se čini da ste pojedine rečenice već
čuli negde... I malo po malo, iskristališe se da ste to pročitali na forumu :mrgreen:

Onda zainteresovanije slušate, i na kraju shvatite koji nick koristi osoba sa kojom
trenutno razgovarate.. Setite se da vam je simpatična (ili nije), da vas nervira (ili ne),
da ste čuli dosta stvari o zajedničkim prijateljima a da niste znali...

I od jednom se kockice slože...

Da li vam se desilo nešto ovako? ili slično?

ahahaa..a koja te tema navela na ovo..
gde si i koga prepoznala..a?
 
мени се делила слична ствар кад сам пролазио кроз кинеску четврт, тамо у блоку 70.
видијам ја позната ми, одакле ми позната, па са форума...
и нисам јој се јавио, није да нисам смео него била незгодна ситуација куповала гаће, 3 за 100 динара, ма знате оне синтетичке.
немојте да ме питате која је та, нећу пропевати.
 
Poslednja izmena:
мени се делила слична ствар кад сам пролазио кроз кинеску четврт, тамо у блоку 70.
видијам ја позната ми, одакле ми позната, па са форума...
и нисам јој се јавио, није да нисам смео него била незгодна ситуација куповала гаће, 3 за 100 динара, ма знате оне синтетичке.
немојте да ме питате која је то, нећу пропевати.

Bome 'oces :mrgreen:
 
jednom su pored mene isle dve devojke prepricavajuci neku aktuelnu temu sa foruma
ne secam se ni koju temu, a jedna od devojaka mi je licila na jednu forumasicu koja je kacila svoje slike, ali sad se vise ne secam koja bese
proslo je nekoliko godina od tada :)
 
i znam iz RL dvoje forumasa koji su se ovde upoznali, sada su u braku i imaju cerkicu
ali ne znam koji nik su koristili ni da li su jos uvek ovde
nju poznajem odavno, a njega sam upoznala kao njenog decka i kad su pricali kako su se upoznali, rekose na forumu krstarice :)

ona mu nije dala da kaze svoj nik uz obrazlozenje "ma pusti on je mnogo lupetao tamo" :)
 
Ma znam i ja one što su se ovde upoznali i dobili ćerkicu ;) ali nije to poenta...

Nego onako, poznaješ osobu, možda je prijatelj, kum/a, brat, sestra... :lol:

Nisam prepoznala nikoga, samo me zanimalo kako bi vi reagovali...
Ja bih ćutala... vidi kako sam nervozna, ko zna šta sam rekla tamo nekome... :lol:
 
Jednom sam bila napolju sa sestrom,i tu mojoj sestri prisla jedna drugarica koja mene nije znala,i odjednom ona kaze "poznata si mi..."..I ja rekoh,pa da,vidjala si me sa sestrom..."..i ona rece"ne,ne,sa krste te znam.."..:lol::eek::D (videla je moju sliku ovde)

i zgotivile smo se,a mnooogo me je nervirala pre toga:D Bese to jako prijatan susret.
 
Poslednja izmena:
ja lepo kažem da me juče jedna devojka odmerila i da znam da je urmašica stoposto
al ona neće da mi se javi a ostali mi se svi smeju
=P
inače, i meni bi bilo mnoooogo kul da prepoznam nekoga ali nekako mi se čini da su male šanse
 
e a ako zanemarimo mogućnost prepoznavanja sa slika
nema šanse da bih ovako u razgovoru nekoga prepoznala, sad se mislim
...
mislim, oni forumaši koje upoznaš na okupljanjima ili tako nešto - prosto su mnogo različiti od sebe na forumu
to je prirodno, nije isto živa i pisana reč =)
 
ja lepo kažem da me juče jedna devojka odmerila i da znam da je urmašica stoposto
al ona neće da mi se javi a ostali mi se svi smeju
=P
inače, i meni bi bilo mnoooogo kul da prepoznam nekoga ali nekako mi se čini da su male šanse

Ja sam tebe jednom videla u biblioteci,rekoh ti,i htedoh da ti pridjem,al pomislih :"mislice da sam neki ludak,il slicno"...: :)
 

Back
Top