Gadafi uručio orden Tadiću !

ludishinter

Domaćin
Poruka
4.191
Libijski lider Moamer el Gadafi uručio je sinoć u Tripoliju orden predsedniku Srbije Borisu Tadić, povodom proslave 40. godišnjice libijske revolucije.

Ovim povodom Gadafi je dodelio ordene samo nekolicini predsednika prijateljskih zemalja.

Tadić je u toku svečane večere, koju je za goste na proslavi godišnjice revolucije priredio libijski vođa, kratko razgovarao i razmenio pozdrave sa Gadafijem.

Na paradi koja je sinoć održana u Tripoliju učestvovali su i srpski vojnici.

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=145608

Svaka cast nasem predsedniku kada mu je Gadafi urucio orden nema sta:mrgreen::mrgreen:
 
Libijski lider Moamer el Gadafi uručio je sinoć u Tripoliju orden predsedniku Srbije Borisu Tadić, povodom proslave 40. godišnjice libijske revolucije.

Ovim povodom Gadafi je dodelio ordene samo nekolicini predsednika prijateljskih zemalja.

Tadić je u toku svečane večere, koju je za goste na proslavi godišnjice revolucije priredio libijski vođa, kratko razgovarao i razmenio pozdrave sa Gadafijem.

Na paradi koja je sinoć održana u Tripoliju učestvovali su i srpski vojnici.

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=145608

Svaka cast nasem predsedniku kada mu je Gadafi urucio orden nema sta:mrgreen::mrgreen:

Pa nego kako...

Bota ima jednu od vodećih uloga u očuvanju nezavisnosti Libije...:rtfm:

:mrgreen:
 
Hehe, al je ovaj Tadic puko`. Ja ne znam sta mu znaci to ponovno priblizavanje nesvrstanima, kad tamo gde bi trebali da imamo efekta, a to je ekonomija ga nemamo. Sve te zemlje su mahom anti-americke i anti-semitske, da nam se ne obije to o glavu. Ma gde god i kome god da se okrenemo na gubitku smo sa ovim stetocinama na vlasti.
 
Hehe, al je ovaj Tadic puko`. Ja ne znam sta mu znaci to ponovno priblizavanje nesvrstanima, kad tamo gde bi trebali da imamo efekta, a to je ekonomija ga nemamo. Sve te zemlje su mahom anti-americke i anti-semitske, da nam se ne obije to o glavu. Ma gde god i kome god da se okrenemo na gubitku smo sa ovim stetocinama na vlasti.

Mi smo na gubitku odavno sa ovima tako da samo neka nastavlja ordene da skuplja :mrgreen:
 
Hehe, al je ovaj Tadic puko`. Ja ne znam sta mu znaci to ponovno priblizavanje nesvrstanima, kad tamo gde bi trebali da imamo efekta, a to je ekonomija ga nemamo. Sve te zemlje su mahom anti-americke i anti-semitske, da nam se ne obije to o glavu. Ma gde god i kome god da se okrenemo na gubitku smo sa ovim stetocinama na vlasti.

Pa ne zna ni on sta ce, gazde mu kazu ovako, on bi opet malo da izvrda(primetili ste sigurno kod BoTe da on malo zataji sa pricom o EU, pa kada ga neko nadredjenih raspali po glavi, on kao papagaj krene
Bez Srbije nema EU,Eu je najveca zelja Srbije,Svai gradjanin Srbije bi zeleo u Eu,tamo nas ceka ovo,tamo nas ceka ono..itd).

Samo glup covek ne vidi u kakvom je jadnom stanju ova drzava, a najgluplji se ponosi predsednikom ove jadne drzave.

Over and out.
 
Libijski lider Moamer el Gadafi uručio je sinoć u Tripoliju orden predsedniku Srbije Borisu Tadić, povodom proslave 40. godišnjice libijske revolucije.

Ovim povodom Gadafi je dodelio ordene samo nekolicini predsednika prijateljskih zemalja.

Tadić je u toku svečane večere, koju je za goste na proslavi godišnjice revolucije priredio libijski vođa, kratko razgovarao i razmenio pozdrave sa Gadafijem.

Na paradi koja je sinoć održana u Tripoliju učestvovali su i srpski vojnici.

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=145608

Svaka cast nasem predsedniku kada mu je Gadafi urucio orden nema sta:mrgreen::mrgreen:

:klap::ok:...nisam ni sumnjala...u Gašu:cool::D
 
шта су му однели као поклон?

Poklonili smo mu Jelenu Trivan.

10152234154a7bd7a83852f184654782_orig.jpg


On se malo bunio, kao, Bismillah! sta je ovo! ali smo mu mi objasnili da je kod nas kriza.
 
Khm...pa ne znam:think:

Brat Putin je odlikovao Mesića, pa onog Filipa Vujanovića crnogorskog , a zaobišao našeg BoTu, tako da nešto ne treba baš mnogo očekivati al'...možda su neki upućeniji od upućenih...š'a ja znam:rumenko:
:mrgreen:
Одликовао је Месића и Вујановића, јер се они, свиђало се нама или не, боре за своје државе на све могуће начине.

БоТа се не бори ни мало за Србију, он се само извињава .... нашим џелатима :sad2:
 
Tadic Boris , je bio na toj proslavi u drustvu sa Mugabeom , predsednikom Sudana koga trazi haski tribunal zbog genocida - Omarom Al Basirom , i sve to kao predsednik liste za evropsku srbiju

Dali bi mogao neko Tadica da informise da je Libija u Africi a ne u Evropi z:D
 
Одликовао је Месића и Вујановића, јер се они, свиђало се нама или не, боре за своје државе на све могуће начине.

БоТа се не бори ни мало за Србију, он се само извињава .... нашим џелатима :sad2:

Haj' i da je tako ali ako ne zbog BoTe , mogao ga je odlikovati bar zbog nas...naroda...Srbije...missim "brat"...ovo - ono:sad2

Ni gaša mu nije uručio orden zato što njega lično obožava , no zbog tradicionalnog prijateljstva naspram našeg naroda...shvataš?!?:
 
Tadic Boris , je bio na toj proslavi u drustvu sa Mugabeom , predsednikom Sudana koga trazi haski tribunal zbog genocida - Omarom Al Basirom , i sve to kao predsednik liste za evropsku srbiju
А када ће Хаг да тражи БоТу због ратног злочина - геноцид над сопственом државом и народом .... како га цениш :think:
 
Poklonili smo mu Jelenu Trivan.

10152234154a7bd7a83852f184654782_orig.jpg


On se malo bunio, kao, Bismillah! sta je ovo! ali smo mu mi objasnili da je kod nas kriza.

:hahaha: :super: :hahaha:

mogo je tadic da pokloni i sopstvenu zenu - i onako mu ni za sta ne koristi , na sva putovanja vodi shutanovca ili jeremica , nije da sam im drzao svecu al sumnjam da su imali seks najmanje zadnji 6 godina .....

Ima covek obaveza z:D bisexualac z:D
 

Back
Top