Sta kad se zaljubite?

cantgetnosleep

Početnik
Poruka
7
Vec neko vreme sam sa jednim deckom koji mi se jako svidja.Sve bi bilo ok da nema onog osecaja ,nervoze kad treba da ga vidim.Znam da mu je lepo sa mnom ali mi se cini da se on ipak vise svidja meni nego ja njemu.Ne znam kako da se opustim.Ne zelim da mu pokazem koliko mi se svidja jer se bojim da on ne oseca isto.
 
cantgetnosleep:
Vec neko vreme sam sa jednim deckom koji mi se jako svidja.Sve bi bilo ok da nema onog osecaja ,nervoze kad treba da ga vidim.Znam da mu je lepo sa mnom ali mi se cini da se on ipak vise svidja meni nego ja njemu.Ne znam kako da se opustim.Ne zelim da mu pokazem koliko mi se svidja jer se bojim da on ne oseca isto.


Been there, done that.
Ma reci mu. Bar ces biti sigurna.
Ako te ne voli na isti nacin, bolece, ali ce proci (znam sta pricam :cry: ). Ostajanje u status quo fazonu ti samo skodi i gubis vreme.
 
cantgetnosleep:
Vec neko vreme sam sa jednim deckom koji mi se jako svidja.Sve bi bilo ok da nema onog osecaja ,nervoze kad treba da ga vidim.Znam da mu je lepo sa mnom ali mi se cini da se on ipak vise svidja meni nego ja njemu.Ne znam kako da se opustim.Ne zelim da mu pokazem koliko mi se svidja jer se bojim da on ne oseca isto.
Koci se sestro i izgubi ga... lepo, nateraj ga da ode od tebe. Samo se ti koci i bice sve u redu... t.j. bices sama.
 
cantgetnosleep:
Vec neko vreme sam sa jednim deckom koji mi se jako svidja. Sve bi bilo ok da nema onog osecaja, nervoze kad treba da ga vidim. Znam da mu je lepo sa mnom, ali mi se cini da se on ipak vise svidja meni nego ja njemu. Ne znam kako da se opustim. Ne zelim da mu pokazem koliko mi se svidja, jer se bojim da on ne oseca isto.

Nekako nam se u velikom broju slucajeva cini da mi vise dajemo nego sto primamo, da osecamo vise od partnera. Sto se ne ispostavi uvek tacno.
Naravno da nije greh pokazati osecanja. Ipak, ako mu kazes da si se zaljubila - bas tim recima - uplasices ga. To je u 99% tako, pa makar on osecao isto. Pusti ga da on vidi tu tvoju zaljubljenost u tvojim pogledima, gestovima, dodirima, poljupcima, na tvom licu... Isto tako ti citaj njegove signale.
Ako ne ume da cita "male signale" onda mu to nacrtaj u bukvalnom smislu... nacrtaj mu na salveti srce karminom dok ste u kaficu, napr.
Nemoj da ocekujes da ce ti citati misli i da mozes da cooliras da ne pokazujes osecanja bas nikako, a da on zakljuci da ti je i koliko stalo do njega. Retko koja osoba ima telepatske sposobnosti 8)
Znaci ne budi ni previse zatvorena ni previse otvorena.
 
Da,da.Sve zene mastaju...On mlad,lep,zgodan.Medjutim,mnogo voli da yebe.Pa precizno zaljubljenim mladunicama dozira takozvanu zaljubljenost.One osecaju da tu nesto smrducka ali...*******, lep je.Ima drugarice da pocrkaju od muke kad je vide sa tim Apolonom.I tako.Ljubav kao cveta, decko yebucka, drugarice crkavaju od muke i na kraju mladunica skapira da je njemu samo do yebanja i da se cak nije potrudio da savlada malo glume. Medjutim, njemu sine jednog dana!Dupe!On bi u dupe ali mladunica je malo kolebljiva.Hm.Pazari cvetic i neki sitan poklon. Ona presrecna.Tako je!Dobro mi je rekla ortakinja-bice sve Ok dok prodje malo vremena.Otkravio se.Slatkis mali, bio je tako zbunjen mojom erupcijom ljubavi.To je moj covek za ceo zivot.I tako.Ode guza...Sve ostalo je stvar maste citaoca...

Copyright 2004 by Snoshaj efendija. All rights reserved.
 
snoshaj efendija:
Da,da.Sve zene mastaju...On mlad,lep,zgodan.Medjutim,mnogo voli da yebe.Pa precizno zaljubljenim mladunicama dozira takozvanu zaljubljenost.One osecaju da tu nesto smrducka ali...* ga, lep je.Ima drugarice da pocrkaju od muke kad je vide sa tim Apolonom.I tako.Ljubav kao cveta, decko yebucka, drugarice crkavaju od muke i na kraju mladunica skapira da je njemu samo do yebanja i da se cak nije potrudio da savlada malo glume. Medjutim, njemu sine jednog dana!Dupe!On bi u dupe ali mladunica je malo kolebljiva.Hm.Pazari cvetic i neki sitan poklon. Ona presrecna.Tako je!Dobro mi je rekla ortakinja-bice sve Ok dok prodje malo vremena.Otkravio se.Slatkis mali, bio je tako zbunjen mojom erupcijom ljubavi.To je moj covek za ceo zivot.I tako.Ode guza...Sve ostalo je stvar maste citaoca...

Copyright 2004 by Snoshaj efendija. All rights reserved.

Sta dodati... surova, ali realnost...
 
Pa zar ne vidite da je problem ozbiljan.
To je onaj prelaz od zaljubljenosti ka ljubavi..to je najteze i ako veza pukne uvek pukne tu.Skoro uvek.
Prvih dana sve je lepo neznate se puno..pa se zezate opusteni ste,sve vam je lepo...
posle polako pocinjete da se stidite jedno drugog,Neprijatno vam je,postaje dosadno,muce te osecanja,neznas sta sa njima...kad bi mogla da ih se odreknes ali nece djavola jos su tu,mozes da ga zoves,da ga ne zoves,da ga zaboravis pokusavas ali ne vredi osecanja su jos tu.Zato poslusaj savet
akon si jos tu... budi iskrena,ne stidi se toga.
E sad kad mu kazes sve to sta osecas,on ako je mlad i nezreo pomislice da je uhvatio boga za mu*a.Pa ce se glupirati
pokusace da te i vara da te cini ljubomornom
i sve ce raditi da ti poludis...
A ako je zreo pokusace da te prati u osecanjima...
ako ispadne ovo prvo...obavezno ga ostavi...posle par dana ima da te zover i da place da mu se vratis...
a ako je ovo drugo potrudi se da se sto vise zblizis sa njim,provodite vreme sto vise zajedno i budite iskreni...
E sad stidljivost...podji od stava da si potpuno luda i izgubljena...i sve sto uradis i kazes dobro ili lose izgledace ti nevazno i smesno...
pa ne moras biti savrsena...
:wink:
 
Pusti to `ko ce kome prvi da pokaze osecanja`. Vazno je da si sikrena i prema sebi i njemu. Ali, nemoj nigde zuriti. Dakle, ne moras mu nista direktno reci, bar ne jos, pogotovu ako ste kratko zajedno. Pokazuj mu da ti je stalo, da ti se dopada. Neku ozbiljniju pricu na tu temu odlozi malo, jer postoji velika sansa da ga uplasis. Pa, kada vidis da je i on spreman da prica o tome, onda polako..
 

Back
Top