Ponudite joj vreo orgazam grudima!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tonio11

Početnik
Banovan
Poruka
20
Žena može doživjeti orgazam samo stimuliranjem grudi! Kakve će je to tehnike dovesti do vrhunca i kakva su nam pomoćna sredstva za to potrebna.

Ručne tehnike

Kod predigre, ali i kod samog spolnog odnosa, dobro je ako pazite na reakcije vaše partnerice i sami ustanovite što će joj pružiti veće zadovoljstvo: jesu li to nježni puni krugovi koje radite oko bradavice, ili možda malo grublje gnječenje? Voli li štipanje milovanje bradavica? Ako ste tijekom spolnog odnosa više usredotočeni na sebe u svoju ugodu, tako da ne znate kako reagira vaša partnerica, jednostavno je zapitajte što joj najviše odgovara.

Oralne tehnike

To je područje, na kojem svatko može upotrijebiti mrvicu mašte, pri tome uključiti usne, nježno milovanje, sisanje, grickanje, ili lizanje bradavica, a može se primijeniti i naizmjenična upotreba ručne i oralne tehnike...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Žena može doživjeti orgazam samo stimuliranjem grudi! Kakve će je to tehnike dovesti do vrhunca i kakva su nam pomoćna sredstva za to potrebna.

Ručne tehnike

Kod predigre, ali i kod samog spolnog odnosa, dobro je ako pazite na reakcije vaše partnerice i sami ustanovite što će joj pružiti veće zadovoljstvo: jesu li to nježni puni krugovi koje radite oko bradavice, ili možda malo grublje gnječenje? Voli li štipanje milovanje bradavica? Ako ste tijekom spolnog odnosa više usredotočeni na sebe u svoju ugodu, tako da ne znate kako reagira vaša partnerica, jednostavno je zapitajte što joj najviše odgovara.

E bas me briga da mislim sta njoj odgovara, svako se pobrine za sebe! :lol:
 
x koliko li para i foruma...:think: i eto plata...:lol:

a kačila sam ja jednom na trenutnim link za neki drugi forum
(uz dozvolu moderatora, da se zna :mrgreen:)
poslao mi drugar na mejl.
uglavnom, u datom trenutku, na tom forumu je bilo preko 1000 tema i preko 2000 odgovora.
a sve pisao jedan lik.
znači, postavi topik, i sam sebi odgovara.
i ne bude to sve, nego što kad odgovori, na par mesta sam videla i da citira sam sebe,
pa napiše "buahahahaha", i sve tako.
probala ja da se registrujem (:rumenko:) i ne može.
znači, lik je i admin i jedini član, ono, sve i svja.
rekla sam samo, nadam se da mu neko daje pare za to što radi, ili bar lekove. :S
 
a kačila sam ja jednom na trenutnim link za neki drugi forum
(uz dozvolu moderatora, da se zna :mrgreen:)
poslao mi drugar na mejl.
uglavnom, u datom trenutku, na tom forumu je bilo preko 1000 tema i preko 2000 odgovora.
a sve pisao jedan lik.
znači, postavi topik, i sam sebi odgovara.
i ne bude to sve, nego što kad odgovori, na par mesta sam videla i da citira sam sebe,
pa napiše "buahahahaha", i sve tako.
probala ja da se registrujem (:rumenko:) i ne može.
znači, lik je i admin i jedini član, ono, sve i svja.
rekla sam samo, nadam se da mu neko daje pare za to što radi, ili bar lekove. :S

daj mi taj liiiiiiiiiiiiiiink :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top