KONKRETAN POZIV

dve ili tri

Zainteresovan član
Poruka
121
Na ovom forumu čitam toliko lovačkih priča i pričica da mi je dosadilo.
Ovo je poziv svima na DRUŽENJE do zore, pa ćemo onda da diskutujemo.
Mesto:Beograd-Vračar
Bliža lokacija:privatna kuća
Besplatno:piće i kondomi
Vreme:17.7 do 18.7 ili dok izdržite
Prijave: ovde (i šta ko dovodi)
Moje skromno učešće: dva para i jedna slobodna
2&3
 
dve ili tri:
Na ovom forumu čitam toliko lovačkih priča i pričica da mi je dosadilo.
Ovo je poziv svima na DRUŽENJE do zore, pa ćemo onda da diskutujemo.
Mesto:Beograd-Vračar
Bliža lokacija:privatna kuća
Besplatno:piće i kondomi
Vreme:17.7 do 18.7 ili dok izdržite
Prijave: ovde (i šta ko dovodi)
Moje skromno učešće: dva para i jedna slobodna
2&3
Osecam da ti sad stizu privatne poruke od muskaraca sa foruma u abnormalnom broju. Hahaha
 
princezo. kod mene se uvek dan po jutru poznaje a to shvatiš tek oko ponoći.
blacky80, nažalost bio sam u pravu za lovačke priče NIKO(NIKO;NIKO;NIKO)se još nije prijavio ni poslao privatnu poruku,čega li se to plaše, pa kondomi se besplatno dele.
gazdarice ako hoćeš jednu, ona ide u trilingu sa mnom i još jednom(ukupno pet)
worm najzad je neko osvetlao obraz-svaka ti čast,ti si naš čovek.
2&3
 
A jel moze nick maskenbal? Svi do ponoci kriju svoje nickove, u ponoc svako napise svoje procene identiteta posetilaca i onaj ko je imao najvise pogodaka ima pravo da prvi kaze fotu :) Masnu, naravno :wink: I onda... bahanalije :D
 
Ma da, i ko koga dohvati...
O zelji, strasti, privlacnosti, simpatiji, ljubavi, etc., nekom drugom prilikom...
Kao da je bitno s kim se yebes... Vazno je samo da ulazi gdje treba... Podrazumijeva se da se svako na svakog moze napaliti... I uzivati sa njim... Tj. njima... :roll:
P.S. Dok ne dodje Hase (Mujo, ko li vec) i povice:"Stanite ljudi da se organizujemo. Ja vec drugi put pusim"... 8)
 
Gazdarica:
Nas je dvoje, a ne bi bilo lose da povremeno imamo jos jednu curicu, po mogucnosti submisivnu, taman da nam i cisti, pere, pegla, khm, pusi...
Poslije sexa, naravno... :mrgreen:
:shock: :shock: :shock: A ja mislio ti fina , em si mi danas dala javnu korpu em sad ovi dominatrix nagoni, eh gazdarice.... :?
 
argonaut:
Gazdarica:
Nas je dvoje, a ne bi bilo lose da povremeno imamo jos jednu curicu, po mogucnosti submisivnu, taman da nam i cisti, pere, pegla, khm, pusi...
Poslije sexa, naravno... :mrgreen:
:shock: :shock: :shock: A ja mislio ti fina , em si mi danas dala javnu korpu em sad ovi dominatrix nagoni, eh gazdarice.... :?
Da prevedem nick na engleski, mozda ti bude jasnije...? :mrgreen:
 
kod mene nema diskriminacije možete sve koje se prijavite ali ova što pere,pegla,puši i sve ostalo želi da za đaba ima bar lepu gazdaricu. e ja tu ne mogu ništa.dakle i dalje očekujem prijave.do sada je stigla samo jedna i to od muškarčine koji već ima iskustva. A gde ste vi iskusne što se anđelišete javno a tajno u krevetu ste spremne na sve. pa da vas sada vidim. 2&3
 
sam ja pogrešio u startu.ajde lepo da se dogovorimo.
sve što je mlađe od 18 godina neka siđe sa ovog foruma i ide na spavanje.ovaj poziv važi samo za starije,ozbiljne,iskusne i one koji vole život i zezanje a takvih očigledno NEMA OVDE...samo neki napaljeni klinci koji govore nebuloze i virtuelno šilje...

DO SADA SU SE PRIJAVILI
BLACKY80
WORM
PASTUV

Devojke (iznad 20) GDE STE???


Moja primedba:
gazdarica i argonaut se lepo ovde ispričaše a niko da se prijavi :!: :!: :!:
 

Back
Top