Velik Brat 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne, ne, meni je bilo najjače pitanje koji je glavni grad Amerike. :lol:
Nadimak joj je sexy Sandra, ako je ona sexy ja sam Brad Pitt u mladjim danima. :dash:

<<<moj avatar!
Heheh mmm.. e ali nekako mi je bilo slatko kada je, kada je VB pitao nesto bezveze,
ona digla rucice i povikla 'Ovdee smoo!', a bio joj je glas mnogo cute i ja sam se sva raznezila hahaha
 
ja sam oduševljen ovom damom sa amputiranom nogom...nije mi namera da je sažaljevam, samo mislim da je jedina normalna tamo...
od muškaraca, za sada mi je jedino onaj Maler ok, valjda zato što mi je lako da se poistovetim sa njim :mrgreen:
 
Гледосам синоћ и пао на дупе...
Јој штанам раде... Ставе у тор жену којој је грешком ампутирана нога да прича како су је неки тамо киднаповали и све то баждасе види доклесмо као друшто изнапредовали... (?!?!)... Кодасмо крокодили а не људи... Јој, па горису од оник туркиња штосу блесиле два месеца у кући мислећи дасу у ријалити шоу а ови их снимали по купатилима и млатили паре по нету...
 
"Operaciju trijumf" i mogu nekako da svarim, ipak se tu konstanto nesto radi, uci, ta tri meseca stvarno nesto vrede u toj varijanti show programa. Nije me zanimalo da ih gledam kako rucaju, svadjaju se i spavaju, ali sam gledala gala veceri. Medjutim ovo, "Veliki brat"-stvarno tuzno koliko je neko spreman da tek tako baci tri meseca svog zivota,a svaki sekund je dragocen. Svi ce biti zaboravljeni mesec dana po zavrsetku serijala maksimum! Ovo je vrhunac ljudske gluposti i voajerizma...
 
Гледосам синоћ и пао на дупе...
Јој штанам раде... Ставе у тор жену којој је грешком ампутирана нога да прича како су је неки тамо киднаповали и све то баждасе види доклесмо као друшто изнапредовали... (?!?!)... Кодасмо крокодили а не људи... Јој, па горису од оник туркиња штосу блесиле два месеца у кући мислећи дасу у ријалити шоу а ови их снимали по купатилима и млатили паре по нету...

O kakvim turkinjama pricas, ja sam skroz neobavesten.
 
"Operaciju trijumf" i mogu nekako da svarim, ipak se tu konstanto nesto radi, uci, ta tri meseca stvarno nesto vrede u toj varijanti show programa. Nije me zanimalo da ih gledam kako rucaju, svadjaju se i spavaju, ali sam gledala gala veceri. Medjutim ovo, "Veliki brat"-stvarno tuzno koliko je neko spreman da tek tako baci tri meseca svog zivota,a svaki sekund je dragocen. Svi ce biti zaboravljeni mesec dana po zavrsetku serijala maksimum! Ovo je vrhunac ljudske gluposti i voajerizma...


Pa ti ljudi ne bacaju 3 meseca svog života ... oni dobijaju 3 meseca života, jer su, svi u prirodi neradnici ... starleta, crnogorac, ona mala što ima nepristojne ponude (2000e za noć), onaj maler, pa piroćanac .... Mislim, kad sabereš i oduzmeš to su uglavnom ljudi koji parazitišu pa im VB dodje kao probijanje u svet kome misle da pripadaju.
 
Poslednja izmena:
Pa ti ljudi ne bacaju 3 meseca svog života ... oni dobijaju 3 meseca života, jer su, svi u prirodi neradnici ... starleta, crnogorac, ona mala što ima nepristojne ponude (2000e za noć), onaj maler, pa piroćanac .... Mislim, kad sabereš i oduzmeš to su uglavnom ljudi koji parazitišu pa im VB dodje kao probijanje u svet kome misle da pripadaju.

U pravu si.:ok:
 
Onaj prvi sam mogao da svarim, drugi je bio glupost (kakvi akteri takva predstava), ovaj treći treba da bude sexy, a biće dosadan za njih unutra a kamo li za ljude ispred ekrana. Od ovih zaista ne očekujem ništa, da ne govorim o tome da ne očekujem novog Ivana Ljubu, nekog bar sličnog Mikiju.... Ženi bez noge svaka čast, na žalost sve priče su joj istinite, a na još veću žalost od sedamdesetak TV programa nema šta da se gleda. Da mi nije torenta ne bi mogao ni film da pogledam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top