ne znam sta da radim?

winslet

Elita
Poruka
18.708
Svidjaju mi se tri decka.
Prvi je moja stara ljubav, stariji tip, iskusniji, vrijedan , ali neodgovoran.
Drugi je dosta mladji, ali medju nama uvijek frcaju iskre, hemija u 16.
Mana mu je sto uzima svasta, ako znate na sta mislim.
Treci je obrazovan, ali nekako mlak.
Sta da radim, za koga da se odlucim?:dontunderstand:
 
Opcija broj tri,obrazovan je i to uglavnom znaci da razmislja za svoju buducnost.Ne kazem sad da se ponasas ko sponzorusa pa da ides za njim jer on moze da ima dosta para ali mislim d aipak treba misliti i na buducnost.
Taj neodgovorni nije dobra prilika u ovim vremenima,o tom drugom i da ne pricam...
 
Opcija broj tri,obrazovan je i to uglavnom znaci da razmislja za svoju buducnost.Ne kazem sad da se ponasas ko sponzorusa pa da ides za njim jer on moze da ima dosta para ali mislim d aipak treba misliti i na buducnost.
Taj neodgovorni nije dobra prilika u ovim vremenima,o tom drugom i da ne pricam...

Nek' se provede sa brojevima 1 i 2, a kad se smiri, nek uzme trećeg ;)
 
A cek ti to hoces tek onako da budes sa nekim ili stvarno kako mozes tako koda pricas o patikama ili kolima... Valjda postoji nesto vise :think:

Hocu normalnog decka, ali nikako da spojim sve osobine koje mi odgovaraju, a to je da me privlaci, da je zanimljiv, odgovoran, da voli samo mene, da mi je najbolji prijatelji i ljubavnik, da mogu da racunam na njega u buducnosti, ili takav ne postoji ili ja previse trazim, ne znam ni sama.:confused:
 
Hocu normalnog decka, ali nikako da spojim sve osobine koje mi odgovaraju, a to je da me privlaci, da je zanimljiv, odgovoran, da voli samo mene, da mi je najbolji prijatelji i ljubavnik, da mogu da racunam na njega u buducnosti, ili takav ne postoji ili ja previse trazim, ne znam ni sama.:confused:

lepo ti rekoh..cetvrtog..ni jedan od ove trojice nije normalan..prvi je mator za tebe.i neodgovoran.drugi narkos ..treci je sta..mlak..:think:
 
***, najvise mi se svidja drugi, ali on je mlad, nezreo, neodgovoran, sklon porocima, ali kad ga ugledam koljena mi klecaju.:rumenko:

Njega, pa ga onda prevaspitavaj polako. Primeni metod "štapa i šargarepa" ko Medlin Olbrajt prema Slobutjku, polako ga skidaj s poroka, uči ga odgovornosti. Ebeš muškarca koji nije neodgovoran kad je mlad. To nekako ide ruku pod ruku sa dobrim sexom.
P.S. Leptirići u stomaku (i ispod njega) jesu najbitniji!
 

Back
Top