ne razumem...:(

maalecka

Zainteresovan član
Poruka
415
E pa ovako...
Upoznala sam decka sa faksa koji mi se svideo, i uspela sam da se zblizimo, ali drugarski:ceka: on ima devojku. Dosta vremena smo provodili zajedno, i bas smo se pronasli u mnogim stvarima :), i tu i tamo mi je davao do znanja da mu se svidjam, ali nije nista pokusavao, a nisam ni ja. Kada se zbog obnove god vratio u svoj grad dopisivali smo se skoro svakodnevno, i poceo je da mi pise da mu je lepo samnom, da sam mu zanimljiva, slatka i privlacna :D, ali moja reakcija je bila -sta je sa devojkom?, na sta je odg da me ne muva:confused: Nista, dopisivanje se nastavilo u nekoliko meseci, i stalno je ponavljo da bas misli na mene i da ga privlacim. Kada bismo se videli, nista se ne dogodi, oboje smo bili suzdrzani, i kada se vrati u svoj grad, kaze mi da se suzdrzavao, jer ima devojku... Nenormalni smo, znam. I konacno, predlozi on da se vidimo, kada mu napisah da bih volela da smo zajedno..Na sta mi je napisao da on ima devojku koja ga voli, moze da se lozi na druge, ali moze biti samo njen..tj mi mozemo da budemo zajedno na 2 dana.:eek::dontunderstand:
I od tada se vise ne dopisujemo.
Dakle ne kapiram sta sve ovo treba da znaci!? Medju nama se nista fizicki nije desilo, a on je napravio da se samo o tome radi? Da li je moguce da ti neko posveti toliko paznje, svakodnevne, a da pritom ne oseca nista vise od lozenja? :think:
A ja sam se bas zaljubila.:dash:
 
Zasto ne bi bilo moguce?
Verovatno si mu se svidjala, malo je vagao i na kraju izvagao u korist devojke s kojom je u vezi. Po mom misljenju naisao mu je period sumnje i preispitivanja svojih osecanja i planova i prosao bez promena.
I ne treba vise da se dopisujes, kad se vidite lepo se pozdravite i to je to. Nikakva neobicna niti usamljena prica, samo su tvoje emocije malo uzburkane pa ti se cini sve mnogo vaznije nego sto u stvari jeste.
 
Svidja mi se tvoj odgovor..
Proslo je mesec-dva kako se ne dopisujemo, i ohladila sam se, ali uskoro se vraca iz svog grada, i ponovo razmisljam o svemu tome.. Naravo da mu ne bi imalo smisla da je ostavi ako su oboje tamo, a ja u drugom gradu, ali opet.. Sta je uposte bitno da bi neka strana prevagnula? Proracunatost? Sad kad dodje treba da proracuna da mu vise odgovara da bude samnom jer sam tu? Da li je to ok?:think: Ili se preterano tripujem?:rumenko:
 
Poslednja izmena:
Svidja mi se tvoj odgovor..
Proslo je mesec-dva kako se ne dopisujemo, i ohladila sam se, ali uskoro se vraca iz svog grada, i ponovo razmisljam o svemu tome.. Naravo da mu ne bi imalo smisla da je ostavi ako su oboje tamo, a ja u drugom gradu, ali opet.. Sta je uposte bitno da bi neka strana prevagnula? Proracunatost? Sad kad dodje treba da proracuna da mu vise odgovara da bude samnom jer sam tu? Da li je to ok?:think: Ili se preterano tripujem?:rumenko:

Nemam ja mnogo zivotnog iskustva (sto nikako ne znaci da nemam i godina :) ) ali jedno zasigurno znam, treba da se odlucis u svemu, ne samo u ljubavi, za ono sto ce te uciniti srecnom i sto ce doprineti razvoju tebe kao coveka ali pod uslovom da te nece povuci za sobom kada i samo bude propadalo.
Ako ces biti srecna ti pristani biti devojka za odredjenu lokaciju i odredjeno vreme ali razmisli koliko ces biti nesrecna kad on bude odlazio. Isplati li se? Zelis li to?
 
E to ti je baš vrlo glupa situacija...
Meni se nedavno desilo nešto skoro pa slično.
Potpuno glupo i meni neshvatljivo.
A godinama mi je bio najbolji drug, sa kojim smo izlazili i družili se i moj bivši i ja, pa čak i sa njegovom devojkom.
Ali eto, sačekao je da prođe šest meseci od mog raskida sa momkom, pa me pozvao kod sebe u goste (on nije iz NS-a), što i nije bilo čudno jer smo se stvarno puno družili i nekako je u ostavinskoj raspravi on ipak pripao meni :D
On je bio i tada a i još uvek je valjda sa tom devojkom, znači već nekoliko godina... i stvarno je ispao kreten u daljem toku događaja :neutral:
Meni ovde osećanja nisu izmešana i potpuno sam sigurna i šta sam osećala i šta osećam prema njemu sada... ali mi njegovo ponašanje potpuno nije jasno..
Godinama smo se družili, pričali baš baš o svemu, izlazili, zezali se i bilo nam je super i onda bi on to upropastio sve za jedno veče... :neutral:
 
Zasto ne bi bilo moguce?
Verovatno si mu se svidjala, malo je vagao i na kraju izvagao u korist devojke s kojom je u vezi. Po mom misljenju naisao mu je period sumnje i preispitivanja svojih osecanja i planova i prosao bez promena.
I ne treba vise da se dopisujes, kad se vidite lepo se pozdravite i to je to. Nikakva neobicna niti usamljena prica, samo su tvoje emocije malo uzburkane pa ti se cini sve mnogo vaznije nego sto u stvari jeste.

Ovo je jedna moguca opcija....a druga je da lik oce kres shemu...ovo drugo mi deluje vise moguce...frajeri koji hoce kres semu igraju na kartu divljenja, hvale te kad god stignu..:confused:
 
Ovo je jedna moguca opcija....a druga je da lik oce kres shemu...ovo drugo mi deluje vise moguce...frajeri koji hoce kres semu igraju na kartu divljenja, hvale te kad god stignu..:confused:

Vidis toga se nisam setila, uopste mi nije palo na pamet a bas je logicno, mnogo logicnije nego moja pretpostavka.
Sta mogu, vec dugo me niko nije muvao za kres semu pa sam zaboravila kako to izgleda i kako se i naj tipovi pretvaraju u ljigavce da bi dosli do takvog cilja. :)
 
Je li ti palo na pamet da ta devojka uopste ne postoji, raznih cudaka ima danas, ko zna zasto te je stavio u takvu situaciju i sta hoce od toga?Kakav je on u drugim segmentima zivota, tj. da li je generalno brizan kao sto brine za tu devojku?!
 
E pa ovako...
Upoznala sam decka sa faksa koji mi se svideo, i uspela sam da se zblizimo, ali drugarski:ceka: on ima devojku. Dosta vremena smo provodili zajedno, i bas smo se pronasli u mnogim stvarima :), i tu i tamo mi je davao do znanja da mu se svidjam, ali nije nista pokusavao, a nisam ni ja. Kada se zbog obnove god vratio u svoj grad dopisivali smo se skoro svakodnevno, i poceo je da mi pise da mu je lepo samnom, da sam mu zanimljiva, slatka i privlacna :D, ali moja reakcija je bila -sta je sa devojkom?, na sta je odg da me ne muva:confused: Nista, dopisivanje se nastavilo u nekoliko meseci, i stalno je ponavljo da bas misli na mene i da ga privlacim. Kada bismo se videli, nista se ne dogodi, oboje smo bili suzdrzani, i kada se vrati u svoj grad, kaze mi da se suzdrzavao, jer ima devojku... Nenormalni smo, znam. I konacno, predlozi on da se vidimo, kada mu napisah da bih volela da smo zajedno..Na sta mi je napisao da on ima devojku koja ga voli, moze da se lozi na druge, ali moze biti samo njen..tj mi mozemo da budemo zajedno na 2 dana.:eek::dontunderstand:
I od tada se vise ne dopisujemo.
Dakle ne kapiram sta sve ovo treba da znaci!? Medju nama se nista fizicki nije desilo, a on je napravio da se samo o tome radi? Da li je moguce da ti neko posveti toliko paznje, svakodnevne, a da pritom ne oseca nista vise od lozenja? :think:
A ja sam se bas zaljubila.:dash:

Ne pozeli nista tudje...
 
Ovo je jedna moguca opcija....a druga je da lik oce kres shemu...ovo drugo mi deluje vise moguce...frajeri koji hoce kres semu igraju na kartu divljenja, hvale te kad god stignu..:confused:

Ok, i ja sam pomisljala na to, ali poznaje me toliko da ZNA da nisam za takve seme... I zasto bi od mene to ocekivao, nas odnos uopste nije zasnovan na tome, stalno je bivao sjeban, a ja mu pruzala podrsku.. mada je on mislio o...
Jednom mi je rekao -zasto da izgubim ono sto imam zarad neceg sto ne znam dal ce biti? I tu sam ja valjda trebala da kazenm -NE, VOLI MENE I SAMO MENE, VOLIM I JA TEBE!!!:roll:
 
A zašto ne poželeti nekog, makar on bio i "tuđi"? Tuđe bi moralo da podrazumeva da je to nečija svojina. Valjda bar u tim situacijama svako gospodari svojom sudbinom.

Ne razumem zasto imas problem sa mojim misljenjem... Ja sam rekao ono sto mislim i kako se ja ponasam... Ne teram tebe da ga se pridrzavas...

Ja verujem da ne treba dirati u tudje... Da u najmanju ruku nije lepo mesati se nekome u vezu... Mada, ljudi uvek imaju opravdanje za takve postupke... Znaju oni da njima nije bilo dobro u toj vezi... Jos im cine uslugu sto pokusavaju da ih rastave...

Na kraju krajeva... Da li bi to isto rekla sutra kada se udas, da vidis da neka mladja desetak godina od tebe muva tvog muza... Nije on tvoja svojina... Zasto da ga ona ne pozeli... Valjda ce sutra i tvoj muz da gospodari svojom sudbinom i ako mu se svidi ta mladja, tebe ostavi... A ti onda sama sa dva mala deteta... Ili se ovde menja misljenje...
 
Ok, i ja sam pomisljala na to, ali poznaje me toliko da ZNA da nisam za takve seme... I zasto bi od mene to ocekivao, nas odnos uopste nije zasnovan na tome, stalno je bivao sjeban, a ja mu pruzala podrsku.. mada je on mislio o...
Jednom mi je rekao -zasto da izgubim ono sto imam zarad neceg sto ne znam dal ce biti? I tu sam ja valjda trebala da kazenm -NE, VOLI MENE I SAMO MENE, VOLIM I JA TEBE!!!:roll:

Ma tip na taj nacin proverava dokle moze da ide kod tebe...video da nesto osecas pa je pomalo insistirao, misleci ako padne super ako ne, imam ovu drugu...to naravno ne znaci da su tebi uputjeni komplimenti, lazni...on je samo pokusao na taj nacin da postigne svoj cilj...
Cim je sa drugom tu za tebe mesta nema!! Jer da zaista zeli da bude sa tobom ostavio bi sadasnju devojku ..
Konstantno potencira privlacnost i simpaticnost..mislim da nema potrebe da ponavljam zasto...

Uvek ti se moze desiti i kad budes u srecnoj vezi da te neko na takav nacin privuce i sl..zato otvori oci i ne padaj na njihove izlizane fore i postavi sama sebi jasnu granicu dokle mozes da ides i sta ne zelis...a pretpostavljam da ne zelis da budes druga violina..;)
 
Ne razumem zasto imas problem sa mojim misljenjem... Ja sam rekao ono sto mislim i kako se ja ponasam... Ne teram tebe da ga se pridrzavas...

Ja verujem da ne treba dirati u tudje... Da u najmanju ruku nije lepo mesati se nekome u vezu... Mada, ljudi uvek imaju opravdanje za takve postupke... Znaju oni da njima nije bilo dobro u toj vezi... Jos im cine uslugu sto pokusavaju da ih rastave...

Na kraju krajeva... Da li bi to isto rekla sutra kada se udas, da vidis da neka mladja desetak godina od tebe muva tvog muza... Nije on tvoja svojina... Zasto da ga ona ne pozeli... Valjda ce sutra i tvoj muz da gospodari svojom sudbinom i ako mu se svidi ta mladja, tebe ostavi... A ti onda sama sa dva mala deteta... Ili se ovde menja misljenje...

Ma, nemam. Samo sam se nadovezao na njega i izneo svoje.
 
Pa ti razlozi verovatno i jesu dobri ali ti bas zbog tih dobrih razloga mislis da ces ostati sama ili da te niko nece i onda srljas u zamrsene seme...

P.s. Budi ono sto jesi, pa makar i bila sama izvesno vreme...vec ce se pojaviti neko ko ce te dovoljno zainteresovati i obrnuto... ;-)
 

Back
Top