Da te zadrzim pored sebe, meni treba dobar lanatz!!!

e ja se tripujem da na tom pena partiju mogu da se navataju neke zaraze
mislim, ese stavlja neka dezinfekcija u penu, kao hlor? sigurno da ne

onda u vreme kad smo slavili punoletstva,
jedan moj drug pravio rođ u nekom lokalu,
i u pola noći puštena ta pena, bem li ga šta je.
svi se poskidali u donji veš,
ja nisam htela da pokazujem svoje zmijsko telo. :rumenko:

inače, znala sam, ali znala da će se posle foam festa naći neka budala sa temom u vezi s tim. :S
 
Malopre su bile "stoka" a sada su "kucke"...

Ti bas nemas granice...

Ma ja ga razumem, vise puta je naglasio da kucke hoce samo da ga iskoriste , ali ja sam mu rekla da nije jos naisao na pravu kucku koja ce dobro da ga prodrma ali da mora da joj se prepusti kako bi osetio njene cari :ok:

A tema pa ja mnogo licim na kucku i zato svi misle da ne mogu da me zadrze jer cu da ih prevarim:lol:....a ja u stvari nemam pojma kakav je osecaj prevariti :neutral::)
 


Pa ozbiljno...Navatao ja jednu u stefan braunu prosle godine. ***** kao metak, mladja od mene 23 godine.Decko joj u bugarskoj, satro radi sa caletom neki biznis i kao na putu.
Dao joj 200 evra da pije kojekakve koktele i da ima za dopunu da caskaju dok je on u bugarskoj.
I stvarno sve je bilo ok, dok ***** nije skapirala sa kakvim papkom ima posla.smarao je celo vece, zivkao a ja kulturiska caskam i odem da zujim okolo da joj ne smetam dok se nadjebava sa ovim drekavcem.
Riba bila sa labudjeg brda :mrgreen:
I pozove ona mene na gajbu.. al kao da caskamo, da mi se zali na tog majmuna..
Odemo tamo i on smara, u taksiju, s kim, si gde si... ona se pravda...
Muka.
I dodjemo konacno kod nje, njeni neki seljaci, imaju vikendicu kod ljiga, ne izbijaju odatle, prazna gajba...
I opet nadjebavanje, svadja...Smiri se malo to i ja je naguzim i najedem joj se vulve.Odmah je iskljucila telefon i rekla-nek se **** sa svojim kurcicem.I spremila mi minut pire sa nekim gulasem iz konzerve... :)
 
Pa ozbiljno...Navatao ja jednu u stefan braunu prosle godine. ***** kao metak, mladja od mene 23 godine.Decko joj u bugarskoj, satro radi sa caletom neki biznis i kao na putu.
Dao joj 200 evra da pije kojekakve koktele i da ima za dopunu da caskaju dok je on u bugarskoj.
I stvarno sve je bilo ok, dok ***** nije skapirala sa kakvim papkom ima posla.smarao je celo vece, zivkao a ja kulturiska caskam i odem da zujim okolo da joj ne smetam dok se nadjebava sa ovim drekavcem.
Riba bila sa labudjeg brda :mrgreen:
I pozove ona mene na gajbu.. al kao da caskamo, da mi se zali na tog majmuna..
Odemo tamo i on smara, u taksiju, s kim, si gde si... ona se pravda...
Muka.
I dodjemo konacno kod nje, njeni neki seljaci, imaju vikendicu kod ljiga, ne izbijaju odatle, prazna gajba...
I opet nadjebavanje, svadja...Smiri se malo to i ja je naguzim i najedem joj se *****.Odmah je iskljucila telefon i rekla-nek se **** sa svojim kurcicem.I spremila mi minut pire sa nekim gulasem iz konzerve... :)

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
PAzi kad sam znao
z:D z:D z:D
:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
E placem owde od smeha z:D
 
Pa ozbiljno...Navatao ja jednu u stefan braunu prosle godine. ***** kao metak, mladja od mene 23 godine.Decko joj u bugarskoj, satro radi sa caletom neki biznis i kao na putu.
Dao joj 200 evra da pije kojekakve koktele i da ima za dopunu da caskaju dok je on u bugarskoj.
I stvarno sve je bilo ok, dok ***** nije skapirala sa kakvim papkom ima posla.smarao je celo vece, zivkao a ja kulturiska caskam i odem da zujim okolo da joj ne smetam dok se nadjebava sa ovim drekavcem.
Riba bila sa labudjeg brda :mrgreen:
I pozove ona mene na gajbu.. al kao da caskamo, da mi se zali na tog majmuna..
Odemo tamo i on smara, u taksiju, s kim, si gde si... ona se pravda...
Muka.
I dodjemo konacno kod nje, njeni neki seljaci, imaju vikendicu kod ljiga, ne izbijaju odatle, prazna gajba...
I opet nadjebavanje, svadja...Smiri se malo to i ja je naguzim i najedem joj se *****.Odmah je iskljucila telefon i rekla-nek se **** sa svojim kurcicem.I spremila mi minut pire sa nekim gulasem iz konzerve... :)

...........shta sve radi mushkarac za pire i gulash ....................:hahaha::hahaha:
 
Pa ozbiljno...Navatao ja jednu u stefan braunu prosle godine. ***** kao metak, mladja od mene 23 godine.Decko joj u bugarskoj, satro radi sa caletom neki biznis i kao na putu.
Dao joj 200 evra da pije kojekakve koktele i da ima za dopunu da caskaju dok je on u bugarskoj.
I stvarno sve je bilo ok, dok ***** nije skapirala sa kakvim papkom ima posla.smarao je celo vece, zivkao a ja kulturiska caskam i odem da zujim okolo da joj ne smetam dok se nadjebava sa ovim drekavcem.
Riba bila sa labudjeg brda :mrgreen:
I pozove ona mene na gajbu.. al kao da caskamo, da mi se zali na tog majmuna..
Odemo tamo i on smara, u taksiju, s kim, si gde si... ona se pravda...
Muka.
I dodjemo konacno kod nje, njeni neki seljaci, imaju vikendicu kod ljiga, ne izbijaju odatle, prazna gajba...
I opet nadjebavanje, svadja...Smiri se malo to i ja je naguzim i najedem joj se vulve.Odmah je iskljucila telefon i rekla-nek se **** sa svojim kurcicem.I spremila mi minut pire sa nekim gulasem iz konzerve... :)

Kraj je romantican. Ako nije bilo zalaska sunca u toj sceni, treba ga naslikati :mafijas:..
 

Back
Top