Tranziti Marsa

Ja dobila dnevni email od astrogy-a....pa kaze ovako ....

Does it seem more difficult than usual to find forward momentum? Do you feel like you are trying to move a mountain? Whether it is a cause that is close to your heart, a relationship or a project that you would like to advance, it's time to put on the brakes, slow down and make a U-turn, as Mars turns retrograde starting November 15.

Mars turns retrograde once every two years. And when it does, as with any retrograde period, it's time to review events already set in motion. Since Mars is going retrograde in the emotionally intense water sign Cancer, make sure you pay attention to your feelings, including instincts and hunches. Actions are now governed by your heart and gut, rather than by logic. If something doesn’t feel right to you, stop, review and make necessary corrections. Remember to pace yourself, since you will be in the review process until January 30 of next year! That’s plenty of time to prepare for putting plans into action once Mars turns direct.


:O(((((((((((((((((
 
Ja dobila dnevni email od astrogy-a....pa kaze ovako ....

Does it seem more difficult than usual to find forward momentum? Do you feel like you are trying to move a mountain? Whether it is a cause that is close to your heart, a relationship or a project that you would like to advance, it's time to put on the brakes, slow down and make a U-turn, as Mars turns retrograde starting November 15.

Mars turns retrograde once every two years. And when it does, as with any retrograde period, it's time to review events already set in motion. Since Mars is going retrograde in the emotionally intense water sign Cancer, make sure you pay attention to your feelings, including instincts and hunches. Actions are now governed by your heart and gut, rather than by logic. If something doesn’t feel right to you, stop, review and make necessary corrections. Remember to pace yourself, since you will be in the review process until January 30 of next year! That’s plenty of time to prepare for putting plans into action once Mars turns direct.


:O(((((((((((((((((

I ja sam dobila tu poruku,onoliko koliko razumem engleski,nisam se bas odusevila,ali to cu odbiti sebi da se utesim na lose poznavanje pomenutog jezika.
 
Pa nista...u principui da se primirimo do Februara...da nesto ne bismo zeznuli...a to je upravo problem, jer ja ne mogu da se " primirim"...Nisam takav tip. :OI

Joj ,ni ja nisam Djuro,nista mi gore nego da budem mirna!Na kraju krajeva kada je jedan Ovan bio miran.A bas mi se sada za baksuz razni kace,dodje mi da eksplodiram,a ja moram da se smirim!Neznam kako cu izdrzati a da ne zaradim cir na zelucu!
A sta si ti u horoskopu Duro,ako nije tajna(mozda i pise negde alisam previdela).Ja Ovcica-Vagica.
POZZZZZ!
 
Retro Merkur? Nisam znala...........Tek sad kad se pokrenuli ovu temu, vidim promenu u raspoloženju od 15og. om, i kontam da sam u to neko "svadjalačko", ratoborno, rasploženje upala polovinom avgusta, pa sam to povezala sa ovim retro tipom u raku. Sad mi je nekako lepše, bez posebnog razloga....pu pu, da ne ureknem.
 
Donece ti puno seksa :lol:
Sve zavisi kako ti je postavljen u natalu i kakva aspekte pravi on i osma kuca uopste kakva je ...
Evo, pogledah malo, nemam puno vremena sada, ali obizrom da ti je u Natalu u kvadratu sa Neptunom, pazi se sumnjih likova, droge, prekomerenog pica i svega sto je na neki nacin nerealno jer to znatno umanjuje fizicku snagu ... apsolutno bi trebala da se bavis nekim sportom ako to vec ne radis, a mislim da radis jer ce to puno problema resiti ...
 
Donece ti puno seksa :lol:
Sve zavisi kako ti je postavljen u natalu i kakva aspekte pravi on i osma kuca uopste kakva je ...
Evo, pogledah malo, nemam puno vremena sada, ali obizrom da ti je u Natalu u kvadratu sa Neptunom, pazi se sumnjih likova, droge, prekomerenog pica i svega sto je na neki nacin nerealno jer to znatno umanjuje fizicku snagu ... apsolutno bi trebala da se bavis nekim sportom ako to vec ne radis, a mislim da radis jer ce to puno problema resiti ...

hvala puno :hvala:...droge i alkohol ne koristim,bavim se sportom inače...uvek me buni ta 8 kuća,svašta iščitah za nju...:roll:
 
meni je mars u osmoj u ovnu, a ja sam sama ovca...
kad izlazi iz ovog raka (gde mi je btw. mesec u 11)? i sta meni znaci to sto ce biti u lavu?
ikakav boljitak?

inace, muzu mi je mars u raku u 10oj, zajedno sa saturnom... hoce njemu da bude bolje kad izadje iz raka?

:think::think::think::roll::roll::roll:
 

Back
Top