Tranziti Marsa

u ovoj godini sam dokazala da definitivno imam problema sa kostima. desavaju mi se razne povrede, nesvakidasnje ali se hvala bogu bez vecih problema izvucem. saturn mi je presao preko natalne te konjuckije u dvanaestoj kuci, sada cekam marsa. veruj bas nisam srecna zbog toga. uveri se 13.5.76 u 10 i 50 zrenjanin
 
evo
astro_acc_01_02.jpg
 
Meni se čini da ovde ima dosta emocija s obzirom na njenu Veneru u tvom 1, polju, koja gradi sekstil sa tvojom Venerom i Suncem. Njen Mesec je u tvom 4. polju što je dobar pokazatelj za bliskost. Međutim imam utisak da ona u ovom odnosu mnogo bolje pokazuje emocije nego ti ...

Ovo je na blic, za početak. ;-)
 
Meni se čini da ovde ima dosta emocija s obzirom na njenu Veneru u tvom 1, polju, koja gradi sekstil sa tvojom Venerom i Suncem. Njen Mesec je u tvom 4. polju što je dobar pokazatelj za bliskost. Međutim imam utisak da ona u ovom odnosu mnogo bolje pokazuje emocije nego ti ...

Ovo je na blic, za početak. ;-)
Hvala ti
a kakav je atroloski aspekt za njeno stanje,ponasanje,emocije trenutno,el postoji neka buducnost za nas po astrologiji
pozdrav
 
E,ali postoji nesto sto je jako dobro u svemu ovome kada su planete tamo gde se dobro ne osecaju.
Da ih mi ojacamo i da ih neutralisemo bez obzira kako uticu na nasa polja u kojima se nalaze.
To je slicno nesto kao sto je ispunjavanje kvdrata i njegovo prebacivanje u trigon...sto naravno mi mozemo da uradimo.
Sa planetama treba saradjivati a ne prepustati im se i tako mi onda kreiramo nas zivot i kartu sa njima.
POKUSAJTE...JA TO STALNO RADIM...USPEVA :)
 

Back
Top