Nenad Čanak-da li čovek ima moralne vrednosti?

draguljce88

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
333
Jos jedna u nizu sluga zapada ali mozda i najvernija s obzirom da se jako zalaze za odcepljenje Vojvodine! Zajedno sa Borisom Tadicem i Bojanom Pajticem pisao statut Vojvodine u kom samo ne pise da ce Vojvodina biti drzava inace imace svoja predstavnistva u stranim zemljama(citaj ambasade), zatim himnu, itd.. Njegova stranka stampala kalendare sa kartom nezavisne Vojvodine! Na vlasti je u koaliciji sa DS-om!
 
Jos jedna u nizu sluga zapada ali mozda i najvernija s obzirom da se jako zalaze za odcepljenje Vojvodine! Zajedno sa Borisom Tadicem i Bojanom Pajticem pisao statut Vojvodine u kom samo ne pise da ce Vojvodina biti drzava inace imace svoja predstavnistva u stranim zemljama(citaj ambasade), zatim himnu, itd.. Njegova stranka stampala kalendare sa kartom nezavisne Vojvodine! Na vlasti je u koaliciji sa DS-om!

Ju ju ju! Strasno! E da su samo Irci to znali i da su stampali kalendare umesto sto su se latili terorizma.
 
meni jos ne ide u glavu da licanin moze da bude zadrti vojvodjanski separatista.

zesca zagonetka!

sa ovim, moze samo da se zakljuci da se radi o zescoj komendiji i trenutno, vremenski ogranicenom pomracenju uma u srpskoj politici.

svemu ce tom komedijastvu doci kraj i neki canci, djindjici, jovanovici i pescanovici ce otici u zaborav..
 
pa nisu tu bas.
seselj se probijao sam kao i milosevic, a ovog chanka je gurao tatko, bivsi predsednik opstine novi sad.

isto kao i djidjici, tadici, pozderci, stambolici, i svi ostali koji mesetare ili su mesetarili srbijom.

vrlo bitna razlika

Jeste, jeste. Probijao se muceni Hrvat, pa najbolju prodju imao u Srbiji. Ko ce da prihvati sve sto mu se kaze, ako ne nasi Srbi, pa makar stiglo i od Hrvata. :roll:
 
Jes`, jes`, sve ste vi pametni. Raspitajte se sta je rodjeni stric vaseg voljenog Voje, Tomislav Seselj radio po Dalmaciji za hrvatsku stranu, pa mi onda prosipajte vase nebuloze.
Ali nema to veze, ljubljeni Voja je cistokrvni Srbin :bljak: :bljak:
Bolest!
Стриц Војисла Шешеља је био човек у годинама још почетком деведесетих ( питање је да ли је међу живима ), поштен и частан човек иначе су Срби православци.
 
Jes`, jes`, sve ste vi pametni. Raspitajte se sta je rodjeni stric vaseg voljenog Voje, Tomislav Seselj radio po Dalmaciji za hrvatsku stranu, pa mi onda prosipajte vase nebuloze.
Ali nema to veze, ljubljeni Voja je cistokrvni Srbin :bljak: :bljak:
Bolest!

dobro bre, gde ti je logika?

to mu dodje ono ko kad kazu da je sloba bio americki agent a ovamo skapao u njihovom zatvoru.
isto i za seselja.
 

Back
Top