Da li vam je forum dosadio???

UrBaNiYaK

Zainteresovan član
Poruka
392
Jel odete nekad na forum i ne znate sta da radite, sve teme su vam dosadile, imate utisak da je sve za ljubav i sex isto:jedni imaju probleme a drugi se prave pametni, sport malo koga interesuje pa nema bogzna kakvih novih tema, dosadne forum igre tipa kaladont, poznavanje pesama...Onda na humoru jednom u 100 godina izadje dobar vic...pa se nekad nervirate zasto niko ne postuje na vasu temu...i hiljade drugih stvari koje vremenom postaju kolotecina...a uprkos svemu tome ne mozes a da ne odes, makar na sekundu da zaviris sta se desava?!?Tako da sam dosao do zakljucka da je FORUM-droga i to smorna!!!
 
Hej!
Ovde je samo potrebno malo sveze krvi.......mljacc :D

I potrebno je dici kuku i motiku protiv raznih Krvoloka i hektara i ana-pametnica i preozbiljnih-oh-tako-sam-pametan-ma-ko-si-ti-majusni-oblice-zivota? uobrazenika........hihi.........dobro, preterah, mozemo imati malo tolerancije za uobrazene... :wink:

p.s-salim se u vezi ane> :P
 
alex_cool:
Hej!
Ovde je samo potrebno malo sveze krvi.......mljacc :D

I potrebno je dici kuku i motiku protiv raznih Krvoloka i hektara i ana-pametnica i preozbiljnih-oh-tako-sam-pametan-ma-ko-si-ti-majusni-oblice-zivota? uobrazenika........hihi.........dobro, preterah, mozemo imati malo tolerancije za uobrazene... :wink:

p.s-salim se u vezi ane> :P
A sta imas protiv tih ljudi ?
@UrBaNiYaK
A da ti ne posecujes ono sto ne volis?
Na forumima, kompjuteri i internet da se mnogo toga nauciti, pa mi je to glavni razlog iz kojeg posecujem forum, a ako imam vremena onda prosetam i po ostalima, kao i sad...
 
Aaaaaaaaaaaaaa... odem jednom na chat, naletim na neku balavicu koja mi zavrti mozak i od onda je vijam po nekakvim forumima. Procitao sam svasta u medjuvremenu tragajuci za njenim postovima. Ma treba mi samo jedna mala informacija i da sednem na miru da ucim za avgustovski rok.
Balavichice jedna slatka, pojavi se bar na minut :(
 
Ovaj forum je bio jaaaaaako zanimljiva stvari prije godinu dana kad si jos uvek mogao da se snadjes na njemu. Ovo sad je cista anarhija, a kao sto neko rece, nema sanse da u masi svega i svacega dodjes do teme koja te zanima. Ima li ikakve, ali bilo kakve sanse da neko od moderatora uradi nesto po pitanju zatrpanosti foruma?!
 
-Hej, ma koga to zavodim? 8)
(alex okrece svoju prelepu muzevnu glavicu okolo po virtualnom prostoru, dok mu prelepa kovrdzava kosica nestasno talasa oko osmeha koji, kao da mu uokviruje i prolepsava ionako neizdrzivo interesantno lice)
-cak i da je to zbilja, ja to ne cinim namerno...
(alex zateze svoje muzevne bicepse i zevka, pokazujuci snazne belw zube)
-osim toga,.... i ne moram....hihi :wink:
(ko zna koja se sada bajkica odvila u alex-ovoj glavici.....pa se nasmejao detinjastim smehom punim srca)
: :D
 

Back
Top