Da li su "Kosovari" prodane duse?

Da li vas nerviraju "Kosovari" koji su Siptarima prodali svoje vekovno ognjiste??

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

motorheadsd

Ističe se
Poruka
2.689
Smeta li vam da gledate kosovare (one koji su Siptarima za velike pare, sumljivog porekla, prodali svoje vekovno ognjiste) koji sa dva padeza i tri zuba u glavi, kupljenim diplomama, u besnim automobilima idu na kupljeno radno mesto?? U mom rodnom gradu ih ima pun k***c i gade mi se!
 
? U mom rodnom gradu ih ima pun k***c i gade mi se!

задњи талас продаје српске имовина по астрономским ценама је био осамдестих година, неке од избеглица после 1999 године су продали своје станове на косову и обезбедиле себи стамбено питање у ужој србији. Продали су их за смешне паре

Значи , да "возе скупа кола" и иду на "купљена радна места" лажеш
 
задњи талас продаје српске имовина по астрономским ценама је био осамдестих година, неке од избеглица после 1999 године су продали своје станове на косову и обезбедиле себи стамбено питање у ужој србији. Продали су их за смешне паре

Значи , да "возе скупа кола" и иду на "купљена радна места" лажеш

Ne laže!!!

Naravno da ima toga kolko hoćeš... Ali glupo je što ima i sirotinje koja je sve izgubila, a mi se najčešće istrišemo na njima...
 
задњи талас продаје српске имовина по астрономским ценама је био осамдестих година, неке од избеглица после 1999 године су продали своје станове на косову и обезбедиле себи стамбено питање у ужој србији. Продали су их за смешне паре

Значи , да "возе скупа кола" и иду на "купљена радна места" лажеш

Nadam se da ti nisi jedan od njih! Ne lazem naravno, zasto bi?
 
Smeta li vam da gledate kosovare (one koji su Siptarima za velike pare, sumljivog porekla, prodali svoje vekovno ognjiste) koji sa dva padeza i tri zuba u glavi, kupljenim diplomama, u besnim automobilima idu na kupljeno radno mesto?? U mom rodnom gradu ih ima pun k***c i gade mi se!

O sudbo kleta sto nemam dedovinu na KiM pa da je prodam za "Velike"pare Siptarima.
Sudbina ti da zivis sa mamom i tatom u stanu,i nemas gde da privedes ribu koja ce te ostaviti jer si luzer.
Bolje imati dascaru sa 10ari placa u Gnjilanu nego dobiti lotto u Srbiji:per:
Kakav si ti jadnik
 
Ne laže!!!

Naravno da ima toga kolko hoćeš... Ali glupo je što ima i sirotinje koja je sve izgubila, a mi se najčešće istrišemo na njima...

Ja знам за два случаја срба из липљана и приштине који су успели да продају своје станове и купе у панчеву и београду , двособне станове, а ови у београду га још нису отплатили јер су добили смешне паре

неки су противзаконито продавали српску имовину фалсификованом документима, али они немају везе са тим јадницима



Nadam se da ti nisi jedan od njih! Ne lazem naravno, zasto bi?

Нисам, нашу кућу у Пећи су срушили и изградили нешто преко ње. Од мог оца брату од ујака су једну лућу срушили, другу заузели, од једне професорке хемије кућу и стан су окупирали ништа није успела да прода

Осамдестих је била друга ситуација, мојој покојној баби су нудили 1985, огромне паре, тада, могла су се купити 2 трособна стана у београду за њих
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top