Problemi prilikom instalacija ili igranja (fps, error i sl)

Nadji gde sam "opomenuo" nekog ?

Da, kao sto sam i rekao minecraft koristi sva dostupna jezgra, ali se performanse odraze na osnovu primarnog, tako da ne mozes da poredis E8400 i opet i5 4460 i da ubedjujes da su performanse iste. Sta je covek imao kada je pitao, dual core ili single core moze da se nagadja, u svakom slucaju nece raditi kako treba. Ako imas nesto pametno da dodas dodaj, nema spama vise, pm ako treba dalje u vezi toga.
 
Jel zna neko zasto nece da skine pokemon go sa mirora (android)? Prethodne dve verzije sam skinula bez problema sa istog sajta, medjutim sad ni novu, ni prethodnu verziju nece da skine. Ukljucena je mogucnost skidanja sa nepoznatih izvora, ali neprekidno blinka - zapocinje preuzimanje i nista, ne preuzima.

- - - - - - - - - -

Sa ovog sajta

http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-31-0-release/pokemon-go-0-31-0-android-apk-download/

- - - - - - - - - -

Ovako smenjuje zapocni preuzimanje, ali nista..jel do njih ili postoji neka promena u fonu :think: mada ja nista nisam menjala

S60801-120942-001.jpg


- - - - - - - - - -

S60801-120947-001.jpg
 
Imam...skinula uredno sa torenta i instalirala poslednji apdejt. Ne radi se samo o pokemonima...proverila kao da skinem popcorn time i ista situacija, a pre par meseci sam ga uredno skinula (nije mi trebao pa ga obrisala). Zato mi nije jasno sta se u roku od pat dana promenilo u fonu, a ja nista nisam menjala. Cak sam i antivirus obrisala, isto...proverila ukljuceno mi je za skidanje sa nepoznatih izvor.

- - - - - - - - - -

Tjah hocu reci uspela sam da skinem preko torenta.
 
da li neko više i posećuje ovu temu? :think:

imam mali problem sa Civilisation VI, svaki put kada pokušam da izađem iz igrice (exit to dekstop), igrica se potpuno zamrzne i ništa se ne dešava.. ustvari, zamrzne se ceo laptop, jer bukvlano ništa ne funkcioniše i nema načina da izađem iz igrice osim da na dugme ugasim laptop.. u čemu bi mogao da bude problem? to mi se inače ne dešava sa drugim igricama..
 
Dobro jutro .Imam jedan problem prilikom igranja online igrica a to su :
1.Gta v
2.Pubg lite
3.Cs go
Problem je u tome što mi grafička kartica ne ide ispod 70 stepeni i pada mi fps
Specifikacije kompjutera su sledeće :
1 Procesor Amd phenom 2x4 955(3.2Ghz)
2.Zotac gt 1030 (2 gb gddr5) (64 bit)
3. 2x4Gb ram ddr3 1333 Mhz
Koristim windows 10 64 bit
Ako bi mogao neko da mi pomogne bio bih mu zahvalan
 
Uključi vsync na GTA V, a što se tiče CS-GO, smanji grafiku i stavi limit na 100-102 FPS maksimalno.

Potrebno ti je bolje hlađenje u PC-u i najverovatnije zamena paste, takođe. Koliko će ti to pomoći je veliko pitanje.

Na sajtu ZOTAC za GT 1030 probaj da nađeš program koji će ti dozvoliti da ručno (MANUAL) podesiš brzinu rada ventilatora. Ali nemoj da mnogo očekuješ jer na ovoj kartici je ventilator veličine jafa keksa. Možeš verovatno spustiti temperaturu na nekih 50 stepeni i to u radu sa igrama koje nisu na 1080p, već na 720p.

Tvoja je veoma budžetska kartica i nemoj preterivati sa detaljima. Smanji sve što možeš ako želiš da ti duže traje.
 

Back
Top