Problemi prilikom instalacija ili igranja (fps, error i sl)

Boki

Buduća legenda
Poruka
25.948
Ovu LEPLJIVU otvaramo da bi imali jednu temu na kojoj cete moci opisati vase probleme koji se pojavljuju prilikom pokusaja instalacije,pokretanja,igranja igrice itd.
Imajte u vidu da je PIRATERIJA zabranjena na forumu i da ce sve poruke koje budu jasno navodile na to biti obrisane.

Nadam se da ce vam ova tema biti od koristi,

UZIVAJTE :ok:.
 
Poslednja izmena od moderatora:
E ljudi,da li znate neki sajt(a pretpostavljam da znate) gde mogu skidati igrice sa dobrom grafikom(da ne budu svakakve gluposti)?Znači,igra tipa FEAR i tako to.....Razumete.....Skinula sam Mortal Kombat ali je trebalo da se registruje i još neke gluposti....Dakle,gde mogu skidati te dobre (mislim na grafiku) ali da nemam mnogo problema oko tih registracija,krekovanja i tih gluposti.....?:rumenko:
 
Ja imam problrm i to veliki,a takodje mnogo mi smeta kad igram igre.Nakon sto sam skinuo i instalirao nove drajvere u igrama mi se stalno pojavljuju svakaki bagovi,a imam jos jedan problem u zahtevnijim igrama kao sto su npr. Burnout Paradise ili Tomb Raider Underworld kad kliknem ono new game i kad mi se pojavi ono "loading" jednostavno mi se restartuje komp.Ne znam u cemu je problem,a oni koji znaju...molim za pomoc.
 
moja konfiguracija je intel dual core e2140 koji radi na 1.8. 1gb RAM, nvidia geforce 7600 gs 256 mb ram, i instalirao sam gta 4. startujem i radi mi na 25 frejma po sekundi. ali, kada igram igricu i kada odem negde dalje kolima ili peske, taj deo prosto ne sadrzi nista, samo vidim bandere i ljude, kao da idem po vazduhu takoreci i tek malo kasnije oko minut-dva taj deo se ucita, da li je to zbog male ram memorije pa racunar ne moze da ucita grad u igrici? ili zbog cega je. igra trazi najmanje 1,5 gb ram memorije. a detalji su mi sve na low. :dontunderstand:
 
RAM ti nece pomoci puno oko grafike...mislim da je problem ipak u grafickoj....instaliraj najnovidji directx i drajvere ali i dalje tvrdim da je graficka preslaba za gta4

grafička je sasvim odlična problem je u ram-u i u procesoru. Grafička je savršena ja imam istu! nVidia 7 series su jedne od najboljih posle osmice i devetke, već je šest malo slabiji
 
razlika u nvidia 7900 i 7600 nije preterano velika, ja bih rekao da je problem ram memorija koja ne moze da mi ucita procese koji se trenutno koriste kao sto i jeste zadatak ram memorije. raspitao sam se, i kazu mi da bi mi graficka trebala da mi podrzi ali da mi treba vise memorije. a to za smisao igranja na low detaljima i niskoj rezoluciji, meni to licno ne smeta....
 

Back
Top