Pao beloruski su-27, Lukašenku ostalo još ''samo'' 203 b.aviona?

ZRNANS83

Domaćin
Poruka
3.434
Na mitngu u poljskoj pao je beloruski su-27 ubm1 . dali ce ovo uzdrmati odbranbenu snagu belorusije jer oni sada raspolazu samo sa :

91 lovackim avionom (SU-27, MIG-29s,bm , MIG-23 )
111 bombardera,i aviona za napade na ciljeve na zemlji (SU-25 , SU-24k,mr)
16 transportnih aviona
55 borbenih helikoptera ( MI-24c,d,e,f)
158 transportno borbenih helikoptera (MI-8,MI-6,MI-26)


??????
 
Evo ga naš jedan iz lovačko-bombarderske eskadrile......
dvokrilac-1.jpg
 
Na mitngu u poljskoj pao je beloruski su-27 ubm1 . dali ce ovo uzdrmati odbranbenu snagu belorusije jer oni sada raspolazu samo sa :

91 lovackim avionom (SU-27, MIG-29s,bm , MIG-23 )
111 bombardera,i aviona za napade na ciljeve na zemlji (SU-25 , SU-24k,mr)
16 transportnih aviona
55 borbenih helikoptera ( MI-24c,d,e,f)
158 transportno borbenih helikoptera (MI-8,MI-6,MI-26)


??????

Da te malo branim kad si u pravu, Belorusija ima stanovnika koliko bivsha SRJ, s tog aspekta smo uporedivi. Medjutim Belorusija je bila deo SSSR i to onaj deo koji je bio najugrozheniji, tako da je nasledila solidnu avijaciju. Medjutim od toga shto si nabrojao pitanje koliko je operativno, koliko neispravno a koliko se vec slupalo.
Meni je tu daleko bolnije shto je to SEDMI avion ruske proizvodnje koji se slupao samo od aprila. Jadno.
 
Da te malo branim kad si u pravu, Belorusija ima stanovnika koliko bivsha SRJ, s tog aspekta smo uporedivi. Medjutim Belorusija je bila deo SSSR i to onaj deo koji je bio najugrozheniji, tako da je nasledila solidnu avijaciju. Medjutim od toga shto si nabrojao pitanje koliko je operativno, koliko neispravno a koliko se vec slupalo.
Meni je tu daleko bolnije shto je to SEDMI avion ruske proizvodnje koji se slupao samo od aprila. Jadno.

Ne da su svi operativni,nego gotovo svi su modernizovani, reci avion koji oces ja cu ti reci koje su sve belorusi dorade uradili... i ne samo to , vec vise i od toga....

opet ne mogu pobediti americki rekord, 8 za 7 dana. :rtfm:
 
Na mitngu u poljskoj pao je beloruski su-27 ubm1 . dali ce ovo uzdrmati odbranbenu snagu belorusije jer oni sada raspolazu samo sa :

91 lovackim avionom (SU-27, MIG-29s,bm , MIG-23 )
111 bombardera,i aviona za napade na ciljeve na zemlji (SU-25 , SU-24k,mr)
16 transportnih aviona
55 borbenih helikoptera ( MI-24c,d,e,f)
158 transportno borbenih helikoptera (MI-8,MI-6,MI-26)


??????


To je Ruski proizvod!!!mora pasti:hahaha::cool:
 
Са политиком коју Србија тренутно води није потребан ни један авион,ни један војник.Све је на извол`те.Потребно је прво размишљати о промени политичког курса државе,па тек онда о одбрани.Пре тога је бесмислено.
 
Na mitngu u poljskoj pao je beloruski su-27 ubm1 . dali ce ovo uzdrmati odbranbenu snagu belorusije jer oni sada raspolazu samo sa :

91 lovackim avionom (SU-27, MIG-29s,bm , MIG-23 )
111 bombardera,i aviona za napade na ciljeve na zemlji (SU-25 , SU-24k,mr)
16 transportnih aviona
55 borbenih helikoptera ( MI-24c,d,e,f)
158 transportno borbenih helikoptera (MI-8,MI-6,MI-26)


??????

CUJ!

A sa kim se oni spremaju da ratuju?
 
Са политиком коју Србија тренутно води није потребан ни један авион,ни један војник.Све је на извол`те.Потребно је прво размишљати о промени политичког курса државе,па тек онда о одбрани.Пре тога је бесмислено.

srbija se vec raspada,ima 300 000 abortusa godisnje,znaci svake dve godine dozivimo JASENOVAC!! o cemu pricamo? ovaj glupi ciganski narod ce nestati sa lica zemlje a srbiju preuzimaju siptari,bosnjaci i ciganija:roll:
 
Evo ga naš jedan iz lovačko-bombarderske eskadrile......
dvokrilac-1.jpg
..... за борбу против комараца
sta nas zabole koliko aviona ima jedina preostala diktatura u evropi
Једина :dontunderstand:

А шта је са оним најгорим диктатурама: домаћи политичари лопови + домаћи тајкуни лопови + белосветски лопови (ММФ, Светска банка ...) .... пример - Србија :think:
 

Back
Top