sta radite kad dugo niste...

Deda_Mraz:
...vodili ljubav a imate neopisivu zelju?
e to se meni upravo desava. sa devojkom raskinuo, sa nekim drugim zenskim svetom mi se nesto bas i ne da u ovo poslednje vreme...:(
:roll:
I Mujo je imao isti problem pa mu Haso rekao da uzme dva kamena,da ga na jedan stavi a drugim da ga udara. Nakon malo vremena čuje Haso Muju kako vrišti pa ga pita- sta ti je, bol. "Kako sta mi je, vidiš da se samozadovoljavam"- "Pa kada ti je najslađe"- pita Haso- KAD PROMAŠiM, odgovori Mujo.
 
Hoces novu devojku ili samo sex?

Za ono prvo je potreban veci trud, a za ono drugo manji. Zna se gde mozes da naletis na devojke koje bi ti prekratile muke. Promuvaj se po splavovima, kaficima... Ne treba ti valjda savet u vezi sa tim? Znas sta ti je ciniti!

Ja sam jednom apstinirala 3 godine i nistami nije falilo! :twisted:
 
Princeza na poslu:
Hoces novu devojku ili samo sex?

Za ono prvo je potreban veci trud, a za ono drugo manji. Zna se gde mozes da naletis na devojke koje bi ti prekratile muke. Promuvaj se po splavovima, kaficima... Ne treba ti valjda savet u vezi sa tim? Znas sta ti je ciniti!

Ja sam jednom apstinirala 3 godine i nistami nije falilo! :twisted:

Oooooooooooooo, Princezo kako tada na tebe nisam naiso, jadan onaj koga si posle toliko vrrmena uhvatila u svoje ruke
mora da je jecao i urlao od zadovoljstva koje si mu pruzila...mora da si bila i nezna i divlja u isto vreme....
 
Princeza na poslu:
Hoces novu devojku ili samo sex?

Za ono prvo je potreban veci trud, a za ono drugo manji. Zna se gde mozes da naletis na devojke koje bi ti prekratile muke. Promuvaj se po splavovima, kaficima... Ne treba ti valjda savet u vezi sa tim? Znas sta ti je ciniti!

Ja sam jednom apstinirala 3 godine i nistami nije falilo! :twisted:

Bas nista ? :D
 
To je bilo 1995-1998. Bas - bas nista! Kao da sam se zamonasila. 8) Ali ok mi je bilo, jer se nisam nesto pre toga "navikla", pa da sad nisam mogla bez toga. Al je zato decko sa kojim sam se smuvala te 1998. ... Hm... Nije mu bilo lako. :twisted:
Posle toga najveca pauza mi je bila 3 meseca. Ti?
 
Pa naravno da se pitas, znas nista od toga ako ne osetim miris, neprestalnu vlaznost, i ako mi ona (tvoja ribica) dok ja jezikom prilazim ne govori "to to mi radi, zelim tvoj jezik tu i tamo i ovde daaaaaaaa to ponovi, sad kruzno, grublje, neznije da to sad ponovo"(ako to ne cujem od oralnog zadovoljstva i tvoj i maog nema nista) a ti za to vreme mrdas kukovima lagano a istovremeno jecaji koje cujem mene pale i dovode do ludila...a ti to volis....ako ovi znaci postoje to znaci da i ti zelis a za mene je to dovoljno da idem dalje....
 
Vazi gazdarice, idem da nesto prezalogajim pa cu onda da dodjem sa crnim vincem (dve se*si case) i naravno cvecem pa da vidim da li ces moci (naravno pusti neku laganu muziku za pocetak) toliko da pricas....pa idemo od A do Z ...jaoj jedva cekam da pnovo budes u onom polozaju od malo pre... :P
 

Back
Top