Da li biste se udale za nevinog momka?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Goran91

Početnik
Poruka
39
Pročitao sam jednu interesantnu temu na ovom forumu, koja ukratko glasi: "da li biste oženili devojku koja nije nevina", i eto ideje i razloga za nastajanje ove teme...

Ja vam prezentujem sasvim drugačiji slučaj. Nevin momak, a devojka ne... Oboje iz manjeg mestašca, gde se na ovo još uvek ne gleda kao na "normalno", a koliko vidim, ni ovde.

Naravno, pričam vam o svom iskustvu.

Malo se osećam "krivo" jer joj nisam prvi, nekako me to omalovažava... Smeta mi to što nije sačuvala svoje telo za nekog ko je istinski voli, već je "usrećila" nekog drugog, koji sa njom nije bio ozbiljan i nije zaslužio to što je dobio... Hteo bih da se vežem sa njom do kraja, apsolutno, ali ova sitnica mi stalno staje na put i nekako me sputava i rastuži.

Pa, šta da radim? Da li je to toliki problem? Da li da i sam probam sa nekom drugom devojkom, čisto da smo kvit? Ili ću jednostavno "preboleti" ovu razliku? Ili nam nema spasa, uvek ću biti nesrećan zbog toga? Recite vi meni stariji i mudriji? A i vi ostali što volite da se šalite na tuđu muku, recite i poneku smešnu da se nasmejem, recite mi kako sam glup i ostalo sve šta ne, neću zameriti nikom :)

Volim je i ne želim da joj otežavam život svojim "problemima", ili neko će reći kompleksima. Ako ovo ne može da funkcioniše, bolje da se raskine što pre, dok nije prekasno...

Molim vas odgovorite.

Volim je i kada ovo ne bi funkcionisalo, voleo bih da sretnem istu osobu, sasvim istu, samo bez tog nesrećnog seksualnog iskustva :(

:heart:

Usput, neke devojke su rekle da se nikada ne bi udale za nevinog momka jer bi on maštao o drugim devojkama... moje mišljenje je, po mom iskustvu, da između te dve stvari, nema nikakve povezanosti.
 
Pročitao sam jednu interesantnu temu na ovom forumu, koja ukratko glasi: "da li biste oženili devojku koja nije nevina", i eto ideje i razloga za nastajanje ove teme...

Ja vam prezentujem sasvim drugačiji slučaj. Nevin momak, a devojka ne... Oboje iz manjeg mestašca, gde se na ovo još uvek ne gleda kao na "normalno", a koliko vidim, ni ovde.

Naravno, pričam vam o svom iskustvu.

Malo se osećam "krivo" jer joj nisam prvi, nekako me to omalovažava... Smeta mi to što nije sačuvala svoje telo za nekog ko je istinski voli, već je "usrećila" nekog drugog, koji sa njom nije bio ozbiljan i nije zaslužio to što je dobio... Hteo bih da se vežem sa njom do kraja, apsolutno, ali ova sitnica mi stalno staje na put i nekako me sputava i rastuži.

Pa, šta da radim? Da li je to toliki problem? Da li da i sam probam sa nekom drugom devojkom, čisto da smo kvit? Ili ću jednostavno "preboleti" ovu razliku? Ili nam nema spasa, uvek ću biti nesrećan zbog toga? Recite vi meni stariji i mudriji? A i vi ostali što volite da se šalite na tuđu muku, recite i poneku smešnu da se nasmejem, recite mi kako sam glup i ostalo sve šta ne, neću zameriti nikom :)

Volim je i ne želim da joj otežavam život svojim "problemima", ili neko će reći kompleksima. Ako ovo ne može da funkcioniše, bolje da se raskine što pre, dok nije prekasno...

Molim vas odgovorite.

Volim je i kada ovo ne bi funkcionisalo, voleo bih da sretnem istu osobu, sasvim istu, samo bez tog nesrećnog seksualnog iskustva :(

:heart:

Usput, neke devojke su rekle da se nikada ne bi udale za nevinog momka jer bi on maštao o drugim devojkama... moje mišljenje je, po mom iskustvu, da između te dve stvari, nema nikakve povezanosti.

Volis li ti nju, ili ne???
 
pa ti deluješ kao baš dobar dečko
=)
i ne znam, razmišljaš o stvarima tako da meni deluje kao da ima šanse da izbegneš sledeću stvar:
kad je devojka iskusnija (ili jako lepa, školovana) tipovi iz besa i nemoći znaju da joj prirede svakojake patnje
samo da bi dokazali da nisu ništa "gori" od nje
npr da stalno govore o nekim devojkama koje im se nabacuju, da se prave kao da im je manje stalo i slično
to naravno ne ide na svesnom nivou, oni se sebi dokazuju koliko i njoj
a ništa dobro iz toga ne proizađe
tako
samo nemoj to da radiš, to sam htela da kažem
=)

a što se tvoje lične patnje tiče.. pa šta znam, svi imaju tako neku tihu patnju i žal za nečim što nisu ostvarili
ali ako ti je 91 godište ja se stvarno ne bih preterano brinula na tvom mestu
 
Pročitao sam jednu interesantnu temu na ovom forumu, koja ukratko glasi: "da li biste oženili devojku koja nije nevina", i eto ideje i razloga za nastajanje ove teme...

Ja vam prezentujem sasvim drugačiji slučaj. Nevin momak, a devojka ne... Oboje iz manjeg mestašca, gde se na ovo još uvek ne gleda kao na "normalno", a koliko vidim, ni ovde.

Naravno, pričam vam o svom iskustvu.

Malo se osećam "krivo" jer joj nisam prvi, nekako me to omalovažava... Smeta mi to što nije sačuvala svoje telo za nekog ko je istinski voli, već je "usrećila" nekog drugog, koji sa njom nije bio ozbiljan i nije zaslužio to što je dobio... Hteo bih da se vežem sa njom do kraja, apsolutno, ali ova sitnica mi stalno staje na put i nekako me sputava i rastuži.

Pa, šta da radim? Da li je to toliki problem? Da li da i sam probam sa nekom drugom devojkom, čisto da smo kvit? Ili ću jednostavno "preboleti" ovu razliku? Ili nam nema spasa, uvek ću biti nesrećan zbog toga? Recite vi meni stariji i mudriji? A i vi ostali što volite da se šalite na tuđu muku, recite i poneku smešnu da se nasmejem, recite mi kako sam glup i ostalo sve šta ne, neću zameriti nikom :)

Volim je i ne želim da joj otežavam život svojim "problemima", ili neko će reći kompleksima. Ako ovo ne može da funkcioniše, bolje da se raskine što pre, dok nije prekasno...

Molim vas odgovorite.

Volim je i kada ovo ne bi funkcionisalo, voleo bih da sretnem istu osobu, sasvim istu, samo bez tog nesrećnog seksualnog iskustva :(

:heart:

Usput, neke devojke su rekle da se nikada ne bi udale za nevinog momka jer bi on maštao o drugim devojkama... moje mišljenje je, po mom iskustvu, da između te dve stvari, nema nikakve povezanosti.

ovde se postavljaju bar dva problema, verovatno i vise..
prvo, da li ti je krivo sto je ona imala eks sa nekim ko nisi ti ili ti je krivo sto si TI nevin?
pomalo mi je tema degutantna, ma koliko da ti gotivno zvucis.
"usrecila" nekoga, "dala" nekome nesto........to su termini potpuno RUZNI i nikako u skladu sa tvojim emocijama vezanim za nju.
prvo nauci da postujes zene. drugo, ne "dajemo" mi nikome nista mi "uzimamo" (svoje licno zadovoljstvo). trece, taj pre tebe nije "dobio" nista, zena nije predmet i nije sustikla ni podmetac za casu. ona je "uzela" to sto joj je u jednom trenutku odgovaralo i "odbacila" onda kada je prestalo da joj odgovara. cetvrto, to sto je sada sa tobom ide u prilog tebi i NIKOME vise. samim tim onaj pre tebe je nebitan, nepostojeci, izbrisan..
e sad...
sve drugo moram da skratim jer je manje vazno.
prepusti se i voli, prosto i jednostavno. svako je nekome nekada prvi, peti, osamnaesti....to su sve gluposti....
 
Zašto se opterećuješ time? Ako je voliš, kao što kažeš, zar su bitne takve sitnice? Drugu nju, samo nevinu, nećeš naći. Nadam se da me razumeš. Nevinost ili odsustvo iste nema tako tesne veze sa osećanjima. Pohvalno je što tako ozbiljno pristupaš stvarima, ali ako sa tom ozbiljnošću i bez predrasuda sagledaš ovaj svoj problem, uvidećeš da je to zapravo sitnica oko koje ne vredi da lupaš glavu,a ne neka suštinska prepreka vašoj ljubavi. Opusti se i uživaj u osećanjima.
 
sorry nisam procitala temu...a samo da prokomentarisem nesto sto ima veze s naslovom ove i proslih tvojih tema.
decko opusti se!!!!!!!!!!
naci ces devojku i neces biti nevin vise!
mlad si!
ne ocajavaj!
srecno :D

Ma nisam više nevin... imao sam odnos sa njom... nadam se da neće ostati samo na tome. Hvala svima na podršci. Neko je pomenuo brak i svadbu... ako bude, znaćete ;)

Knight: nismo sa sela ako na to misliš...

NovaIsta: koji termin bolje zvuči od "usrećila"? Nije li to gest kojim žena može da usreći čoveka? Nisam rekao ništa pogrdno... Ima lepa simbolika u tome kada je devojka nevina, a ne kada nepromišljeno "uzima", i to osobu potpuno drugačiju od ovoga što ja prezentujem, čisto da proba i onda "ostavi", o čemu ti toliko hvalospevno pripovedaš...

Avaj, ljubav ne pita, zaljubiš se na prvi pogled, pre nego što saznaš sve o osobi...

Odoh da smirim mozak i da nastavim svojim životom među oblacima, nadam se da ću moći.

Nadam se i da je i ženskoj populaciji (bar na forumu) sada jasno da nisu svi muškarci isti, ali nekako vi ste te koje birate "stoku" u početku (to vas privlači izgleda, tako vas je Bog napravio), a onda se posle žalite da ih nema, ili šta već pričate. Tužno.

Biće sve OK. Hvala svima.
:bye:
 
Nadam se i da je i ženskoj populaciji (bar na forumu) sada jasno da nisu svi muškarci isti, ali nekako vi ste te koje birate "stoku" u početku (to vas privlači izgleda, tako vas je Bog napravio), a onda se posle žalite da ih nema, ili šta već pričate. Tužno.

Biće sve OK. Hvala svima.
:bye:

Mislim da one svedno uzivaju u tome na nekom podsvesnom nivou..
Nisam iskreno procitao nista iznad ali hajt, srecno vec u cemu god vec :)..
 
Ma nisam više nevin... imao sam odnos sa njom... nadam se da neće ostati samo na tome. Hvala svima na podršci. Neko je pomenuo brak i svadbu... ako bude, znaćete ;)

Knight: nismo sa sela ako na to misliš...

NovaIsta: koji termin bolje zvuči od "usrećila"? Nije li to gest kojim žena može da usreći čoveka? Nisam rekao ništa pogrdno... Ima lepa simbolika u tome kada je devojka nevina, a ne kada nepromišljeno "uzima", i to osobu potpuno drugačiju od ovoga što ja prezentujem, čisto da proba i onda "ostavi", o čemu ti toliko hvalospevno pripovedaš...

Avaj, ljubav ne pita, zaljubiš se na prvi pogled, pre nego što saznaš sve o osobi...

Odoh da smirim mozak i da nastavim svojim životom među oblacima, nadam se da ću moći.

Nadam se i da je i ženskoj populaciji (bar na forumu) sada jasno da nisu svi muškarci isti, ali nekako vi ste te koje birate "stoku" u početku (to vas privlači izgleda, tako vas je Bog napravio), a onda se posle žalite da ih nema, ili šta već pričate. Tužno.

Biće sve OK. Hvala svima.
:bye:

Мени је јасно да су сви мушкарци били невини некад, и не знам шта си овим хтео да кажеш.
Да си бољи јер ниси имао прилике да будеш са неком другом? :dontunderstand:
Па, бићеш, драги мој, не брини за то!

Ја не могу да се удам за невиног момка,али свакако се не бих удала а да пре тога нисмо водили љубав, тако да свакако не би био невин. :)

Уопште ми тај појам ,,невиности'' није јасан, ни кад су девојке, ни кад су момци у питању.
Шта се коме ту поклања и ко се усрећује нечијим ,,првим подавањем'' (бљак, какав израз сам употребила! :eek:)??
 
Мени је јасно да су сви мушкарци били невини некад, и не знам шта си овим хтео да кажеш.
Да си бољи јер ниси имао прилике да будеш са неком другом? :dontunderstand:
Па, бићеш, драги мој, не брини за то!

Ја не могу да се удам за невиног момка,али свакако се не бих удала а да пре тога нисмо водили љубав, тако да свакако не би био невин. :)

Уопште ми тај појам ,,невиности'' није јасан, ни кад су девојке, ни кад су момци у питању.
Шта се коме ту поклања и ко се усрећује нечијим ,,првим подавањем'' (бљак, какав израз сам употребила! :eek:)??

:ok: :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top