Da li biste se udale za nevinog momka?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Tema: Da li biste se udale za nevinog momka?

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Unhappy Da li biste se udale za nevinog momka?

Pročitao sam jednu interesantnu temu na ovom forumu, koja ukratko glasi: "da li biste oženili devojku koja nije nevina", i eto ideje i razloga za nastajanje ove teme...

Ja vam prezentujem sasvim drugačiji slučaj. Nevin momak, a devojka ne... Oboje iz manjeg mestašca, gde se na ovo još uvek ne gleda kao na "normalno", a koliko vidim, ni ovde.

Naravno, pričam vam o svom iskustvu.

Malo se osećam "krivo" jer joj nisam prvi, nekako me to omalovažava... Smeta mi to što nije sačuvala svoje telo za nekog ko je istinski voli, već je "usrećila" nekog drugog, koji sa njom nije bio ozbiljan i nije zaslužio to što je dobio... Hteo bih da se vežem sa njom do kraja, apsolutno, ali ova sitnica mi stalno staje na put i nekako me sputava i rastuži.

Pa, šta da radim? Da li je to toliki problem? Da li da i sam probam sa nekom drugom devojkom, čisto da smo kvit? Ili ću jednostavno "preboleti" ovu razliku? Ili nam nema spasa, uvek ću biti nesrećan zbog toga? Recite vi meni stariji i mudriji? A i vi ostali što volite da se šalite na tuđu muku, recite i poneku smešnu da se nasmejem, recite mi kako sam glup i ostalo sve šta ne, neću zameriti nikom

Volim je i ne želim da joj otežavam život svojim "problemima", ili neko će reći kompleksima. Ako ovo ne može da funkcioniše, bolje da se raskine što pre, dok nije prekasno...

Molim vas odgovorite.

Volim je i kada ovo ne bi funkcionisalo, voleo bih da sretnem istu osobu, sasvim istu, samo bez tog nesrećnog seksualnog iskustva

Usput, neke devojke su rekle da se nikada ne bi udale za nevinog momka jer bi on maštao o drugim devojkama... moje mišljenje je, po mom iskustvu, da između te dve stvari, nema nikakve povezanosti.

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Podrazumevano Re: Da li biste se udale za nevinog momka?

Citat Original postavio Goran91 Pogledaj poruku
    Pročitao sam jednu interesantnu temu na ovom forumu, koja ukratko glasi: "da li biste oženili devojku koja nije nevina", i eto ideje i razloga za nastajanje ove teme...

Ja vam prezentujem sasvim drugačiji slučaj. Nevin momak, a devojka ne... Oboje iz manjeg mestašca, gde se na ovo još uvek ne gleda kao na "normalno", a koliko vidim, ni ovde.

Malo se osećam "krivo" jer joj nisam prvi, nekako me to omalovažava... Smeta mi to što nije sačuvala svoje telo za nekog ko je istinski voli, već je "usrećila" nekog drugog, koji sa njom nije bio ozbiljan i nije zaslužio to što je dobio... Hteo bih da se vežem sa njom do kraja, apsolutno, ali ova sitnica mi stalno staje na put i nekako me sputava i rastuži.

Pa, šta da radim? Da li je to toliki problem? Da li da i sam probam sa nekom drugom devojkom, čisto da smo kvit? Ili ću jednostavno "preboleti" ovu razliku? Ili nam nema spasa, uvek ću biti nesrećan zbog toga? Recite vi meni stariji i mudriji? A i vi ostali što volite da se šalite na tuđu muku, recite i poneku smešnu da se nasmejem, recite mi kako sam glup i ostalo sve šta ne, neću zameriti nikom

Volim je i ne želim da joj otežavam život svojim "problemima", ili neko će reći kompleksima. Ako ovo ne može da funkcioniše, bolje da se raskine što pre, dok nije prekasno...

Molim vas odgovorite.

Volim je i kada ovo ne bi funkcionisalo, voleo bih da sretnem istu osobu, sasvim istu, samo bez tog nesrećnog seksualnog iskustva

Usput, neke devojke su rekle da se nikada ne bi udale za nevinog momka jer bi on maštao o drugim devojkama... moje mišljenje je, po mom iskustvu, da između te dve stvari, nema nikakve povezanosti.
    Volis li ti nju, ili ne???
    Zavist valja i zaslužiti...

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Lele...kasno je...mozda sutra svrnem i odgovorim..nisam pametna sad..

Opusti se i voli...

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio alya Pogledaj poruku
    Lele...kasno je...mozda sutra svrnem i odgovorim..nisam pametna sad..

Opusti se i voli...
    A mozda laze da je nevin.

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jnikola78 Pogledaj poruku
    Volis li ti nju, ili ne???
    Volim brate, a to je verovao ili ne bila njena ideja, iz očaja, nije da se ja pravim pametan, leba mi

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sinnke Pogledaj poruku
    A mozda laze da je nevin.
    Eh, evo ga prvi trol... dobrodošao sinko, izvini što više neću obraćati pažnju na tebe, a nadam se ni drugi...

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Volim brate, a to je verovao ili ne bila njena ideja, iz očaja, nije da se ja pravim pametan, leba mi
    Zakuni se u kiflu, onda cemo ti verovati.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Eh, evo ga prvi trol... dobrodošao sinko, izvini što više neću obraćati pažnju na tebe, a nadam se ni drugi...

Ja trol a ti nevin dobra fora.

Buduća legenda parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

pa ti deluješ kao baš dobar dečko
    =)
    i ne znam, razmišljaš o stvarima tako da meni deluje kao da ima šanse da izbegneš sledeću stvar:
    kad je devojka iskusnija (ili jako lepa, školovana) tipovi iz besa i nemoći znaju da joj prirede svakojake patnje
    samo da bi dokazali da nisu ništa "gori" od nje
    npr da stalno govore o nekim devojkama koje im se nabacuju, da se prave kao da im je manje stalo i slično
    to naravno ne ide na svesnom nivou, oni se sebi dokazuju koliko i njoj
    a ništa dobro iz toga ne proizađe
    tako
    samo nemoj to da radiš, to sam htela da kažem
    =)

a što se tvoje lične patnje tiče.. pa šta znam, svi imaju tako neku tihu patnju i žal za nečim što nisu ostvarili
    ali ako ti je 91 godište ja se stvarno ne bih preterano brinula na tvom mestu
    ŠAMPON!!!

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

alya, čekam tvoj odgovor...

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Onda pusti sve ostalo i uzivaj u tome sto imas...
    Zavist valja i zaslužiti...

Aktivan član Heavy Knight (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Samo se ti zeni sto pre i daj svoj doprinos borbi protiv bele kuge,ne lupaj glavu o drugim stvarima,samo ce ti se napraviti zbrka.

Domaćin NastyNensy (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    71

sorry nisam procitala temu...a samo da prokomentarisem nesto sto ima veze s naslovom ove i proslih tvojih tema.
    decko opusti se!!!!!!!!!!
    naci ces devojku i neces biti nevin vise!
    mlad si!
    ne ocajavaj!
    srecno

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Kakav naslov... Tebi tek 18 a ti mastas o zenidbi ili sta? Non kapito...

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

Molim vas odgovorite.

ovde se postavljaju bar dva problema, verovatno i vise..
    prvo, da li ti je krivo sto je ona imala eks sa nekim ko nisi ti ili ti je krivo sto si TI nevin?
    pomalo mi je tema degutantna, ma koliko da ti gotivno zvucis.
    "usrecila" nekoga, "dala" nekome nesto........to su termini potpuno RUZNI i nikako u skladu sa tvojim emocijama vezanim za nju.
    prvo nauci da postujes zene. drugo, ne "dajemo" mi nikome nista mi "uzimamo" (svoje licno zadovoljstvo). trece, taj pre tebe nije "dobio" nista, zena nije predmet i nije sustikla ni podmetac za casu. ona je "uzela" to sto joj je u jednom trenutku odgovaralo i "odbacila" onda kada je prestalo da joj odgovara. cetvrto, to sto je sada sa tobom ide u prilog tebi i NIKOME vise. samim tim onaj pre tebe je nebitan, nepostojeci, izbrisan..
    e sad...
    sve drugo moram da skratim jer je manje vazno.
    prepusti se i voli, prosto i jednostavno. svako je nekome nekada prvi, peti, osamnaesti....to su sve gluposti....
    citam knjigu

Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio alya Pogledaj poruku
    Kakav naslov... Tebi tek 18 a ti mastas o zenidbi ili sta? Non kapito...
    Pa napomenuo je da je iz ruralne sredine,tamo su uslovi zivota drugaciji,ako mlad ne udjes u brak,kasnije te niko nece,a treba zajednickim snagama stvoriti kakve-takve zivotne uslove.Teska su vremena. A i obicaji su takvi.

Obećava
    Učlanjen
    12.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Zašto se opterećuješ time? Ako je voliš, kao što kažeš, zar su bitne takve sitnice? Drugu nju, samo nevinu, nećeš naći. Nadam se da me razumeš. Nevinost ili odsustvo iste nema tako tesne veze sa osećanjima. Pohvalno je što tako ozbiljno pristupaš stvarima, ali ako sa tom ozbiljnošću i bez predrasuda sagledaš ovaj svoj problem, uvidećeš da je to zapravo sitnica oko koje ne vredi da lupaš glavu,a ne neka suštinska prepreka vašoj ljubavi. Opusti se i uživaj u osećanjima.

Poznat
    Učlanjen
    17.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa valjda nije dobrodosao torbash ako treba da ne obracamo paznju na njega

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio NastyNensy Pogledaj poruku
    sorry nisam procitala temu...a samo da prokomentarisem nesto sto ima veze s naslovom ove i proslih tvojih tema.
    decko opusti se!!!!!!!!!!
    naci ces devojku i neces biti nevin vise!
    mlad si!
    ne ocajavaj!
    srecno
    Ma nisam više nevin... imao sam odnos sa njom... nadam se da neće ostati samo na tome. Hvala svima na podršci. Neko je pomenuo brak i svadbu... ako bude, znaćete

Knight: nismo sa sela ako na to misliš...

NovaIsta: koji termin bolje zvuči od "usrećila"? Nije li to gest kojim žena može da usreći čoveka? Nisam rekao ništa pogrdno... Ima lepa simbolika u tome kada je devojka nevina, a ne kada nepromišljeno "uzima", i to osobu potpuno drugačiju od ovoga što ja prezentujem, čisto da proba i onda "ostavi", o čemu ti toliko hvalospevno pripovedaš...

Avaj, ljubav ne pita, zaljubiš se na prvi pogled, pre nego što saznaš sve o osobi...

Odoh da smirim mozak i da nastavim svojim životom među oblacima, nadam se da ću moći.

Nadam se i da je i ženskoj populaciji (bar na forumu) sada jasno da nisu svi muškarci isti, ali nekako vi ste te koje birate "stoku" u početku (to vas privlači izgleda, tako vas je Bog napravio), a onda se posle žalite da ih nema, ili šta već pričate. Tužno.

Biće sve OK. Hvala svima.

Poznat
    Učlanjen
    17.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

cekaj de ces ja ti nisam dao savet vrci se

Buduća legenda parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

vidi ga što je ovaj mali gej, kulira me a ja mu dala korisan savet
    a posle još i generalizuje žene, očigledno ih mnoge poznaje
    ŠAMPON!!!

Iskusan V (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    96

Nadam se i da je i ženskoj populaciji (bar na forumu) sada jasno da nisu svi muškarci isti, ali nekako vi ste te koje birate "stoku" u početku (to vas privlači izgleda, tako vas je Bog napravio), a onda se posle žalite da ih nema, ili šta već pričate. Tužno.

Mislim da one svedno uzivaju u tome na nekom podsvesnom nivou..
    Nisam iskreno procitao nista iznad ali hajt, srecno vec u cemu god vec ..
    Na svetu vise nema prvobitnog zla. Svi samo recikliraju bol..

Elita Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2396

Ma nisam više nevin... imao sam odnos sa njom... nadam se da neće ostati samo na tome. Hvala svima na podršci. Neko je pomenuo brak i svadbu... ako bude, znaćete

Knight: nismo sa sela ako na to misliš...

NovaIsta: koji termin bolje zvuči od "usrećila"? Nije li to gest kojim žena može da usreći čoveka? Nisam rekao ništa pogrdno... Ima lepa simbolika u tome kada je devojka nevina, a ne kada nepromišljeno "uzima", i to osobu potpuno drugačiju od ovoga što ja prezentujem, čisto da proba i onda "ostavi", o čemu ti toliko hvalospevno pripovedaš...

Avaj, ljubav ne pita, zaljubiš se na prvi pogled, pre nego što saznaš sve o osobi...

Odoh da smirim mozak i da nastavim svojim životom među oblacima, nadam se da ću moći.

Мени је јасно да су сви мушкарци били невини некад, и не знам шта си овим хтео да кажеш.
    Да си бољи јер ниси имао прилике да будеш са неком другом?
    Па, бићеш, драги мој, не брини за то!

Ја не могу да се удам за невиног момка,али свакако се не бих удала а да пре тога нисмо водили љубав, тако да свакако не би био невин.

Уопште ми тај појам ,,невиности'' није јасан, ни кад су девојке, ни кад су момци у питању.
    Шта се коме ту поклања и ко се усрећује нечијим ,,првим подавањем'' (бљак, какав израз сам употребила! )??

Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Svi smo mi nevini dok se ne dokaze suprotno.

Ističe se Serdecnij (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Ванда Pogledaj poruku
    Мени је јасно да су сви мушкарци били невини некад, и не знам шта си овим хтео да кажеш.
    Да си бољи јер ниси имао прилике да будеш са неком другом?
    Па, бићеш, драги мој, не брини за то!

Ја не могу да се удам за невиног момка,али свакако се не бих удала а да пре тога нисмо водили љубав, тако да свакако не би био невин.

Уопште ми тај појам ,,невиности'' није јасан, ни кад су девојке, ни кад су момци у питању.
    Шта се коме ту поклања и ко се усрећује нечијим ,,првим подавањем'' (бљак, какав израз сам употребила! )??

Slične teme

1. DA LI BI STE SE UDALE ZA ZIGOLOA?
    Autor Mr.Relaxed u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 20.10.2012., 03:23
  2. Zašto ste se udale
    Autor Betty u forumu Žene
    Odgovora: 291
    Poslednja poruka: 13.02.2009., 12:17
  3. Da li biste se udale...
    Autor Zefirra u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 73