Uspešne žene

Nije bas tako;)Moj muskarac ne radi nista po kuci ali je zato odlican u drugim stvarima.Meni ,licno ne treba mlakonja koji ce da pegla i kuva.

Pa dobro ali za mene muskarac koji ume da kuva nije uopste mlakonja ili to sto neko ne zna da kuva za mene uopste nije merilo muzevnosti kao i obrnuto :)...no dobro svi imamo drugacija vidjenja
 
Nije bas tako;)Moj muskarac ne radi nista po kuci ali je zato odlican u drugim stvarima.Meni ,licno ne treba mlakonja koji ce da pegla i kuva.

pa dobro. radi i ti osam sati u kancelariji kao i on, pa kad dodjes kuci sve radi sama dok on lezi. tako ti i treba kad si zatyCana. sem ako ti nisi domacica (nezaposlena), ili ako on nije fizicki radnik u tom slucaju bilo bi nehumano prema njemu. budi nehumana prema sebi, kad tako volis...ma, krstim ti se od cuda, tebi i slicnim tvoriteljima Edipovog kompleksa.
 
Pa dobro ali za mene muskarac koji ume da kuva nije uopste mlakonja ili to sto neko ne zna da kuva za mene uopste nije merilo muzevnosti kao i obrnuto :)...no dobro svi imamo drugacija vidjenja

Nije pitanje da li zna da kuva nego da li volim da mi seta s keceljom oko struka,usisivacem u ruci i za to vreme da mesi kolace.:)Slazem se s tobom da o ukusima ne treba raspravljati pa sam samo rekla svoje misljenje.Meni takav ne bi trebao ni u ludilu.Mislim da bih skrenula s uma za dva dana.
Moj kum je od tih sto sve znaju i veruj mi,da mi nije glupo rekla bih mu svasta.Opet,ako je mojoj kumi dobar meni jos bolji.:)
Sigurno necu ocekivati od svojih sinova da peru i kuvaju zeni.Daleko bilo da mi se to desi.
 
pa dobro. radi i ti osam sati u kancelariji kao i on, pa kad dodjes kuci sve radi sama dok on lezi. tako ti i treba kad si zatyCana. sem ako ti nisi domacica (nezaposlena), ili ako on nije fizicki radnik u tom slucaju bilo bi nehumano prema njemu. budi nehumana prema sebi, kad tako volis...ma, krstim ti se od cuda, tebi i slicnim tvoriteljima Edipovog kompleksa.
Ala si ti nacitana.Vec si nam i zanimanja nadenula.Ipak napravila si veliku gresku.On radi u svome tako da vecinu poslova drugi rade za njega.Zaradjuje koliko hoce pa je deci i meni obezbedio divan zivot.Zasto mislis da treba da mi bude tesko da skuvam i operem?
To je radila i moja mama,i moja baka.Neka sam ja ,po tebi zatucana ,ne dotice me taj komentar.
Budu li moji klinci jednog dana kuvali,prali i mesili ova,zatucana ce im reci sta ima.I njima i njihovim savremenim zenama.
 
Nije bas tako;)Moj muskarac ne radi nista po kuci ali je zato odlican u drugim stvarima.Meni ,licno ne treba mlakonja koji ce da pegla i kuva.

a sto je mlakonja ako kuva? mislim bar ponekad? :think:
zar to nije stvar dogovora, kako kad kome odgovara,sto mora sve da bude striktno odredjeno?
 
Poslednja izmena:
ma da, ako on nekad skuva rucak, a ja promenim sijalicu i spojim iskidan kabl izolir trakom, :mrgreen:
on postaje ***** a ja lezbejka rmpajlija. :roll:

Kako ste svi ovde bukvalisti.To su sitnice koje navodis.Ako neko voli muskarce sveznalice njegova stvar.Ja ih ne volim ,isto koliko ne volim romanticne muskarce.Sta cu kad sam zatucana.Mozda cu se jednog dana prosvetliti a do tada cu da perem,kuvam,peglam i sve ostalo .I,nije mi tesko.
 
Kako ste svi ovde bukvalisti.To su sitnice koje navodis.Ako neko voli muskarce sveznalice njegova stvar.Ja ih ne volim ,isto koliko ne volim romanticne muskarce.Sta cu kad sam zatucana.Mozda cu se jednog dana prosvetliti a do tada cu da perem,kuvam,peglam i sve ostalo .I,nije mi tesko.

pa moj post je vise šala, nigde nisam napisala da si zatucana...
i ne patetisi, mislim i mi peglamo i peremo, nijedna zena nije napisala bukvalno da nosi cement a muskarac hekla, ne karikiraj...:roll:
i ti pljujes one koje smatraju da muskarac i treba nekad da skuva nesto, i nazivas takve muskarce pederima...prva omalovazavas druge, onda nema ljutiš posle, ne vredjaj nam muskarce koji nam kuvaju :cool:
 
Poslednja izmena:
pa moj post je vise šala, nigde nisam napisala da si zatucana...
i ne patetisi, mislim i mi peglamo i peremo, nijedna zena nije napisala bukvalno da nosi cement a muskarac hekla, ne karikiraj...:roll:

Nisam ni rekla da si ti napisala.Nikada u zivotu ne patetisem jer mi je previse lep ,ali ide mi na zivce to foliranje oko podele poslova u kuci.Daj,molim te to su kojestarije.
Muskarac ima svoje obaveze,zena svoje.Tako je bilo i tako ce biti.Uzajamna pomoc je ok,ponekad, ali sve preko toga su gluposti.
Opet kazem ako nekoj zeni to odgovara nek uziva.
 

Back
Top