Zasto volim Rusiju
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 81

Tema: Zasto volim Rusiju

de Torquemada nije na forumu
    малтретира испране мозгове
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zasto volim Rusiju

Zašto volim Rusiju

12. avgust

Uselili smo se u našu novu kuću u Rusiji. Tako sam uzbuđen. Ovde je tako lepo. Svuda su lepe i pomalo sive i jednolične zgrade. Jedva čekam da ih vidim prekrivene snegom. Kažu da su tada najlepše. Volim Rusiju

14. oktobar

Rusija. To je najlepša zemlja na svetu. Lišće je poprimilo sve one divne nijanse žute i narandžaste boje. Vozio sam kroz grad i video par Rusa sa flašom votke u ruci. Tako su graciozni. To su ljudi koji toliko vole da se zabavljaju. Kažu da se u blizini naše zgrade organizuje takmičenje u ispijanju votke. Ovo mora da je raj. Volim Rusiju.

11. novembar

Uskoro će nekakvi pozorišni dani ovde. Jedva čekam. Nadam se da ćemo Radojka i ja nabaviti karte. Stanovi su topli, jer je zemlja bogata gasom. Tako je divno. Volim Rusiju.

15. novembar

Noćas je pao prvi sneg. Ustao sam i video sve pokriveno belim pokrivačem. Izgleda kao najlepša razglednica. Izašli smo napolje, počistili stepenice i prilazni put, a onda se grudvali (ja pobedio). Volim Rusiju.

12. decembar

Jutros smo bili u jednoj pekari da kupimo doručak. Vlasnici su naši ljudi. Nešto su mi poznati, majka i sin, ona nosi cvet u kosi, a on se farba u plavo. Ne sviđa mi se što se farba, ali imaju ogromnu pekaru. Mora da su neki mnogo važni i vredni ljudi. Volim Rusiju

19. decembar

Onaj ofarbani mi našao karte za pozorište. Kaže da mu kupio stric koji takođe živi u ovoj lepoj zemlji. Ne voli pozorište, pa dao meni. Sve je super. Radojka se oduševila kartama.

22. decembar

Jedva smo žive glave izvukli iz pozorišta. Upali neki sa oružjem, mnogo besni ljudi. Valjda nisu mogli da nađu karte. Držali nas kao taoce, dok nisu došli ruski vojnici. Kako su samo hrabri ti vojnici. Pobili i te što nisu imali i one što su imali karte. Nisu valjda znali koji su koji. Mi se izvukosmo.

25. decembar

Onaj ofarbani prokletnik me jutros podjebava zbog pozorišta. Pojavila se i majka, hoće da mi utrapi neke njene knjige.

27. decembar

Prokletnica. Našla gde živim. I opet donela buljuk knjiga. Morao sam da kupim jednu.

28. decembar

Ako sneg ovako nastavi, neće se otopiti do leta. Zgrada u našoj blizini eksplodirala. Valjda došlo previše gasa . Sreća. Pomislismo napali Amerikanci.

4. januar

Počelo ono takmičenje u ispijanju votke. Popizdeo sam. Celu noć povraćali, pišali i *****li po ulazu, jedva sam izašao da odem do prodavnice. Kad sam se vratio, ona prokletinja došla sa njenim usranim knjigama. Sad nam se neće više skinuti sa k…ca. Ispitivala Radojku o onoj knjizi što smo kupili. Radojka se rasplakala.

3. maj

Odlučili smo. Selimo se nazad u Srbiju. Biće muka poneti onaj kofer sa onolikim knjigama. Ali ja i dalje volim Rusiju

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Podrazumevano Re: Zasto volim Rusiju

ko i sve od zute srbije samo jedan bedan plagijat

ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kako si dotrcao na temu, pomislio odmah da das svoj doprinos

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Zasto vole Rusiju?
    Pogledaj mi trenuitnu aktivnost...
    Sa ce da ovlaze ovih nekoliko sa foruma.Gledaj sad......

Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Citat Original postavio de Torquemada Pogledaj poruku

Kako si dotrcao na temu, pomislio odmah da das svoj doprinos
    pa poshto je pokushaj duhovitosti prilichno isprazan plagijat da ja odgovorim na temu:
    rusiju volim zbog ovoga:

[IMG]http://2.*****************/_51JPo6Qz3dQ/R0l0uPC6DBI/AAAAAAAAAN4/5hpvspMBHZQ/s400/kaspa.jpg[/IMG]

a kinu zbog ovoga:

jednostavno,neko ko da po pichci americhkim placenicima po defaultu u meni izaziva simpatiju
    red je da na svojoj kichmi zarade taj leb a ne ko u srbiji
    Poslednji put ažurirao/la Derer : 29.08.2009. u 19:41

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

Voliš Rusiju zato što ti je Srbija malena, eto zašto.
    Čedina Zebra

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

ето зато
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

ja je nisam narocito voleo dok nisam gledao i slusao Ivanu Zigon ,prvo u manjim dozama ,pa onda svakodvno i konacno sam progledao i shvatio da nam je to jedina majka
    The Show Must Go On...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Derer Pogledaj poruku
    pa poshto je pokushaj duhovitosti prilichno isprazan plagijat da ja odgovorim na temu:
    rusiju volim zbog ovoga:

[IMG]http://2.*****************/_51JPo6Qz3dQ/R0l0uPC6DBI/AAAAAAAAAN4/5hpvspMBHZQ/s400/kaspa.jpg[/IMG]

jednostavno,neko ko da po pichci americhkim placenicima po defaultu u meni izaziva simpatiju
    red je da na svojoj kichmi zarade taj leb a ne ko u srbiji
    Tooo! Udri Kasparova, djubre jedno sahovsko. Taj cim igra sah, mora da ima veze sa Hrvatskom

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

..evo jos jedan genija..sta je ovo danas..

Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Tooo! Udri Kasparova, djubre jedno sahovsko. Taj cim igra sah, mora da ima veze sa Hrvatskom
    shta da ti kazem
    usudio se da jedared remizira s volodjom
    nema oprosta

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio junkmarko Pogledaj poruku
    ..evo jos jedan genija..sta je ovo danas..
    U cemu je problem. Imas nesto protiv Rusije?
    E, bas me briga. Niko mi od vas prozapadnjaka ne moze zabraniti da volim Majku. Slava joj!!

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Zašto volim Rusiju

12. avgust

Uselili smo se u našu novu kuću u Rusiji. Tako sam uzbuđen. Ovde je tako lepo. Svuda su lepe i pomalo sive i jednolične zgrade. Jedva čekam da ih vidim prekrivene snegom. Kažu da su tada najlepše. Volim Rusiju

14. oktobar

Rusija. To je najlepša zemlja na svetu. Lišće je poprimilo sve one divne nijanse žute i narandžaste boje. Vozio sam kroz grad i video par Rusa sa flašom votke u ruci. Tako su graciozni. To su ljudi koji toliko vole da se zabavljaju. Kažu da se u blizini naše zgrade organizuje takmičenje u ispijanju votke. Ovo mora da je raj. Volim Rusiju.

11. novembar

Uskoro će nekakvi pozorišni dani ovde. Jedva čekam. Nadam se da ćemo Radojka i ja nabaviti karte. Stanovi su topli, jer je zemlja bogata gasom. Tako je divno. Volim Rusiju.

15. novembar

Noćas je pao prvi sneg. Ustao sam i video sve pokriveno belim pokrivačem. Izgleda kao najlepša razglednica. Izašli smo napolje, počistili stepenice i prilazni put, a onda se grudvali (ja pobedio). Volim Rusiju.

12. decembar

Jutros smo bili u jednoj pekari da kupimo doručak. Vlasnici su naši ljudi. Nešto su mi poznati, majka i sin, ona nosi cvet u kosi, a on se farba u plavo. Ne sviđa mi se što se farba, ali imaju ogromnu pekaru. Mora da su neki mnogo važni i vredni ljudi. Volim Rusiju

19. decembar

Onaj ofarbani mi našao karte za pozorište. Kaže da mu kupio stric koji takođe živi u ovoj lepoj zemlji. Ne voli pozorište, pa dao meni. Sve je super. Radojka se oduševila kartama.

22. decembar

Jedva smo žive glave izvukli iz pozorišta. Upali neki sa oružjem, mnogo besni ljudi. Valjda nisu mogli da nađu karte. Držali nas kao taoce, dok nisu došli ruski vojnici. Kako su samo hrabri ti vojnici. Pobili i te što nisu imali i one što su imali karte. Nisu valjda znali koji su koji. Mi se izvukosmo.

25. decembar

Onaj ofarbani prokletnik me jutros podjebava zbog pozorišta. Pojavila se i majka, hoće da mi utrapi neke njene knjige.

27. decembar

Prokletnica. Našla gde živim. I opet donela buljuk knjiga. Morao sam da kupim jednu.

28. decembar

Ako sneg ovako nastavi, neće se otopiti do leta. Zgrada u našoj blizini eksplodirala. Valjda došlo previše gasa . Sreća. Pomislismo napali Amerikanci.

4. januar

Počelo ono takmičenje u ispijanju votke. Popizdeo sam. Celu noć povraćali, pišali i *****li po ulazu, jedva sam izašao da odem do prodavnice. Kad sam se vratio, ona prokletinja došla sa njenim usranim knjigama. Sad nam se neće više skinuti sa k…ca. Ispitivala Radojku o onoj knjizi što smo kupili. Radojka se rasplakala.

3. maj

Odlučili smo. Selimo se nazad u Srbiju. Biće muka poneti onaj kofer sa onolikim knjigama. Ali ja i dalje volim Rusiju
    Druze ovo je skracena kopija dnevnika onog lika iz Kanade... Znash ti kada se ono pojavilo...

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio Ne_Vazim_Se Pogledaj poruku
    Druze ovo je skracena kopija dnevnika onog lika iz Kanade... Znash ti kada se ono pojavilo...
    ima i sa Floride i jos neki
    The Show Must Go On...

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

А ОВАЈ МОРА ДА ЈЕ БИО КОМУНИСТА ЧИМ ЈЕ ИГРО ШАХ

Bobi Fišer

Iz Vikipedije, slobodne enciklopedije

Skoči na: navigacija, pretraga
    Bobi Fišer Bobi Fišer u Lajpcigu, 1960. Rođ. ime Robert Džejms Fišer Država Island [1] Rođen 9. mart 1943.
    Čikago (Ilinois), SAD Preminuo17. januar 2008.
    Rejkjavik, Island Titula velemajstor

Najveći rejting[2] 2785
    FIDE rejting-lista, jul 1972. Svetski šampion 1972-1975 (FIDE) Sajt: Bobi Fišer, zvanični sajt Robert Džejms „Bobi“ Fišer (engl. Robert James „Bobby“ Fischer) (9. mart, 1943. - 17. januar 2008.) je bio velemajstor i bivši svetski šampion u šahu, koji je 1. septembra, 1972. postao prvi američki šahista koji je osvojio svetski šampionat u organizaciji Svetske šahovske federacije. Godine 1975. zvanično je izgubio titulu kada je Svetska šahovska federacija odbila njegove uslove za odbranu titule. Gari Kasparov je napisao da je od svih svetskih šampiona u šahu, jaz između Fišera i njegovih savremenika bio najveći u istoriji šaha [3].
    Fišerova pobeda nad sovjetskim šampionom Borisom Spaskim za svetsku titulu u „meču stoleća“ posmatrana je kao simbolična pobeda zapada koja je podstakla međunarodnu popularnost šaha. Njegov protivnik je portretisan, posebno u Sjedinjenim Državama, kao proizvod bezličnog, mehaničkog i represivnog sistema državne kontrole, dok je Fišer bio usamljeni genije koji je pobedio sovjetsku dominaciju. Kao nacionalnom heroju, Amerikanci su bili spremni da mu oproste neobično ponašanje i poglede, i u popularnoj kulturi on je postao simbol genija čija briljantnost je bilo tako velika da ga je na kraju uništila.
    Fišer nije branio svoju titulu 1975. jer nije mogao da postigne dogovor s međunarodnom šahovskom federacijom FIDE oko uslova meča. Tada je postao još povučeniji i nije igrao takmičarske mečeve sve do 1992, kada je pobedio u ponovnom meču protiv Spaskog. Takmičenje je održano u Jugoslaviji, koja je tada bila pod strogim embargom Ujedinjenih nacija.[4][5][6] Ovo je dovelo do konflikta sa vladom Sjedinjenih Država, zbog čega se nikada nije vratio u svoju rodnu zemlju.
    Nakon toga je živeo u Mađarskoj, Nemačkoj, na Filipinima i u Japanu. Tokom ovog perioda davao je sve žešće antiameričke i antisemitske izjave, uprkos svom jevrejskom poreklu. U periodu između 2004. i 2005. nakon što je njegov američki pasoš povučen, japanske vlasti su ga držale devet meseci pod pretnjom izručenja. Nakon što mu je Island zagarantovao državljanstvo, japanske vlasti su ga pustile u tu zemlju, gde je živeo sve do svoje smrti 2008
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Iskusan gost 47473 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist"
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    ja je nisam narocito voleo dok nisam gledao i slusao Ivanu Zigon ,prvo u manjim dozama ,pa onda svakodvno i konacno sam progledao i shvatio da nam je to jedina majka

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ti ocigledno nisi u toku. Ovo je dnevnik pojedinih nasih forumasa iz Rusije, kojima ja zavidim sto su otisli u tu svetu zemlju. Jedva cekam da se odselim tamo.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Миле саКлисе Pogledaj poruku
    А ОВАЈ МОРА ДА ЈЕ БИО КОМУНИСТА ЧИМ ЈЕ ИГРО ШАХ
    Jel ti vidis da je rodjen u Lajpcigu? Svaba. I jos pobedio naseg brata Spaskog, nikada mu to ne smemo zaboraviti

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

ima i sa Floride i jos neki
    Taj nisam video, ali vidish i sam koliko je lako napraviti po toj istoj shemi dnevnik iz Xxxxxxx razumesh...

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Jel ti vidis da je rodjen u Lajpcigu? Svaba. I jos pobedio naseg brata Spaskog, nikada mu to ne smemo zaboraviti
    Јест Амери му заборавили то никада нису ома га прогмали а замисли шта би му тек урадили да је направио неке демонстрације куд га не рокнуше Комунисту једног злог

Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

Čedina Zebra

ПАПРИКАРИУС nije na forumu
    ЧУВАМ ОВЦЕ, НЕМА ВЕЗЕ - ДОЂИ МАЛА, НИЈЕ ВАЖНО
    Elita
    Učlanjen
    06.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Taj nisam video, ali vidish i sam koliko je lako napraviti po toj istoj shemi dnevnik iz Xxxxxxx razumesh...
    aha al ovaj je bas kul ,valjda kao nastavak Kanade
    http://bhmedia.se/vic/dnevnik%20florida.htm
    The Show Must Go On...

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

E,dobra ti keva.

Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

U cemu je problem. Imas nesto protiv Rusije?
    E, bas me briga. Niko mi od vas prozapadnjaka ne moze zabraniti da volim Majku. Slava joj!!
    Pa idi u Rusiju ako ti je ona majka, nas koji volimo Srbiju ostavi u miru.
    Čedina Zebra

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.12.2008., 06:56
  2. Zasto volim SF?
    Autor SuzanKalvin u forumu Književnost
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 27.05.2008., 11:05
  3. ZASTO VOLIM 98???
    Autor CIKLON B u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.08.2004., 20:17