Jaja sretna, a srce tuguje

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto ljudi pricaju o ljubavi a ustvari svi teze torbanju?

Muskarci zele da im zena ima dobru guzu, a zene da muski imaju dobru kitu.

Ja bi radje da me zena manje voli, ali da se stalno torba sa mnom i da ima dobru guzu jer cu tada bolje isprazniti jaja.

Ali ne valja sto sam emotivan pa ako mi ne pruzi dovoljno ljubavi onda venem i svenem.

Zene od cega vi venete i svenete, od loseg torbanja ili od nedostatka ljubavi?

Sta mislite da li zena moze pruziti ljubavi toliko puno, koliko moze muskarac zeni?
 
Sve torbar do torbara...
Da niste vi svi možda iz Australije ?

Umesto što visite ovde i izmišljate, lažete, lažno se predstavljate...idite na Adu i nađite sebi devojku.

Počev od onog jadnika što još nije naučio da piše, pa se predstavlja prvo kao devojka, pa onda...nije siguran ni sam....

Mene momci čekaju kada izađem iz kuće i krećem na posao...kao slučajno prolaze pa da se jave...donose mi sladoled na posao...čekaju posle posla da pokušaju da me nagovore da odemo na piće...

E TAKVI TORBAJU, a za vas ostaje samo Playboy....
 
Sve torbar do torbara...
Da niste vi svi možda iz Australije ?

Umesto što visite ovde i izmišljate, lažete, lažno se predstavljate...idite na Adu i nađite sebi devojku.

Počev od onog jadnika što još nije naučio da piše, pa se predstavlja prvo kao devojka, pa onda...nije siguran ni sam....

Mene momci čekaju kada izađem iz kuće i krećem na posao...kao slučajno prolaze pa da se jave...donose mi sladoled na posao...čekaju posle posla da pokušaju da me nagovore da odemo na piće...

E TAKVI TORBAJU, a za vas ostaje samo Playboy....

Da ti su se bas silno natorbali sve im jaja vijore od srece.:roll:
 
Zasto ljudi pricaju o ljubavi a ustvari svi teze torbanju?

Muskarci zele da im zena ima dobru guzu, a zene da muski imaju dobru kitu.

Ja bi radje da me zena manje voli, ali da se stalno torba sa mnom i da ima dobru guzu jer cu tada bolje isprazniti jaja.

Ali ne valja sto sam emotivan pa ako mi ne pruzi dovoljno ljubavi onda venem i svenem.

Zene od cega vi venete i svenete, od loseg torbanja ili od nedostatka ljubavi?

Sta mislite da li zena moze pruziti ljubavi toliko puno, koliko moze muskarac zeni?

pa pazi....zavisi sta ocekujem...
ako je u pitanju cisto "torbanje",a pritom se ne dobije ocekivano,necu sigurno svenuti zato sto me ne voli :D
Svakako sam za puno ljubavi i dobar seks :mrgreen:
Zena moze uvek vise nego sto muskarac i zamisli ;)
 
Zasto ljudi pricaju o ljubavi a ustvari svi teze torbanju?

Muskarci zele da im zena ima dobru guzu, a zene da muski imaju dobru kitu.

Ja bi radje da me zena manje voli, ali da se stalno torba sa mnom i da ima dobru guzu jer cu tada bolje isprazniti jaja.

Ali ne valja sto sam emotivan pa ako mi ne pruzi dovoljno ljubavi onda venem i svenem.

Zene od cega vi venete i svenete, od loseg torbanja ili od nedostatka ljubavi?

Sta mislite da li zena moze pruziti ljubavi toliko puno, koliko moze muskarac zeni?

pa...savrsena ljubav po meni je ogromna kolicina dobrog sexa, neznosti, hemije...sve mora biti vrelo, mrzim mlako(nje)...i jake emocije i dobar sex! <3 u suprotnom veza bi trpela razne vidove frustracija. ovako, ne trpi!!!
 

Back
Top