lezbejke

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
645
Par dana nakon sto sam stigao u ovaj lepi grad, na praznoj poslednjoj platformi sedmice video sam dve devojke koje su stajale zagrljene. U stvari nisam ni obracao paznju na njih dok jezik jedne nije zavrsio u ustima druge. Tako su se malo ljubile i dodirivale, a onda su gledale u mene sa smeskom ocekujuci neku reakciju. Nisam imao pojma sta se od mene ocekuje pa sam samo blejao u njih dok su one ponovo pocele sa poljupcima... Sve dok nije stigla moja stanica... Izasao sam i tramvaja i pomislio 'super je grad u koji sam stigao'... :)

Danas su u bus usle dve devojke i sele na dva jedina slobodna mesta, jedna iza druge. Jedna od njih je bila stvarno slatka, sa kratkom majcom i kikicama. I normalno, tesko je bilo ne gledati je. Onda sam primetio da me njena drugarica preteci gleda i nije mi bilo jasno zasto... Na jednoj stanici oslobodila su se dva mesta pa je ova pozvala drugaricu da sednu jedna pored druge. I onda sam ukapirao. Devojka je zagrlila ovu sa kikom i lagano je milovala dok je par puta poljubila, doduse u obraz, ali jako prisno i zvucno.

Zanima me da li je jos neko video ovakvo javno pojavljivanje lezbejki? I koliko ih ima, da li neko na forumu ima slicnih sklonosti?
 
Pa dobro... Na svirci,sad na Metallici,moja drugarica i ja se zezale(a i malo smo popile),pa smo to javno radile... Mada se ne secam kako sam se tada osecala,jer sam bila pijana...
 
videla sam jednom u kaficu zimus, dve devojke su se bas vatale i ljubile (bilo ih je 4 u drustvu, od kojih 1 lep momak ali malo feminiziran) meni je vise delovalo da hoce da se pokazu vise nego da rade zato, nego sto ih je spopala strast. posle je doslo jos malo ekstravagantno obucenih drugara, to je valjda gay drustvance. to je kafic u rige od fere ("rerna"?)
 
I krenula ti voda na usta, a gazdo... :wink:
Hm ja sam se po bijelom svijetu toliko puta nagledao takvih stvari u svim mogucim kombinacijama tako da mi je to sad manje vise sasvim normalno, ipak uvijek prije glasam za dvije zene nego dva muskarca, ne zato sto sam homofobican nego iz estetskih razloga.
 
Groucho Marx:
Mala budala:
Groucho Marx:
Razmisli o tom 'javno'... Uopste ne izgleda lose... Naprotiv. Potpuno sam otvoren za trece iskustvo te vrste :)
Uopste nije cudno za pedere, izgledaju ruzno...

Javicu joj...pa ti shaljem p.p.
A reci mi odakle si?

running hair = bezanijska kosa :wink: Kako niko ne kapira...? moracu da menjam.

sa nestrpljenjem ocekujem p.p. :)

to ti je vise trceca, pomicna, rastapajuca-otapajuca kosa ako bas oces bezanijska bi bila escaping hair ali onda bi te shvatili kao da si celav pa bi ti se znatno smanjile sanse kod muvanja zenskih forumasica :( (I ja sam to uvjek dozivljavao kao kosu ali mislim da se BK odnosi na kosinu, geometrijski a ne na vlasi)
 
argonaut:
I krenula ti voda na usta, a gazdo... :wink:
Hm ja sam se po bijelom svijetu toliko puta nagledao takvih stvari u svim mogucim kombinacijama tako da mi je to sad manje vise sasvim normalno, ipak uvijek prije glasam za dvije zene nego dva muskarca, ne zato sto sam homofobican nego iz estetskih razloga.
Hehehe, nista od vode iz usta... :)
Zapravo, bila sam zaista jako iznenadjena sto se to desava u jednoj relativno maloj i to balkanskoj sredini i jos vise sto niko ne obraca paznju na to... :shock:
 
Da ti ne pricam o mom soku kada sam ja usred Beograda i to u jeku rata, rane devedesete kada je u Beogradu vladao teski primitivizam, vidio dva tipa (sredovjecna) kako se drze za ruke na sred ulice. Nitko nista, tek im netko dobaci zacudjeni pogled. Kao sto rekoh nebi da osudjujem ali uvjek mi je nekako bljak kad vidim tako dva muskarca :?
 
samo kopash danas :lol: ako ako i ja cu jednog dana :D

lezbejke se toliko slobodno ponasaju da je to strasno, prelazi u bezobrazluk!

inace ih mrzim, dok bisexulke obozavam :P
 
nista lepse ne postoji za videti
do dve devojke koje se miluju
i ljube !!!
eh pusta muska zelja...kad bi u tom trenu
uspeli da upadnemo medju njih
bili bi najsrecniji !!! 8)
 
У Фебруару...добра ортакиња правила рођенданску журку. Значи пробрано друштво, 30-40 људи...од тога сам знао 70%. Између осталог, од оних које нисам знао, биле су две девојке (знам да није џентлменски, али због приче морам да кажем...биле су невероватно ружне). Касније, кад се екипа мало распиштољила...почеле су више него отворено да се хватају, мазе, љубе...одлазе у мрачније делове самостално...
Касније...пред зору...кад смо сви онако кулирали, друштво се полако расипало...ми почнемо да их цимамо и да се распитујемо да ли су стварно лезбаче или...
Наводно су се зезале и провоцирале нас...(мада ја нисам баш сигуран у то :roll:)
Поента је да је на журки било и екстра риба које нико није примећивао...сву пажњу су покупиле ове две...без обзира на то да ли су нас ложиле или не.

Па ко извуче наравоученије... :lol: :wink:
 
Pih,takvih stvari ima gde god izadješ i uopšte ne obraćam pažnju..Mislim da je to više želja za privlačenjem pažnje nego iznenadni nalet strasti.A zašto je to Balkancima zabavno kada su u pitanju devojke,a užasno kada su u pitanju momci? Zato što su to muška mišljenja,u Srbiji se muškarci razbacuju mišljenjem na sve strane,a žene podmuklo ćute i rade šta im volja..I nema to nikakve veze sa estetikom,kada bismo pazili na estetiku, polovina forumaša ne bi smela da izadje na ulicu bez kese na glavi.
 
happy:
loop:
samo kopash danas :lol: ako ako i ja cu jednog dana :D

lezbejke se toliko slobodno ponasaju da je to strasno, prelazi u bezobrazluk!

inace ih mrzim, dok bisexulke obozavam :P
HaHa! loop, pa ti bi opet da omrsish brke! Kad god je ovakva tema, ti imash isti odgovor. Mogao bi samo Ctrl+C, Ctrl+V... :wink:

e jeste mi ovo jedno 15. put da pisem ovakav post :lol:

sta cu kad me izazivaju, a ja iskren
e006.gif
 
Eto ja sam protiv bilo kog geyizma...i na zalos smatram da su ovakvi kao ja u velikoj manjini na ovom forumu.

Na lez lobi sam jos ranije ukazao, otvorio temu o tome, i on definitivno postoji, cak i na ovom forumu.

Pre neki vikend sam direkt u jednom lokalu gledao kako jedna extra pijana devojcica ljubi sve svoje drugarce (4-5 njih) direkt u usta. Imale su toliko malo godina da nisam siguran ni da su znale sta rade.

Cesto vidjam po gradu da se 2 devojke drze za ruke. Necu da se svadjam sa njima samo prodjem i prezrivo ih pogledam.

Inace i meni se desio slucaj kad su 2 devojke folirale da su lezbejke, a posle su mi i priznale zasto. Zato sto su smatrale da to jako pali tipove, pa da cu ja odreagovati u fazonu "ocu i ja sa vama". Mada je meni to bilo skroz bezveze i nisu postigle zeljeni, ocekivani efekat.
 

Back
Top