Sprzio me beli luk
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Sprzio me beli luk

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Sprzio me beli luk

Problematicni zulj na tabanu sam pokusala da uklonim babskim lekom iz bogate riznice narodne recepture.Namazala sam zulj i podrucje oko njega (fatalna greska)izgnjecenim belim lukom,zamotala tankim najlonom ,gazom ,navukla pamucnu carapu i spokojno legla da spavam.Sutradan me probudio neizdrziv smrad i bol.Mislila sam da je smrad nesto najgore sto se desilo ali avaj!Taban je bio potpuno sprzen!Plikovi su rasli ...zatim sam ih cedila i mazala ih bivacinom.To je trajalo par dana dok mi se nije smucilo te sam ih secnula makazicama.JAOOOO...tad sam prestala da hodam.Iz apoteke su mi doneli ENBECIN pa sad to mackam i vetrim nogu.Molila bi DR da me savetuje sta dalje da radim ,otisla bi kod lekara al ne mogu da hodam.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Pa probaj da odskakuces do lekara,ako je ikako moguce jer ne mogu napamet da pricam kad ne znam u kakvom stanju ti je stopalo.
    Klasicno previjanje se sastoji od ispiranja rane 3 % hidrogenom, fizioloskim rastvorom i na kraju povidon jodom ali posto ti je stopalo u takvom stanju potrebno ga je ipak pogledati da nije doslo do infekcije.
    A u apotekama postoje flasteri za uklanjanje zuljeva i kurjeg oka!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

hvala dr,znam ja za flastere nisam tolki debil radi se o specificnoj vrsti zulja ,pre par godina su mi ih operisali na plasticnoj hirurgiji,ali sam probala da ih malo sama doteram posto idem na more a zarastanje posle operacije dugo traje...eh...glupaca..

Slične teme

1. Beli miš
    Autor vlater u forumu Divlje životinje
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 04.09.2011., 17:24
  2. BELI ANDJEO
    Autor kuvar u forumu Istorija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 12.01.2008., 15:06
  3. jetra i beli luk ?
    Autor MONTE KRISTO u forumu Zdravlje
    Odgovora: 4