Ada
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Ada

Primećen član
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Ada

Zasto mene niko nije obavestio da je na Adi super? Poslednji (u stvari i prvi) put kad sam bio tamo pre dosta godina, jedan tip me je jurio sa sekirom vicuci kako ce da me ubije. I naravno, devojka jeste bila upletena. Ne biste verovali u pricu... Svejedno, zbog te traume sam propustio sjajno mesto. Bio sam juce i ukapirao zasto je zovu bg morem... Fali samo slana voda. I totalno je cudno sto su likovi koji su samo kilometar severnije ili juznije nadrndani, na Adi nasmejani i raspolozeni. Kao da se cudna promena desava onog trenutka kad kroce na nju.
    Zanima me ko ide tamo, koja su vam omiljena mesta, sta radite, s kim se druzite i slicne stvari. I jel imate neki predlog sta treba raditi na Adi?

Zainteresovan član zagor (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ma, Ada je zakon!
    Ja na Adu idem sa ortacima iz srednje i ortakn\injam na basket, posle malo u vodu, pa vodeni fudbal... stvarno ima sta da se vidi i radi na Adi... imas sve i svasta.... informisi se malo, pa pravac ADA! 8)

Aktivan član Ja pa ja (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio Groucho Marx
    Citat Original postavio zagor
    Ma, Ada je zakon!
    Ja na Adu idem sa ortacima iz srednje i ortakn\injam na basket, posle malo u vodu, pa vodeni fudbal... stvarno ima sta da se vidi i radi na Adi... imas sve i svasta.... informisi se malo, pa pravac ADA! 8)
    Vodeni fudbal??
    Auuu bre.
    Ma ima mnogo drugih stvari pored vodenog fudbala.
    Tu ti je odmah pored i vodeni box (mnogo bolje tuci se sa osobom suprotnog pola).
    Nezaobilazni bandzi, a pored imas i one koturove (kao sto vezbaju padobranci). Vezu te i vrtis se u svim pravcima. SJAJNO JE. Koristis sve misice i nema bolje vezbe, a neverovatno je zabavno.
    Da ne pominjem ostatak same Ade. Lepota gde god pogledas.

Ma

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ali guzva je. :?

Aktivan član Ja pa ja (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica
    ali guzva je. :?
    Pa jeste, ali nemoze sad i jare i pare i novac i lova i ostalo.

Početnik
    Učlanjen
    13.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ada

Zanima me ko ide tamo, koja su vam omiljena mesta, sta radite, s kim se druzite i slicne stvari. I jel imate neki predlog sta treba raditi na Adi?[/quote]

Svaki wknd prvodim na Adi. Ni ja nisam bila pristalica manifestacije " leto na Adi; nekako mi je to bilo "presocijalno", ali zaista je poslednjih 1-2 godine, izuzetno!
    Najvise vremena provodim u kaficu "Pinokio" na Makiskoj strani, zato sto je muzika nekako priblizna onome sto slusam /ftv muzikica + latino, mada imaju i bisere, ali niko nije savrsen/, imaju lezaljke na plazi, rostilj u toku dana, teren za odbojku, park za decu u hladovini iza kafica /ovo mi je vazno jer dosta mojih prijatelja ima decu, pa mozemo na miru da razgovaramo dok se deca bezbrizno igraju/ i zadrzali su smek kafica na plazi,/nisu se previse iskomercijalizovali - mada slazem se da i to mora da postoji za one koji vole tako/.
    Jedino mi je jos uvek los trip nocni izlazak u kafice na Adi. Mada, kada se setim 95-96 Gambrinus-a :-) Joj, sto je bilo lepo!!!

Primećen član
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Posto je sezona prosla i skola pocela, mislim da je prilicno bezbedno ispricam gradski mit kojeg sam cuo letos. Navodno, negde ispod Ade je staro tursko kupaliste (ili neki drugi objekat). Jednom je neki lik (prijatelj zeta brata od tetke sinovca prijatelja koji je drug komsiji mog ortaka) onako iz zezanja zaronio i izronio potpuno sed, kad je video to sto je video. A nikom nece da kaze sta je video. Ili ne moze... Samo spominje neke senke... Kazu da je to razlog sto pedoline nestaju. U svakom slucaju, ja od kako sam cuo ovu pricu vise ne preplivavam Adu. Ni sam ni sa drustvom. Igram se sa klincima u plicaku. Bacamo kamencice u vodu i sudaramo se slaufima
    Ne znam zasto sam vam ovo ispricao, ali znam sigurno da ne moze da koristi. A cim ne koristi, onda steti Ali, sto samo ja da imam stetu od price...
    A sad stvarno... Ako neko poznaje 4 crnogorke savrsenog izgleda koje su se suncale i kupale pod avgustovskim suncem na juznom delu ade, neka mi javi... Jedna se odaziva na ime lavica... Ne mogu da prezalim sto se nismo zajedno kupali... Bilo ih je cetiri na jednoga. Mnogo...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

gde su videli objekat i shta se desava pedalinama?!

Ističe se joGooOOD (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2004.
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

idem na adu s deckom...on isto nije kontao adu ali smo je oboje zavoleli i postali drustvo za adu...sta radimo? :wink: oh,nothin'g bad mama :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Bio sam danas, sunčao se i (naravno ) kupao 2 x
    Nije bilo puno ljudi tako da verovatno mogu da kažem da sam ove godine prva osoba koja je sa Krstarice skočila u vodu I odgovor na eventualno pitanje je – jeste, hladna je, ali kad prodje prva drhtavica, i kad srce ponovo počne da radi, prijatna je.

I mala informacija za ljude iz blokova – čamci iz 45-og još uvek ne rade, voze samo oni iz 70-og. Ako neko sazna kad će da prorade ovi iz 45-og, bilo bi lepo da to ovde napiše. Nije da ne volim ove druge (jedino dobro im je što je Cruise blizu), nego su ovi prvi pravi autentični likovi. Sa onim malim čamcima...

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Citat Original postavio Groucho_Marx
    Nije bilo puno ljudi tako da verovatno mogu da kažem da sam ove godine prva osoba koja je sa Krstarice skočila u vodu I odgovor na eventualno pitanje je – jeste, hladna je, ali kad prodje prva drhtavica, i kad srce ponovo počne da radi, prijatna je.

I mala informacija za ljude iz blokova – čamci iz 45-og još uvek ne rade, voze samo oni iz 70-og. Ako neko sazna kad će da prorade ovi iz 45-og, bilo bi lepo da to ovde napiše. Nije da ne volim ove druge (jedino dobro im je što je Cruise blizu), nego su ovi prvi pravi autentični likovi. Sa onim malim čamcima...
    Ниси! Ја сам! ( Још у суботу! )

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Hellen
    Citat Original postavio Groucho_Marx

Ниси! Ја сам! ( Још у суботу! )
    Dobro ti... Ti si prosvetni radnik, treba da daješ primer ostalima

Aktivan član guda (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

...rastite, rastite gljivice male... sve kozne bolesti proslo leto sto ste izazvale.... da i ovo leto toplo ima vas i-hih, pa da cika doca opet leci njih... pih

E bre, ja obozavam Adu, ali striktno OKO bare. Jel' neko nekad uspesno izasao iz vode bez gratis naslaga: lisajeva i gljivica? :wink:

sanja
    Guest

Podrazumevano

camci sa nbg obale krecu kad i raspust.

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa ja se kupala ponekad i nisam imala gljivice, a i da imas, imas tush pa se operi posle :I. i nemas bolju varijantu, bazen se placa a ovo se ne placa i vece je. one divlje plaze su opasne ljudi se dave. :I
    e jedino ako nisu sad sastrugali trave onda mozda mozesh da se udavis ako jos nije sezona. valjda se neko prosle godine tako davio?.
    koliko puta ponovljena rech davio. mars mi je u osmoj kuci...blabla umrecu nasilno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio guda
    ...rastite, rastite gljivice male... sve kozne bolesti proslo leto sto ste izazvale.... da i ovo leto toplo ima vas i-hih, pa da cika doca opet leci njih... pih

E bre, ja obozavam Adu, ali striktno OKO bare. Jel' neko nekad uspesno izasao iz vode bez gratis naslaga: lisajeva i gljivica? :wink:
    Evo ja sam tako izašao iz vode i ne znam nikoga ko je na Adi to zakačio. Pre će biti da ti se to desi na nekom bazenu.
    Ako već tako razmišljaš, ne bi bilo loše da od svakog tipa sa kojim spavaš, pre ulaska u krevet zatražiš na uvid dermatološki nalaz Mislim, nikad se ne zna, možda se kupao na Adi

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zloba i ugnjet

a u svinjcu je kao sterilno i chisto

Učlanjen
    10.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

a ha ha ha ha ha ha ha Pa gljivice se vide golim okom... a i budj dismr bre Zipa, ako pocnes da se osecas.... hahahahahahahahaha

Učlanjen
    10.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: zloba i ugnjet

Citat Original postavio ?
    a u svinjcu je kao sterilno i chisto
    paaaa, volemo da djubrimo jagodicasto voce da bude crvenije hahahahahahahahaha

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: zloba i ugnjet

moja fora je glupa, al ti si i mene nadmashila

ovo sam zla sa slabijima.

mozete da idete i na nudisticku plazu, to na bazenu ne moze. tamo idu starije chike a neki ce vam se i udvarati!...ako ste citali ranije radove

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Ada je ok. Bila sam u subotu, ali samo na picu. Tamo je za 5 stepeni vruce, yebote. Nikad se ne bih kupala. Sva ona travuljina. Bljakss.... :x I guzva je i kad napadnu komarci... Bolji je meni Koshutnjak, u svakom sluchaju...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •