Na sta se najcesce preotima riba koja je u dugoj vezi sa nekim?

1.Velika kita
2.Pare
3.Drustveni status

Ili nesto drugo?
Ili mozemo reci-sta je to sto pobedjuje ljubav u svako doba?

:cool:


PA ja sam cuo za par slucajeva, ali to nije protimanje nego omeksala se na to sto drugi ima. I u oba slucaja je bio novac taj koji je preoteo zenu od drugog. Mislim mozda i nije ali i jedan i drugi od preotimaca su bili jako bogati.
 
PA ja sam cuo za par slucajeva, ali to nije protimanje nego omeksala se na to sto drugi ima. I u oba slucaja je bio novac taj koji je preoteo zenu od drugog. Mislim mozda i nije ali i jedan i drugi od preotimaca su bili jako bogati.

I ja sam cuo za par slucajeva, i uvek je bio kesh u pitanju sa malm varijacijama.
Na primer, znam da je riba rasknula posle 5 godina veze i udala se za papka sa Kanadskim drzavljanstvom. Ili sam cuo da je riba otisla u Svedsku, ostavila decka, mladog, zdravog, da bi zivela sa nekim likom koji joj je sredio boravak tamo.
 
I ja sam cuo za par slucajeva, i uvek je bio kesh u pitanju sa malm varijacijama.
Na primer, znam da je riba rasknula posle 5 godina veze i udala se za papka sa Kanadskim drzavljanstvom. Ili sam cuo da je riba otisla u Svedsku, ostavila decka, mladog, zdravog, da bi zivela sa nekim likom koji joj je sredio boravak tamo.


E koliko smo mi muski dobri. Ja ne poznajem ni jednog muskarca koji je ostavio svoju curu zato sto mu je druga nudila drzavljanstvo.
 
Nikad ti ne mozes nista znati..to je i poenta..ali ti sad generalizujes:) a i kad pogledas koliko je zena, zar je bitno onda...al' kad bi tako bilo jednostavno....
Kao sto rekoh ako moze eto je...a da je volim preboleo bi al' ne molim...idemo dalje

Slazem se da ne trebas da je molis,i ako ce da ide neka je...
Ali poenta je da nikako ne mozes biti siguran da nece otici sa nekim tamo frajerom...;)
 

Back
Top