Gde to ide ova nacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

donamileva

Buduća legenda
Poruka
30.635
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=77766&sectionId=39

Strašan zločin u Bajinoj Bašti: Starac silovao devojčicu od 10 godina!


Penzioner Radovan I. (60) iz Bajine Bašte uhapšen je zbog sumnje da je silovao desetogodišnju devojčicu! Starac je osumnjičen da je devojčicu iz komšiluka uz pretnje batinama u dužem vremenskom periodu seksualno zlostavljao!

Radovan I. sumnjiči se da je mesecima primoravao na seksualne odnose devojčicu koja živi u komšiluku!

- Devojčica je bila preplašena, nije smela da priča šta joj je sve radio Radovan! Međutim, ona je posle višemesečne torture odlučila da sve ispriča majci, koja je odmah obavestila policiju - kaže za Press izvor blizak istrazi i dodaje:

Agonija trajala mesecima

- Ona je ispričala da ju je penzioner iz komšiluka pre nekoliko meseci pozvao kod sebe u kuću da joj nešto pokaže. Radovan je tada uz pretnje batinama silovao nesrećno dete. Njena agonija trajala je mesecima! Devojčici je posle seksualnog odnosa davao od 100 do 500 dinara, uz pretnju da nikome ništa ne priča jer može da strada i neko iz njene porodice. U njenoj porodici šokirani su posle saznanja šta je doživela. Niko nije mogao da nasluti da će Radovan, koga su poznavali, zlostavljati njihovo dete. Posle razgovora s devojčicom i njenom roditeljima, Radovan I. je priveden u policiju. O ovom događaju policija je obavestila istražnog sudiju Opštinskog suda u Bajinoj Bašti i zamenika opštinskog javnog tužioca.

Ovo je od juna treći slučaj u Srbiji da stariji ljudi seksualno zlostavljaju decu! I u prethodna dva slučaja starci su na gotovo identičan način zlostavljali devojčice! Radisav R. (65) iz aleksinačkog sela Korman uhapšen je krajem juna ove godine zbog seksualnog zlostavljanja trinaestogodišnje A. M. iz istog sela. On se sumnjičio da je više puta tokom mesec i po dana devojčicu odvodio u svoju staru kuću i pipkao je po telu, zahtevajući od nje da isto uradi njemu. Bludnik je otkriven kada ga je na delu zatekao rođak, koji je obavestio rodbinu devojčice i policiju.

Dragana M., majka zlostavljanog deteta, izjavila je da nije ni slutila šta se dešavalo između nje i komšije Radisava.

- Ćerka mi se nije nikada požalila da je Radisav dira. Ponašala se uobičajeno, tako da nisam mogla ni da pretpostavim šta joj se događa. Tek kada je uhapšen, ispričala mi je da joj je davao novac kako bi mu radila to što je tražio od nje. Davao joj je nekad 50, nekad 100 dinara da bi mu dozvolila da je dira, a od nje je tražio da ga miluje po telu - rekla je majka devojčice, koja srećom nije silovana. Početkom juna uhapšen je Radisav R. (72) iz sela Buljane kod Paraćina.

Pedofili nude deci slatkiše

On je osumnjičen da je pokušao da siluje T. B. (9), ćerku svoje bivše ljubavnice. Radisav je navodio devojčicu da dolazi kod njega obećavajući joj slatkiše, a onda bi je svlačio i pipkao. Pedofil je uhapšen kada je T. B. u školi ispričala šta joj se dogodilo. Zlostavljana devojčica poverila se prvoj komšinici Marici Jovanović.

- Ispričala mi je da ju je Radisav svlačio, da ju je gledao i pipkao i da joj je rekao: „Kad porasteš, i ti ćeš da radiš one stvari." Davao joj je slatkiše, bombone, sladoled, a ponekad i novac. Rekla mi je da joj je poslednji put dao 200 dinara. Nedavno je zvao devojčicu da bere trešnje na njegovom imanju - rekla je Marica.



Šta se to dešava sa ovim društvom, da li je toga bilo i ranije, ali se manje pričalo ili je sunovrat svega toliki da više ne postoje nikakve moralne granice?
Šta uraditi sa ovakvim monstrumima?
Toliko sam zgađena da ne mogu ni da pišem...
 
Bilo je toga i ranije, ali se nije pricalo.
A svakako da sveopsti sunovrat samo podstice takve najnize porive u onima koji ih mozda u drugim okolnostima ne bi smeli pokazati.
Steta koju je ova gnjida nanela tom detetu ne moze se ispraviti nikako, mada bih ga ja najradije polako ubijao, a onda angazovao lekare da ga vracaju u zivot, pa tako jedno desetak puta
 
realno to se događa svuda po svetu... i oduvek se događalo... kao i 99 posto stavri

sve je to deo neke ravnoteže


mada iskreno ovakve priče treba uzeti s debelom rezervom... šatro priča "dođi da deka bonu"... nije da toga nema... al ljudi često prave magarce od muva ili kako već...
 
:eek: :eek: Sokirana sam!!!
Mada ovo nije prvi put da ovako nesto cujem, ali ipak... :sad2: :rtfm:
Ali da se tako nesto, nedaj Boz,e dogodi mojoj devojcici, ubila bih skota... :evil:

Pa bas si sebicna samo mislis o swojoj detzi.
Zbog takwih lopowa kao sto si ti smo i owde gde smo z:(

i šta onda očekivati gde ide ova nacija
PS ovaj drugi komentar je bio meni upućen na istu takvu izjavu
 
sta se cudite,pa pola beogradskih tinejdzerki prodaje telo za pare bogatim bumbarima....


i šta sad, ispada da su tinejdžerke krive što su silovane:dash::dash:
e što mrzim takav stav....
tipa pa što je obukla minić....nije ni čudo što je bro silovanja povećan...itd
ili ko joj kriv što je išla mračnom ulicom, pa neka....:dash:

silovanje je to koje treba da se spreči
 
i šta sad, ispada da su tinejdžerke krive što su silovane:dash::dash:
e što mrzim takav stav....
tipa pa što je obukla minić....nije ni čudo što je bro silovanja povećan...itd
ili ko joj kriv što je išla mračnom ulicom, pa neka....:dash:

silovanje je to koje treba da se spreči

nije koza nego rog.el znas koliko se tinejdzerki prvo drogira a zatim siluje po zurkama,i to ne od jednog, nego 10?!:roll: koliko im puta podmetnu tablete ili prasak u pice?? treba decu fino vaspitati....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top