Sliku tvoju ljubim

normalan covek radi normalan posao, normalne stvari

zaposli se, pa posle par godina dobije nesto da se pokaze, pa posle par godina dobije priilku da bude sef, i tako redom i tako dalje

niko normalan ne postaje visoki, najvisi funkcioner bez iskustva, desetine godina iskustva

svi placamo cenu, a nisu nas ni pitali. zato im ne verujem ni kad se predstavljaju da se vesele
 
Baš mne interesuje, kakav bi vam komentar bio da je umesto Tadića na snimku Koštunica ili Nikolić, Todorović...
Onda bi bili seljačine najgore vrste. A, ovako, ništa... Pa, bože moj...čovek se veseli. Ma nemoj...
 
Baš mne interesuje, kakav bi vam komentar bio da je umesto Tadića na snimku Koštunica ili Nikolić, Todorović...
Onda bi bili seljačine najgore vrste. A, ovako, ništa... Pa, bože moj...čovek se veseli. Ma nemoj...

Misliš ovako nešto?
Dovedeš trubače pa ti i švalerka divljate zbog rezultata u prvom krugu (a u drugom pukneš :zcepanje:).

2h5inht.jpg
 
Baš mne interesuje, kakav bi vam komentar bio da je umesto Tadića na snimku Koštunica ili Nikolić, Todorović...
Onda bi bili seljačine najgore vrste. A, ovako, ništa... Pa, bože moj...čovek se veseli. Ma nemoj...

Ma nema veze sta peva.....to je najmanje bitno......poenta je da se covek super zabavlja dok u zemlji ciji je on predsednik a ovaj veseljak pored njega ministar odbrane privreda vise ne postoji,nezaposlenih sve vise,narkomanija na svakom koraku,kriminal,korupcija,15% teritorije pod okupacijom....itd...itd......A on peva i zaje.bava se.
 

Back
Top