Sliku tvoju ljubim

Mani ti njegove procente. Imao je taj kadgod i više od 100% :hahaha1:

Najstrašnije je što neki ni tada nisu ništa posumnjali. :roll:

Biračko telo specifično, šta ćeš. Verovali mu slepo. ;)
Као што и данас многи слепо верују.
Ништа се није променило, народ је остао исти. Само се промени друг председник.:)


Nije istina ja sluso licno i uzivo Kostunicu tih dana krajem septembra i pocetkom oktobra 2000. ,kada je pricao po svim mitinzima da je on pobedio u prvom krugu i da Sloba hoce da pokrade izbore na sta se ne sme pristati ni po koju cenu .
Znaci Sloba je bio lopov i lazov jer ne bi Vojislav lagao , on je posten covek i ja mu sve verujem . :cool:
Право да ти кажем, мени је Коштуница све мање јасан, посебно његова улога у целој причи.
Не бих се клела ни у једног политичара.:)

Bogami početkom 90. ogromna većina je u njega gledala širom otvorenih očiju.
Колико је људи окупљао на митинзима?:)
Кад је то било коме после њега пошло за руком у самосталном извођењу- једна странка, толико раје?
 
Ispravnije je reći: "širom zatvorenih očiju".
Ја му не бих тако брзо судила.
Сачекајмо још коју деценију, две најдаље, ето.

Да не формирамо мишљење о човеку и његовим поступцима на бази западне пропаганде.

Наравно, овде мислим на вођење спољње политике.

За криминализацију друштва је крив 100%.
 
Nije istina ja sluso licno i uzivo Kostunicu tih dana krajem septembra i pocetkom oktobra 2000. ,kada je pricao po svim mitinzima da je on pobedio u prvom krugu i da Sloba hoce da pokrade izbore na sta se ne sme pristati ni po koju cenu .
Znaci Sloba je bio lopov i lazov jer ne bi Vojislav lagao , on je posten covek i ja mu sve verujem . :cool:

Kostunicu su izgleda slagali (Djindjic & Co) da je pobedio u prvom krugu, a on im je tad verovao, tako da nije kriv. Posle, kad je saznao, izgleda da se pokajao i "branio" Slobu, a namrzo Djindjica.
 
Ја му не бих тако брзо судила.
Сачекајмо још коју деценију, две најдаље, ето.

Да не формирамо мишљење о човеку и његовим поступцима на бази западне пропаганде.

Наравно, овде мислим на вођење спољње политике.

За криминализацију друштва је крив 100%.

:ok::ok::ok:
 
Као што и данас многи слепо верују.
Ништа се није променило, народ је остао исти. Само се промени друг председник.:)


Право да ти кажем, мени је Коштуница све мање јасан, посебно његова улога у целој причи.
Не бих се клела ни у једног политичара.:)

Колико је људи окупљао на митинзима?:)
Кад је то било коме после њега пошло за руком у самосталном извођењу- једна странка, толико раје?

Goranu Bregoviću & Bijelo Dugme Reunion :lol:
 
Ја му не бих тако брзо судила.
Сачекајмо још коју деценију, две најдаље, ето.

Да не формирамо мишљење о човеку и његовим поступцима на бази западне пропаганде.

Наравно, овде мислим на вођење спољње политике.

За криминализацију друштва је крив 100%.

A, za izdaju krajiških Srba nije? Za izdaju bosanskih Srba nije? Za izdaju zemlje pristankom na kapitulaciju njenog dela, što je Ustavom (njegovim) bilo zabranjeno, nije?

Pusti, Sofija... U najmanju ruku je bio običan slabić i naivčina, što ga opet ne opravdava.

Da je bio samo upola odlučan i hrabar, upola Srbin, kao što je bio u Hagu, ova zemlja bi danas cvetala, a on bi i dalje njome vladao.
Ta odbrana njegova u Hagu je očigledno bila odbrana Srbije i Srba, a nikako njega samog, i to mu je jedini svetao trenutak njegovog javnog života.
 
Poslednja izmena:
Слоба је био последњи државник, ово што је дошло након њега је Богу плакати, не умеју људски ни да
певају, већ се наћафлеисани дерњају к'о магарци.

Истини за вољу, кад једна донедавно озбиљна држава каква је Француска има једног пајаца Саркозија за
председника, онда ме више ништа не може изненадити.
 
Слоба је био последњи државник, ово што је дошло након њега је Богу плакати, не умеју људски ни да
певају, већ се наћафлеисани дерњају к'о магарци.

Истини за вољу, кад једна донедавно озбиљна држава каква је Француска има једног пајаца Саркозија за
председника, онда ме више ништа не може изненадити.

E, ako je znao da peva, onda mu je sve oprošteno :lol:
 
E, ako je znao da peva, onda mu je sve oprošteno :lol:

Не знам да ли је знао да пева, али се барем није јавно дерњао.

Многи су му одмах све опростили кад су видели ко је дошао након њега, јер не каже се забадава и од горег
има горе.
;)
 
A, za izdaju krajiških Srba nije? Za izdaju bosanskih Srba nije? Za izdaju zemlje pristankom na kapitulaciju njenog dela, što je Ustavom (njegovim) bilo zabranjeno, nije?

Pusti, Sofija... U najmanju ruku je bio običan slabić i naivčina, što ga opet ne opravdava.

Da je bio samo upola odlučan i hrabar, upola Srbin, kao što je bio u Hagu, ova zemlja bi danas cvetala, a on bi i dalje njome vladao.
Ta odbrana njegova u Hagu je očigledno bila odbrana Srbije i Srba, a nikako njega samog, i to mu je jedini svetao trenutak njegovog javnog života.

ma sve sve covek i da mu oprosti..al izbor zivotnog partnera.........nikako..........kakvo zlo..pa jos sa cvetom u kosi
 

Back
Top