A SHTA SE DESHAVA SA ZENAMA???

rastamann

Poznat
Poruka
7.898
U poslednje vreme dosta tema su na fazon-mushkarci-*ovna, samo koje boje..A niko se nije zapitao kakve su nam zene postale?

Ja nisam naleteo na normalnu zenu jako duuuugo...Ili je isfrustrirana i zivchana, ili napadna, ili se sve svodi na naklapanje o nekim beznachajnim stvarima...da ne kazem, glupih na tone...Mozda ce se ovo zadnje nekom svideti, ali meni se zaista ne svidja...
Svaka, ali svaka zenska persona koju sam upoznao u poslednje vreme umislila je da je centar sveta, sve su nekako stereotipne, nezanimljive u svakom pogledu, jedino im je bitno da budu vidjene, da se okite perjem koje im nikako ne stoji, da istaknu vrline koje se ne mogu nazvati vrlinama....
Da li su zadnjih kusur godina shpanske serije, kich, shund, seljachka muzika koju slushaju i vide na medijima toliko uhvatile maha da se ne mogu zaustaviti?
Znate li koliko nisam chuo "Ej mamlaze, morash da prochitash ovu knjigu..." , "....pogledash ovu predstavu...", nego chujem samo "Hocemo li da idemo...?" na neko bedno mesto, gde se pushta bedna muzika, okupljaju se bedne njushke...I SVI SU TIP TOP!!!
Josh posle vidim postove..."ne zeli da izlazimo, samo bi sedeo gajbi...".Pa NARAVNO da ce samo sedeti gajbi, kad se svaki izlazak svodi na shetkanje od jednog glupog mesta do drugog i voznju kolima...
STRASHNO!!!
U vezi....totalno nezainteresovane, beskrupulozne u svakom pogledu...Jel' ste toliko izgubile veru u svoje mushkarce?
 
Kriva je linija manjeg otpora.

Primera radi. Sve dok majka šeta sa tromesečnim izrastkom, iskrivljenim cipelama i garderobi od pre 15 godina, da bi njeno petnajstogodišnje čedo moglo da ima sve moguće i nemoguće frizerske rukotvorine na glavi, firmiranu garderobu, sve u svemu da izgleda kao tridesetogodišnja poslovna žena, sve ostaje na samosvesti tog mladog bića.
 
Jako interesantna tema.Vecina djevojaka je isto obucena,sa istim frizurama,istim pogledom u okicama..
Naravno je da kriv shund,turbo folk i totalna nezainteresovanost za prave stvari.Mislim da je srednjoskolcima veci problem od matematike i fizike lektira.
 
zendeli:
Jako interesantna tema.Vecina djevojaka je isto obucena,sa istim frizurama,istim pogledom u okicama..
Naravno je da kriv shund,turbo folk i totalna nezainteresovanost za prave stvari.Mislim da je srednjoskolcima veci problem od matematike i fizike lektira.

Slazem se za "uniformisanost u oblacenju" Vise mi dojadise providne bele letnje pantalone sa plavim tangama ispod i ruzicastim bodijem i crne naocare ... jezivo bre!
 
ZAISTA mi je vise dojadilo kad mi lupaju da sam retkost,da odudaram od stereotipa koji vlada,da sam posebna...

jesam posebna,pa ja sam individua za sebe,sad nekome dopadljva,drugom ne-stvar ukusa...

i znam da generalno vlada stereotipija,ali mene sve smara jer se i druzim sa ljudima (devojkama) sl. sebi tako da me sve ovo krajnje smara...

pa promeni mesto izlazaka,iskljuci radar za "barbike" pa ces i videti "ostale"...

ima nas,verovao ili ne :roll: :roll: :roll:
 
Dlakava_Strvina:
wet look:
sto (kao) znaci... ? :roll: :roll: :roll:

Sto volim kad postavljate podpitanja... Sve vi imate svoj identitet kog ne zelite da se odreknete, pa eto problema... Jel i ovo treba da ti objasnim? tipicno uniformisano oblacenje i ponasanje... Pitam se koje ste to novine chitale ili sta je to bilo na TV-u pa sam propustio...


jao kad bi znao...samo kad bi znao... :lol: :lol: :lol:

znaci,sam pogled na mene,bio bi dovoljan da shvatis koliko sam "svoja"...o razgovoru i da ne pocinjem...

nemoj me "trpati u isti kos" sa "barbikicama",plz...

p.s.novine ne citam(osim kvaltetnih),a tv retko kad ukljucujem,toliko!
 
wet look:
Dlakava_Strvina:
PS! PS! MOMCI.. EVO JEDNE STO SE RAZLIKUJE! 8)

e sad da sam neka drkenzi sad bi ti odgovorila,ali niiiiisam...ja sam jedan veseljak,koji ne obraca paznju na provokacije... :wink: :wink: :wink:

p.s.poruka(jos jedna) za postavljaca...ZAISTA postoje NORMALNE,kao sto postoje i NORMALNI... ne brini... jesmo manjina,al' smo zilavi... :lol: :lol: :lol:

Ma ko bre manjina? Sad cu te tuzim ministru za manjine...
 
Dlakava_Strvina:
wet look:
Dlakava_Strvina:
PS! PS! MOMCI.. EVO JEDNE STO SE RAZLIKUJE! 8)

e sad da sam neka drkenzi sad bi ti odgovorila,ali niiiiisam...ja sam jedan veseljak,koji ne obraca paznju na provokacije... :wink: :wink: :wink:

p.s.poruka(jos jedna) za postavljaca...ZAISTA postoje NORMALNE,kao sto postoje i NORMALNI... ne brini... jesmo manjina,al' smo zilavi... :lol: :lol: :lol:

Ma ko bre manjina? Sad cu te tuzim ministru za manjine...

evo JA SAM MANJINA... (pu za mene :wink: :wink: :wink: ) ,priznajem :lol: :lol: :lol:
 
wet look:
Dlakava_Strvina:
PS! PS! MOMCI.. EVO JEDNE STO SE RAZLIKUJE! 8)

e sad da sam neka drkenzi sad bi ti odgovorila,ali niiiiisam...ja sam jedan veseljak,koji ne obraca paznju na provokacije... :wink: :wink: :wink:

p.s.poruka(jos jedna) za postavljaca...ZAISTA postoje NORMALNE,kao sto postoje i NORMALNI... ne brini... jesmo manjina,al' smo zilavi... :lol: :lol: :lol:
... si sve za_ebala ovom izjavom da si NORMALNA! :?

NORMALNO je tako... tako mediokritetski i potpuno isključuje kvalitet uzvišenosti i posebnosti. Nadam se da je ova samodeklaracija IPAK jedino "normalno" što imaš! 8)
 
Omen:
wet look:
Dlakava_Strvina:
PS! PS! MOMCI.. EVO JEDNE STO SE RAZLIKUJE! 8)

e sad da sam neka drkenzi sad bi ti odgovorila,ali niiiiisam...ja sam jedan veseljak,koji ne obraca paznju na provokacije... :wink: :wink: :wink:

p.s.poruka(jos jedna) za postavljaca...ZAISTA postoje NORMALNE,kao sto postoje i NORMALNI... ne brini... jesmo manjina,al' smo zilavi... :lol: :lol: :lol:
... si sve za_ebala ovom izjavom da si NORMALNA! :?

NORMALNO je tako... tako mediokritetski i potpuno isključuje kvalitet uzvišenosti i posebnosti. Nadam se da je ova samodeklaracija IPAK jedino "normalno" što imaš! 8)


SLAZEM SE,priznajem KRIVA SAM... :roll: :roll: :roll:

ispravljam se PO LICNIM STANDARDIMA-NORAMALNO

(znas ono kad te neko nesto pita a ti kazes-pa normalno) eto.

mora da je opet "ovan u ribama" :wink: :wink: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
wet look:
Omen:
wet look:
Dlakava_Strvina:
PS! PS! MOMCI.. EVO JEDNE STO SE RAZLIKUJE! 8)

e sad da sam neka drkenzi sad bi ti odgovorila,ali niiiiisam...ja sam jedan veseljak,koji ne obraca paznju na provokacije... :wink: :wink: :wink:

p.s.poruka(jos jedna) za postavljaca...ZAISTA postoje NORMALNE,kao sto postoje i NORMALNI... ne brini... jesmo manjina,al' smo zilavi... :lol: :lol: :lol:
... si sve za_ebala ovom izjavom da si NORMALNA! :?

NORMALNO je tako... tako mediokritetski i potpuno isključuje kvalitet uzvišenosti i posebnosti. Nadam se da je ova samodeklaracija IPAK jedino "normalno" što imaš! 8)


SLAZEM SE,priznajem KRIVA SAM... :roll: :roll: :roll:

ispravljam se PO LICNIM STANDARDIMA-NORAMALNO

(znas ono kad te neko nesto pita a ti kazes-pa normalno) eto.

mora da je opet "ovan u ribama" :wink: :wink: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ma... znala sam da je to samo ZBUN za NORMALNE! :wink:
Da... daaa... ovan u ribama... čini ČUDA! :D
 
Omen:
wet look:
Omen:
wet look:
Dlakava_Strvina:
PS! PS! MOMCI.. EVO JEDNE STO SE RAZLIKUJE! 8)

e sad da sam neka drkenzi sad bi ti odgovorila,ali niiiiisam...ja sam jedan veseljak,koji ne obraca paznju na provokacije... :wink: :wink: :wink:

p.s.poruka(jos jedna) za postavljaca...ZAISTA postoje NORMALNE,kao sto postoje i NORMALNI... ne brini... jesmo manjina,al' smo zilavi... :lol: :lol: :lol:
... si sve za_ebala ovom izjavom da si NORMALNA! :?

NORMALNO je tako... tako mediokritetski i potpuno isključuje kvalitet uzvišenosti i posebnosti. Nadam se da je ova samodeklaracija IPAK jedino "normalno" što imaš! 8)


SLAZEM SE,priznajem KRIVA SAM... :roll: :roll: :roll:

ispravljam se PO LICNIM STANDARDIMA-NORAMALNO

(znas ono kad te neko nesto pita a ti kazes-pa normalno) eto.

mora da je opet "ovan u ribama" :wink: :wink: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ma... znala sam da je to samo ZBUN za NORMALNE! :wink:
Da... daaa... ovan u ribama... čini ČUDA! :D

eto :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
 
bali tali:
izvini, a da nisi mozda ruzna kao djavo?
:wink:
Znate li šta je jezivo? Svi, kao, traže neke drugačije, dosadio im kič i šund a, kada devojka kaže da se razlikuje odmah je ružna...
Dakle, "Barbike", kako ste ih nazvali, su lepe? Ako su tako lepe što vam onda smetaju? Što vam smeta jednoličnost kada sami iza naših leđa komentarišete: "E, kada bi se malo oslobodila bila bi prava lepotica?"
Strašni ste, stvarno. Hajde malo razmislite šta vi, uopšte, hoćete pa nam onda kažite, poslušaćemo vas, žene se ionako doteruju da bi privukle vašu pažnju i koja tvrdi da to radi "da bi se bolje osećala" laže sama sebe. Meni je neprijatno kad se utegnem, stavim tonu šminke ili obučem nešto kratko i nepraktično. Od šminke ne mogu da pijem i jedem (svadbe), on mini suknje ne mogu da sednem kako mi odgovara, od duge suknje ne mogu da napravim duži korak!!!, od uske majice ne mogu da dišem, a da ne spominjem ono - da li mi je nešto ispalo, vidi li se bradavica... Mnoooooooooooooogo devojaka isto tako razmišlja pa izbegava takve NEPRIJATNOSTI. A vi jedino na kič i šund obraćate PAŽNJU pa normalne devojke ni ne primećujete.
I, da - uvek se nađe neki "pametni" koji će da prokomentariše nešto da bi svi ili stali na njegovu stranu ili ga odyebali.
 
rastamann:
U poslednje vreme dosta tema su na fazon-mushkarci-*ovna, samo koje boje..A niko se nije zapitao kakve su nam zene postale?

Ja nisam naleteo na normalnu zenu jako duuuugo...Ili je isfrustrirana i zivchana, ili napadna, ili se sve svodi na naklapanje o nekim beznachajnim stvarima...da ne kazem, glupih na tone...Mozda ce se ovo zadnje nekom svideti, ali meni se zaista ne svidja...
Svaka, ali svaka zenska persona koju sam upoznao u poslednje vreme umislila je da je centar sveta, sve su nekako stereotipne, nezanimljive u svakom pogledu, jedino im je bitno da budu vidjene, da se okite perjem koje im nikako ne stoji, da istaknu vrline koje se ne mogu nazvati vrlinama....
Da li su zadnjih kusur godina shpanske serije, kich, shund, seljachka muzika koju slushaju i vide na medijima toliko uhvatile maha da se ne mogu zaustaviti?
Znate li koliko nisam chuo "Ej mamlaze, morash da prochitash ovu knjigu..." , "....pogledash ovu predstavu...", nego chujem samo "Hocemo li da idemo...?" na neko bedno mesto, gde se pushta bedna muzika, okupljaju se bedne njushke...I SVI SU TIP TOP!!!
Josh posle vidim postove..."ne zeli da izlazimo, samo bi sedeo gajbi...".Pa NARAVNO da ce samo sedeti gajbi, kad se svaki izlazak svodi na shetkanje od jednog glupog mesta do drugog i voznju kolima...
STRASHNO!!!
U vezi....totalno nezainteresovane, beskrupulozne u svakom pogledu...Jel' ste toliko izgubile veru u svoje mushkarce?

Mislim da je jako glupo donostiti ovakve zakljucke. Nemoj pogresno da me shvatis. Generalno je dosta tesko naci normalnu osobu, dosta ljudi ima taj problem bez obzira o kom se polu radi. Isto tako mi se zale neke drugarice, ne mogu da nadju normalnog tipa. Ne bi trebalo da vrsis takvu generalizaciju, jer zaista ima puno normalnih i slatkih devojaka, isto kao i muskaraca. Hmmm... mozda ne trazis na pravim mestima...? :wink:
 
Tuzno ali istinito. Beograd je definitivno uniformisan. Uverih se u to ovog leta dok sam boravila tamo. Ne znam sto se ponasanja tice, jer eto ne zivim u Srbiji, ali mi se muski prijatelji zale bas isto kao i rastaman da je zaista zavladao neki klise. Sto se tice postova nekih devojaka ovde kako su posebne itd. itd. unapred se izvinjavam sto cu reci sledece: nekako je glupo da hvalis samu sebe, previse egoizma ponekad moze biti pogubno po licnost.
 
ma svi ljudi su razliciti... problem je samo sto se neki ucaure u ljusku "normalnosti" da bi bili "prihvaceni" i "ocenjeni pozitivno" u odredjenom krugu ljudi i to na prvi pogled (a sta ko misli i onako reeeetko kaze).....

ko sta od njih krije ispod svoje maske ocigledno nije za javnost

iako ne podrzavam to shvatanje trudim se da ga razumem najbolje sto mogu....

a normalnost i nije nista drugo nego uniforma, tako da je bolje okanuti se te reci
 

Back
Top