Oproshtaj

Da li vam je zhao shto vas napushtam?

  • Ma gde zhao gubi se smradu jedan da te ne vidim.

  • Svejedno mi je.

  • Bio si dobar, nedostajacesh nam.

  • Ne verujemo ti ništa, vratićeš se ti opet

  • Imam klona koji će biti samo za Ruse - nećete me prepoznati


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bara Kob Ama

Ističe se
Banovan
Poruka
2.416
Proshle godine otprilike u ovo vreme neslavno sam se oprostio od Krstarice pa sam se opet vratio. Ovog puta je zauvek! Zbogom! Ako neko zheli da preuzme moj nick nek mi se javi na PP da mu dam pasword. Molim moderatore da mi ne zakljuchavaju temu do ponoci, ukoliko se do tad niko ne javi nek banuju ovaj moj nalog trajno kao i moje klonove Тихи, Tihi i Jack Bauer.

Nego da popijemo za oproshtaj:
imc19_020Klekovaca.jpg

Zhiveli!
 
Proshle godine otprilike u ovo vreme neslavno sam se oprostio od Krstarice pa sam se opet vratio. Ovog puta je zauvek! Zbogom! Ako neko zheli da preuzme moj nick nek mi se javi na PP da mu dam pasword. Molim moderatore da mi ne zakljuchavaju temu do ponoci, ukoliko se do tad niko ne javi nek banuju ovaj moj nalog trajno kao i moje klonove Тихи, Tihi i Jack Bauer.

Nego da popijemo za oproshtaj:

Zhiveli!

Ахаха....:hahaha:... који си ти каријес од човека...
ниси никако успео да надговориш Тихог и Tihi i Jack Bauer-а
па си их од муке и злобе прогласио сопственим клоновима...


rakija.gif
.......................
smil436954875464b.gif
.




 
Ахаха....:hahaha:... који си ти каријес од човека...
ниси никако успео да надговориш Тихог и Tihi i Jack Bauer-а
па си их од муке и злобе прогласио сопственим клоновима...


rakija.gif
.......................
smil436954875464b.gif
.





Nek provere IP adrese i videce da smo sa iste pisali.
 
mozda jesu sporiji..ali glupi..ne

Ni ja ne znam o chemu prichate ali nije nikakva zezancija u pitanju niti bilo koga navlachim. Jednostavno osecam se kao suvishan chovek na ovom forumu a i u zhivotu uopshte. Da se ubijem josh nisam definitivno odluchio ali ovaj forum napushtam definitivno. Chekam josh samo da se javi neki moj obozhavaoc sa malim brojem postova da mu poklonim nalog i zbogom onda. Ako se to ne desi pozivam moderatore da ubiju ovaj moj nalog kao i klonove Tihi, Тихи i Jack Bauer.

Sve vas voli sloboda aka Ugo Chavez!
 
Ko je izmenio moju anketu? Kog god da je precenjuje moje mogucnosti i ne shvata me ozbiljno a trebao bi. Nemam vishe shta da kazhem, niko se ne javlja za pasword, tako da koji god da je moderator tu, GASI SVETLO, iskljuchuj Bara Kob Ama, Тихи, Tihi i Jack Bauer.
 
Proshle godine otprilike u ovo vreme neslavno sam se oprostio od Krstarice pa sam se opet vratio. Ovog puta je zauvek! Zbogom! Ako neko zheli da preuzme moj nick nek mi se javi na PP da mu dam pasword. Molim moderatore da mi ne zakljuchavaju temu do ponoci, ukoliko se do tad niko ne javi nek banuju ovaj moj nalog trajno kao i moje klonove Тихи, Tihi i Jack Bauer.

Biće mi zadovoljstvo :per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top