Koncerti i muzički događaji

Američka pevačica Ledi Gaga se trenutno nalazi u Beogradu, ali ne zbog muzičke turneje.
Ona je sletela sinoć nešto pre 20:00 sati na aerodrom „Nikola Tesla“ i pridružila se vereniku Tejloru Kiniju, koji u Srbiji snima film „Šuma“.
Kako prenose beogradski mediji, Ledi Gaga se odmah po dolasku zaputila u jedan beogradski hotel, u kom je odseo Tejlor Kini.
Oni su sinoć uhvaćeni kako šetaju ruku pod ruku po Savamali, upoznajući znamenitosti Beograda, pogotovu kulturna dešavanja u ovom delu grada.
Nakon kratkog boravka u srpskoj prestonici, ovaj par će se zaputiti na Taru, gde će filmska ekipa Tejlora Kinija nastaviti snimanje.

http://www.krstarica.com/zabava/ledi-gaga-na-ulicama-beograda-foto/

https://twitter.com/gagadaily/status/605938138695884800/photo/1

Pa kad je mog'o lojavi Hari Mata Hari može i ova vel'ka pevaljka
Najviše me se svidja njen hit "MILE VOLI DISKO"
To prosto rastura...

- - - - - - - - - -

Au bre, kao Madona da je dosla :lol:

aha, prošla sa ovim isto poznatim po centru Beograda i niko ih nije prepoznao
mislili ljudi neki novi narkomani iz unutrašnjosti
 
a super joj je hit..jel da?

:rotf:



oće Mile - neću ja
svako svoje želje zna
sad za ljubav, malo mira,
armonika disko svira
armonika disko svira

Mile voli disko disko
A ja kolo šumadijsko
Da budemo blisko blisko
Ledi Gaga svira disko

:zurka:

- - - - - - - - - -

Jel zbog našeg metroa izgradjenog do pola (Čuveni vic, Beograd metropola-metro izgradjen do pola :D )

Mnogo velika zvezda u Beogradu. Jedna od retkih pozitivnih strana demokratskih promena kod nas.

nije prvi put sinko da NUOVOS ORDO od debila pravi megahit pa su ljudi ubedjeni da to nešto stvarno vredi.
žalosno je jedino sa kojom nas jeftinoćom tretiraju...

Dženis Džoplin je bar imala tekst za potrebe NUOVOS ORDO i FBI nadrogirane dece cveća...
 
14oc0lf.jpg


 
Jao, konačno lepa najava! Pre neko jutro sam gledala Jutarnji program, gostovala je Lena i najavila svoj koncert. :heart: Nadam se da će neko ići i izvestiti nas kako je bilo. Ja, nažalost, nisam u mogućnosti, a obožavam njen glas! :heart:

Lena Kovačević zakazala koncert u Beogradu

Pop pevačica Lena Kovačević održaće koncert 7. decembra u Domu sindikata, kao deo koncertne promocije novog albuma "San".

Lenin nastup biće sofisticirani kolaž pop i džez muzike, sačinjen od nekoliko obrada poznatih numera: "Nisi me bio vredan ti", "Tišina", "Da ti kažem šta mi je", "Srce od meda", kao i nekoliko autorskih pesama sa novog albuma, sjajnih autora sa naših prostora, među kojima su: Vlada Marković, Dušan Kovačević, Ivan Ilić i Saša Milošević Mare.

Na koncertu će se čuti i numere sa prethodnog albuma "Dobar dan za pevanje" kao i novi singlovi "San" i "Osećam". Ulaznice su dostupne na svim Eventim prodajnim mestima i blagajni Doma sindikata po cenama 1.200 i 1.500, dok mesto u loži iznosi 2.500 dinara.

Bivša članica žirija emisije Prvi glas Srbije priprema i nastupe širom Srbije, u regionu i inostranstvu.

Lena Kovačević rođena je u Beogradu gde je završila srednju muzičku školu, odsek klavir. Diplomirala je džez pevanje na prestižnom Muzičkom konzervatorijumu u Amsterdamu. Studirala je u klasi eminentnih evropskih profesora. Snimala je, nastupala i učestvovala u mnogim projektima muzičara sa svih strana sveta, uporedo sarađujući sa svojim kolegama iz Srbije i regiona. 2003. godine peva u filmu "Profesionalac", sa Bajagom.

U Holandiji je dugi niz godina sarađivala sa jednim od najboljih džez orkestara, Kraljevskim holandskim orkestrom. Nastupala je kao solista u projektu američkog basiste John-a Clayton-a (saradnika Dianne Krall, Nina Simone), uz Nigel Kennedy Quintet i Al Di Meola Band.

Prvi autorski album "Dobar dan za pevanje" izašao je 2009. godine, inspirisan džez i pop muzikom, kao i zvukom Balkana.

Lena i njen bend u junu 2011. godine nastupili su na severu Kipra na festivalu gde su do sada učestvovali između ostalih i Cesaria Evora, Boney M, Goran Bregović, Rendy Crawford i mnogi drugi. U Srbiji se izdvajaju nastupi u Bitef Teatru, na Mokranjčevim danima, u Centru "Sava", Nishville festivalu, Domu Sindikata, Kolarčevoj zadužbini.


:super:
 

Back
Top