Koncerti i muzički događaji

mortishaaa

Iskusan
Poruka
6.304
Odlucila sam da ,napravim' temu na kojoj ce biti obavestenja o svim mogucim koncertima.. sa ili bez komentara.. ne samo koncertima, svirkama, vecerima odredjene muzike.. i sl. govorim o svakoj vrsti muzike, ne samo onoj koju ja slusam.Nadam se da cemo je odrzavati stalno na prvoj strani..



e sad da predjem na temu:

11.07.2004. DO - hit nedelje 202-ke
KLINIKA /novi bend Dusana iz Triggera/
INDIJSKI MOZAIK
IRON MAIDEN TRIBUTE BAND
MITHRIL
SYMBEMINE
ALL MY SINS

Ulaz 100 dinara

21.07.2004. DO - Vader (poljska)
Cenu ne znam, ako nekoga zanima mogu da saznam 8)
predgrupe su: sacramental blood (ako se tako pise :oops: ) drugi sam zaboravila :oops: ako neko zeli i to cu saznati 😉

14.07.2004. Splav "Katastrofa"BESPLATAN ULAZ! imam dve informacije.. jedna je da svira neki trash bend, koji ne znam kako se zove.. ali imaju autorske pesme i odlicno zvuce.. druga je da se pusta metal to vece.. tipa Iced Earth, Sonata Arctica, Stratovarius ...

14.-17.07.2004 Pecina, bus
14. su Orthodox Celts
15. nisam sigurna
16. Negativ
17. Blaza
ja mislim da je tako..
domace pivo: 39din
strano: 79 din
(je l' vam ova cena odgovara)

13.07.2004. KST
vece rock muzike.. tipa Whitesnake...

i jedna ne proverena informacija:
13.-17.08.2004. BEER FEST
mada verovatno ne tacna 😉

za PINK vec postoje..

tako da..
POZ ljudi pisite ako znate za neka desavanja :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
anakin:
mortishaaa:
wild_child:
DAj mi vise informacija o Keltsima
to je sve sto znam 14. u busu, pecini.. pecina je premestena kod busa kako sam ja cula.. a gde je bus tacno ne znam.. :oops: a cenu ulaza cu proveriti pa ti javljam :wink:

Bus je u Aberdarevoj (iza Televizije) a Pecina tesko da moze da se mrdne sa mesta... :wink:
:oops: pa tako sam cula.. a nisu na istom mestu, pa je ne moguce da koncert bude na oba mesta istovremeno.. mozda mi je tacna informacija :oops: 8)
 
ko bude bio u KV krajem meseca avgusta, tj. vikend pre nove skolske za srednjoskolce, predlazem da naculji usi za zvuke koji ce dopirati sa obale i da svrati dole. Ovo je jos uvel nezvanicno, ali posto mi niko nije rekao da cutim, eto, da vas inforimisem da ima nesto lepo i u KV. Koncerti, izlozbe fotografija, projekcije filmova, grafiti sa porukom... ko bude bio tu, videce vec... :D
 
Ernesto_Che:
i ja sam cula da je to beer fest samo mi nije jasno kako to da sviraju na dva mesta istovremeno :oops:
mislim bus pecina...gde tacno svkraju(kelti mislim)
jako bi volela da idem jos od SKCa nisam bila na njihovom koncertu...
e ovako.. postoje dva stage-a.. na glavnom sviraju navedeni bendovi od 22-01h, a na druugom neki drugi.. od 01h.. jedino sto sam zapamtila jeste da je 13. na stage2 (nema stage 1 :lol:) So sabi :D.. ulaz je 250din.
a prvobitna informacija za main stage je bila pogresna :oops:, ide ovako:
14. Orthodox celts
15. Negativ
16. Blaza
17. Niggor (tako nesto :oops:)

inace.. oni od SKC-a nisu nigde ni svirali posle :lol: :wink: a s obzirom da su jedan do drugog (bus i pecina) nece ti biti tesko da predjes u drugi ako promasis.. a sigurno ces sa kartom moci da udjes :wink: uostalom pitaj tamo :P
 
guitarrr_babe:
ko bude bio u KV krajem meseca avgusta, tj. vikend pre nove skolske za srednjoskolce, predlazem da naculji usi za zvuke koji ce dopirati sa obale i da svrati dole. Ovo je jos uvel nezvanicno, ali posto mi niko nije rekao da cutim, eto, da vas inforimisem da ima nesto lepo i u KV. Koncerti, izlozbe fotografija, projekcije filmova, grafiti sa porukom... ko bude bio tu, videce vec... :D
a reci nam sta je :D
 
e za splav ,katastrofa' informacije:
pocinje u 22h, kao sto rekoh 14.07.'04.
pusta se METAL + 41min svira Kuga (to je valjda taj trash bend :oops:)

elem.. prevoz do tamo: 23, 53, 511.. nalazi se kod nekog nadvoznjaka (kazem nekog jer ne poznajem taj deo :oops:)
ja idem.. pa ako neko zeli, a ne znam gde je.. moze slobodno da mi se javi da se gubi sa nama zajedno :wink:

P.S. ja sam cula za jedan veliki konc dogadjaj u sep , ali ne znam da li smem da sirim dalje :oops:
 
mortishaaa:
Ernesto_Che:
i ja sam cula da je to beer fest samo mi nije jasno kako to da sviraju na dva mesta istovremeno :oops:
mislim bus pecina...gde tacno svkraju(kelti mislim)
jako bi volela da idem jos od SKCa nisam bila na njihovom koncertu...
e ovako.. postoje dva stage-a.. na glavnom sviraju navedeni bendovi od 22-01h, a na druugom neki drugi.. od 01h.. jedino sto sam zapamtila jeste da je 13. na stage2 (nema stage 1 :lol:) So sabi :D.. ulaz je 250din.
a prvobitna informacija za main stage je bila pogresna :oops:, ide ovako:
14. Orthodox celts
15. Negativ
16. Blaza
17. Niggor (tako nesto :oops:)

inace.. oni od SKC-a nisu nigde ni svirali posle :lol: :wink: a s obzirom da su jedan do drugog (bus i pecina) nece ti biti tesko da predjes u drugi ako promasis.. a sigurno ces sa kartom moci da udjes :wink: uostalom pitaj tamo :P
da.. za ovo se karte kupuju u bilet servisu i mamutu :wink:
 
bleach:
mortishaaa:
inace.. oni od SKC-a nisu nigde ni svirali posle :lol: :wink: a s obzirom da su jedan do drugog (bus i pecina) nece ti biti tesko da predjes u drugi ako promasis.. a sigurno ces sa kartom moci da udjes :wink: uostalom pitaj tamo :P
SKC? pricate o njihovom koncertu :?:
pa svirali su sad skoro na Tasu bre :P :P :P

pa da...nisam isla...smrc
a bas ih volim :(
 
Ernesto_Che:
bleach:
mortishaaa:
inace.. oni od SKC-a nisu nigde ni svirali posle :lol: :wink: a s obzirom da su jedan do drugog (bus i pecina) nece ti biti tesko da predjes u drugi ako promasis.. a sigurno ces sa kartom moci da udjes :wink: uostalom pitaj tamo :P
SKC? pricate o njihovom koncertu :?:
pa svirali su sad skoro na Tasu bre :P :P :P

pa da...nisam isla...smrc
a bas ih volim :(
ma bili su diiivni tada :wink:
al pitao je jedno 7 puta... - jeste li pili pivo, a? :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top