Ljbavni pokloncici

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Cao ljudi :zag:
Evocirala sam neke uspomene, pa sam dosla na ideju da vas pitam kakve ste sve poklone i romanticna iznenadjenja priredjivali, ili su vam bili priredjivani, bilo da su za neku posebnu priliku (rodjendan, Nova godina, godisnjica vze i sl.) ili vam je to spontano palo na pamet jednog sasvim "obicnog" dana :manikir:
Danas, kada prave vrednosti vrtoglavom brzinom gube na znacenju, kada se ljubav meri karatima itd. mislim da je lepo podsetiti sebe i druge da jos postoje oni zaljubljeni i romanticni, koji to iskazuju na sasvim drugi nacin :heart: Ljubim vas :kiss:
 
xex..radi se o bivsem decku..
njemu 21. rodj...
odvedem ga na 'nase' ostrvo gde smo proveli celo leto..
tamo ga ceka torta(mojih ruku delo), vlasa crnog vina i album(od trske, sa indijskim slonovima) sa nasim slikicama i naravno uz svaku neki komentar, zasto ga volim, kako, gde, sta, sve to...:)

ah...bese lepo...:)
 
Ne sa "trenutnim" deckom, koji nije uopse romantican, nego sa bivsim...
Za dan zaljubljenih... On nije bio tu, morao je nazad u Spaniju, ja sam ostala kod kuce, nisam mogla sa njim, a morao je bez mene, jer je bilo nesto poslovno....
Mislila sam da je totalno zaboravio na dan zaljubljenih.... I mislila sam daje jos u Spaniji... Isplela sam mu veoma zanimljiv sal... Kako sam bila bolesna, moji me nisu pustali van kuce, i nisam mogla nista da mu kupim... Plus sam se snasla u kuhinji i napravila jedne "dugotrajne" kolace...
Uvece je dosao... sa veeelikim iznenanadjenjem :klap: Ma ne bi sad da govorim o poklonu koji je doneo....

Sto li sam raskinula sa njim...? :sad2:
 
Kad su slatkisi u pitanju dobijala sam sve i svasta ( najcesce od klijenata da budem iskrena, ali i od onih za koje znam da me simpatisu) ..od bajadera , mocart kugli do milki i belgijske cokolade.

A ja smatram da samo jedan slatkis moze da bude ljubavni poklon.To su cherry bombone. Crna cokolada sa visnjama u likeru..tako intimno, sexy i omamljujuce..Jos ako su ona lepa pakovanja kojih kod nas nazalost nema da se kupi.

Nikada ih nisam dobila na poklon.:)
 

Back
Top