Izvoli, bivsa/bivsi?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: Izvoli, bivsa/bivsi?

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Izvoli, bivsa/bivsi?

Ljudi, imam jedno pitanje koje mi se mota po glavi celog leta. Pocetkom srednje sam bila u vezi sa jednim deckom, gotivili smo se, ali smo raskinuli jer smo jednostavno bili isuvise razliciti, dakle, nismo imali konflikte. Posle izvesnog vremena (zavrsila se srednja skola), on nije nastavio skolovanje i zaposlio se kao konobar. Ja izlazim na mesto gde on radi ali, iako smo ostali u ok odnosima, on kao da izbegava da usluzi mene i moje drugarice, a ne znam zasto. Kada ja radim moje honorarne promoterske poslove, ne pravim se da ne vidim kupce koji su meni bas i ne tako omiljene osobe. Da li ste ikada bili u situaciji da budete musterija bivsem/bivsoj, ili vi njima i kako je to proslo? Ne znam cemu to -pravim se da te ne vidim a sedis za sankom gde ja radim- ponasanje? Nismo nikada, ali nikada bili u svadji

Domaćin Zlatooki (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: Izvoli, bivsa/bivsi?

Mozda i dalje oseca nesto prema tebi, ne u smislu da te sad obozava ili voli, ali da si mu ti mozda u neku ruku i dalje draga. Pa sad zbog toga izbegava da vas usluzi jer ni sam ne zna da li bi nesto zeleo ponovo sa tobom, i ne zna sta ti osecas, i moze biti sto stvari. Ili mu je jednostavno neprijatno ili je bezobrazan pa te namerno kulira, mozda ga i nerviras, ili si ga razocarala kao osoba pa ne zeli vise nista da ima sa tobom, bla bla bla... Znas i sama kako se kaze: Sto ljudi, sto cudi...
    Skeptici Srbije sumnjaju da je Skupštinu zaposeo opasan virus i da su svi unutra lopovi i lažovi. Ostatak Srbije to već zna. Zato većina nema za koga da glasa. BELI LISTIĆI!

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Citat Original postavio Girlicious Pogledaj poruku
    Ne znam cemu to -pravim se da te ne vidim a sedis za sankom gde ja radim- ponasanje? Nismo nikada, ali nikada bili u svadji
    Ne zna kako da odreaguje, sramota ga... ja mu ne bih prišla.
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Citat Original postavio Zlatooki Pogledaj poruku
    Mozda i dalje oseca nesto prema tebi, ne u smislu da te sad obozava ili voli, ali da si mu ti mozda u neku ruku i dalje draga. Pa sad zbog toga izbegava da vas usluzi jer ni sam ne zna da li bi nesto zeleo ponovo sa tobom, i ne zna sta ti osecas, i moze biti sto stvari. Ili mu je jednostavno neprijatno ili je bezobrazan pa te namerno kulira, mozda ga i nerviras, ili si ga razocarala kao osoba pa ne zeli vise nista da ima sa tobom, bla bla bla... Znas i sama kako se kaze: Sto ljudi, sto cudi...

Zlatooki, mnogo si sladak.

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Ljudi, imam jedno pitanje koje mi se mota po glavi celog leta. Pocetkom srednje sam bila u vezi sa jednim deckom, gotivili smo se, ali smo raskinuli jer smo jednostavno bili isuvise razliciti, dakle, nismo imali konflikte. Posle izvesnog vremena (zavrsila se srednja skola), on nije nastavio skolovanje i zaposlio se kao konobar. Ja izlazim na mesto gde on radi ali, iako smo ostali u ok odnosima, on kao da izbegava da usluzi mene i moje drugarice, a ne znam zasto. Kada ja radim moje honorarne promoterske poslove, ne pravim se da ne vidim kupce koji su meni bas i ne tako omiljene osobe. Da li ste ikada bili u situaciji da budete musterija bivsem/bivsoj, ili vi njima i kako je to proslo? Ne znam cemu to -pravim se da te ne vidim a sedis za sankom gde ja radim- ponasanje? Nismo nikada, ali nikada bili u svadji
    A ko zna sta si mu tako gadno napravila, nesto si mu se zamerila. Muskarci najvise mrze ako zena sa njima bude neko vreme i oni se moraju sa njom setati i ljubiti i na kraju je ne istorbaju, nego ona nadje drugog i sa njima se istorba, to im je bas koma i uzas.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio DiVljA Pogledaj poruku
    Zlatooki, mnogo si sladak.

Uvek bio.
    Skeptici Srbije sumnjaju da je Skupštinu zaposeo opasan virus i da su svi unutra lopovi i lažovi. Ostatak Srbije to već zna. Zato većina nema za koga da glasa. BELI LISTIĆI!

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

pa sramota je lika..ono ti si mu bivsa riba a on treba da te usluzi..kapiras
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Poznat
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Umesto nas, mogla si da pitaš njega u čemu je problem, ako ti je to baš toliko bitno.

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

Zamisli da ti je bivši ginekolog i da odeš kod njega na pregled. Ili, ne daj Bože, zubar, pa nagari onu bušilicu.
    I jare i pare.

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

@Tema: Bio sam i konobar u tvojim godinama, ali nisam imao takva iskustva. Ali da je naletela neka sa drugaricama, verovatno bih ih poslužio falusom
    Šala, naravno... posao je posao, bez emocija... samo odrađivanje
    Everythings Ruined

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Hard as a Rock me baby Pogledaj poruku
    @Tema: Bio sam i konobar u tvojim godinama, ali nisam imao takva iskustva. Ali da je naletela neka sa drugaricama, verovatno bih ih poslužio falusom
    Šala, naravno... posao je posao, bez emocija... samo odrađivanje
    Znaci odradio bi ih sve bez emocija.

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio modest Pogledaj poruku
    Umesto nas, mogla si da pitaš njega u čemu je problem, ako ti je to baš toliko bitno.
    Nisam vas pitala u cemu mislite da je problem izmedju njega i mene, vec generalno u takvim situacijama. Nije mi stalo do toga da saznam zasto se on konkretno tako ponasa, nego me to zanima kao cesta pojava. Mislim da nema razloga ignorisati nekog, pogotovo ne ako ste u ok odnosima. Ja, kada radim, ostavljam emocije po strani. Sta da mi bas poznanik kojeg ne gotivim dodje na radno mesto kao fasada za inspekciju, a ja ga kao ne vidim-pa dobila bih otkaz!
    Poslednji put ažurirao/la gost 185738 : 28.08.2009. u 14:59

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

Nisam vas pitala u cemu mislite da je problem izmedju njega i mene, vec generalno u takvim situacijama. Nije mi stalo do toga da saznam zasto se on konkretno tako ponasa, nego me to zanima kao cesta pojava.
    Možda jednostavno ne želi da priča sa tobom. Ili nema šta da ti kaže.
    I jare i pare.

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Nisam vas pitala u cemu mislite da je problem izmedju njega i mene, vec generalno u takvim situacijama. Nije mi stalo do toga da saznam zasto se on konkretno tako ponasa, nego me to zanima kao cesta pojava.
    Pa rekoh ti ja, sto ljudi, sto cudi. A i svako od nas ce u slicnim situacijama kroz zivot razlicito da reaguje.

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Slazem se sa tobom, na taj nacin sam i ja razmisljala... Samo, sigurna sam da mu se nicim ni na koji nacin nisam zamerila... Setali se, isli na utakmice, zbog letovanja se nismo vidjali neko vreme i onda, kada smo se sledeci put sreli, jednostavno nismo bili par, nego drugovi.

Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Znaci odradio bi ih sve bez emocija.
    Filmski, sa sve blještavim satom na ruci i drugom rukom na kuku
    Everythings Ruined

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio miss smart Pogledaj poruku
    Možda jednostavno ne želi da priča sa tobom. Ili nema šta da ti kaže.
    Stvar je u tome sto je njegovo ponasanje cak i vise nego ocigledno, jer sam ja u njegovom "sektoru" tipa svako od kelnera "pokriva" jedan deo sale a mi smo, jos pre nego sto je on poceo tu da radi, navikle na bas taj separe tu... Ja sam od onih osoba koje vole da sa svima budu u lepim odnosima. Mislim, kad neko bas pretera, ne trudim se, ali u takvim slucajevima volim da mogu ljudima da se nasmesim, mahnem, javim, a ne samo spustim pogled ili okrenem glavu...

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Filmski, sa sve blještavim satom na ruci i drugom rukom na kuku

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio miss smart Pogledaj poruku
    Zamisli da ti je bivši ginekolog i da odeš kod njega na pregled. Ili, ne daj Bože, zubar, pa nagari onu bušilicu.
    Joj... Ginekolog... To bi bas bilo gadno...

Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Jock more, magacin sa pićem iza pizzerije
    Everythings Ruined

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jock more, magacin sa pićem iza pizzerije
    Uuu, fancy

Poznat
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Nisam vas pitala u cemu mislite da je problem izmedju njega i mene, vec generalno u takvim situacijama. Nije mi stalo do toga da saznam zasto se on konkretno tako ponasa, nego me to zanima kao cesta pojava. Mislim da nema razloga ignorisati nekog, pogotovo ne ako ste u ok odnosima. Ja, kada radim, ostavljam emocije po strani. Sta da mi bas poznanik kojeg ne gotivim dodje na radno mesto kao fasada za inspekciju, a ja ga kao ne vidim-pa dobila bih otkaz!
    Ok. Ali, i "takve situacije" su suviše širok pojam da bi se mogle obrazložiti jednoznačnim odgovorom. Svaka situacija ima svoj kontekst i samo na osnovu njega je moguće nešto tvrditi, pa čak i tada sa manjim ili većim stepenom verovatnoće. Sve drugo bilo bi naklapanje

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

U pravu si, ali ipak... Zanimljivo je cuti iskustva i misljenja...

Buduća legenda Lúnasa (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1014

Khm, bilo bi vrlo nezgodno da budem mušterija bivšem i da neće da me usluži.
    Bar ovaj zadnji.
    I da li se kaže zadnji ili poslednji?!
    Come down off the cross, we can use the wood

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

Baja ocigledno ne voli da bude u podredjenom polozaju
    Samim tim sto bi te usluzio on misli da bi se postavio u podredjeni polozaj.

Slične teme

1. Bivsa - bivsi.....
    Autor gost 782 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 257
    Poslednja poruka: 23.02.2008., 18:29
  2. Ko voli nek izvoli
    Autor Saki1000 u forumu Putovanja
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 31.01.2007., 16:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor