Tinejdžerke i ishrana

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
(Daaa,u naslovu namerno stoji "tinejdžerke",pošto su žene sklonije ovome,koliko sam primetila)

Iskreno me zanima kako forumašice koje imaju problema s viškom kilograma pokušavaju da smršaju?
Lično ne poznajem ama baš nijednu devojku koja je u stvari bila spremna da se oznoji-počne da vežba,trči,pliva blabla
Uglavnom su pribegavale nekim suludim dijetama,prekakanju večere,uzimanju laksativa itd

Čak,drugarica s kojom sam provela zadnjih mesec dana na letovanjima je bulimičarka...

Zatvori se u wc,pusti muziku i misli da ne čujem...onda izađe sva crvena u licu....
Tu nije kraj priče,sve to prati njena konstantna nervoza,zanovetanje,gledanje u ogledalo,brojanje kalorija,kukanje...jedva sam čekala da se vratim :confused:
Na kraju sam stvarno pukla u jednom trenutku,ali kao da sam pričala zidu.Radi to već mesecima i nema ni najmanju nameru da prestane
 
Poslednja izmena:
Nazalost, takvima ce tek kad se razbole da dodje iz dupeta u glavu.

brate,već joj opao imunitet
svaki čas po neka boleština
pa joj iskoči herpes
ali nema Boga pričati joj

još,dođe meni njena sestra i pita jede li ona
ja se oduševila,reko primetila da ne jede ništa
a ona meni kao "znaš,deluje mi da se ugojila,treba manje da jede"
:confused:

druga stvar,nije njoj lako
uvek se iza poremećaja ishrane kriju kompleksi,depresija,šta sve ne
ali to je sve prouzrokovala porodica koja je ponižava
i momci,pošto se uvek loži na balvane
a ona je onako labilna i nema puno samopouzdanja

a ti Limune iš :mrgreen:
ja svako veče trčim
 
brate,već joj opao imunitet
svaki čas po neka boleština
pa joj iskoči herpes
ali nema Boga pričati joj

još,dođe meni njena sestra i pita jede li ona
ja se oduševila,reko primetila da ne jede ništa
a ona meni kao "znaš,deluje mi da se ugojila,treba manje da jede"
:confused:

druga stvar,nije njoj lako
uvek se iza poremećaja ishrane kriju kompleksi,depresija,šta sve ne
ali to je sve prouzrokovala porodica koja je ponižava
i momci,pošto se uvek loži na balvane
a ona je onako labilna i nema puno samopouzdanja

a ti Limune iš :mrgreen:
ja svako veče trčim

U ybt, jadna ona :confused:

A onoj njenoj sestri bih samar opalio da sam na tvom mjestu...ozbiljno.
 
(Daaa,u naslovu namerno stoji "tinejdžerke",pošto su žene sklonije ovome,koliko sam primetila)

Iskreno me zanima kako forumašice koje imaju problema s viškom kilograma pokušavaju da smršaju?
Lično ne poznajem ama baš nijednu devojku koja je u stvari bila spremna da se oznoji-počne da vežba,trči,pliva blabla
Uglavnom su pribegavale nekim suludim dijetama,prekakanju večere,uzimanju laksativa itd

Čak,drugarica s kojom sam provela zadnjih mesec dana na letovanjima je bulimičarka...
Tipa,na moru nije jela ama baš ništa-za doručak krastavac i jogurt :roll: za ručak neka čorbetina i tako prolaze dani...I onda odlazi svaki dan sa plaže,dok smo mi tamo,u apartman,tobože da se isprazni,da prostite...a u stvari ode i povraća.Provalile smo je posle par dana ali njoj nema svrhe pričati...
Ja lično nisam ni pokušavala da pričam,prvo,ne pada mi na pamet da nekome ko ima 19 godina i dovoljno mozga objašnjavam zašto je to pogrešno,drugo,tvrdoglava je ko mazga,treće,nema smisla pričati njenim roditeljima jer je baš oni konstantno ponižavaju,brane joj da jede i podstiču je na dijete.
Stvari su se promenile kad sam bila s njom 7 dana na Ohridu,znači ovaj put je jela kao svinja...Ja stvarno mnogo jedem,ali je ona u odnosu na mene...guta sve što nađe pred sobom :confused: takođe,sad ne povraća jednom nego dva puta dnevno,a nekad i tri...
Zatvori se u wc,pusti muziku i misli da ne čujem...onda izađe sva crvena u licu....
Tu nije kraj priče,sve to prati njena konstantna nervoza,zanovetanje,gledanje u ogledalo,brojanje kalorija,kukanje...jedva sam čekala da se vratim :confused:
Na kraju sam stvarno pukla u jednom trenutku,ali kao da sam pričala zidu.Radi to već mesecima i nema ni najmanju nameru da prestane :mrgreen:

Kog mozga....
 
koji je tvoj problem?
Zna ona dobro da to nije zdravo
Misliš da se nsimo naslušali predavanja i predavanja o tim stvarima?
Već sam naglasila da nema svrhe pričati joj o bilo čemu
Jednom sam pukla i sasula joj sve,ona me samo iskulirala
Molim lepo,nek radi šta god hoće.

Carol:
umem da zauzmem poziciju za slikanje :cool:

Kako ćeš ti jadna sa toliko raširenim crevima da izdržiš na hrani u menzi kad nekad za ručak daju kuvani kukuruz (i to par zrna :eek:) par kuvanih krompira i par zrna graška...
 
ja kad bih bila debela ne bi nishta jela po ceo dan i stalno bi vezhbala znachi 100% :lol:

inache, hvala bogu nemam porblema sa kg, ali ja baaash jedem malo, jer jednostavno ne volim da jedem.. deshava se da ceo dan zhivim na jednom parchetu hleba ili tako :lol:
al zato slatkishe zhdereeem :D
 
Kako ćeš ti jadna sa toliko raširenim crevima da izdržiš na hrani u menzi kad nekad za ručak daju kuvani kukuruz (i to par zrna :eek:) par kuvanih krompira i par zrna graška...

ma ja jedem iz dosade
fala Bogu upisah građevinu pa neće biti mesta za dosadu
ima da jedem šta mi se da

Ne,možda sam bezosećajna,ali iritira me kad je neko toliko slab-kao prvo...Mesto što tako ladno prihvata kritike,trebalo bi malo da misli da li te kritike imaju neku podlogu i nekog smisla
Kao drugo,iritira me i lenjost...ako si debela,******,idi radi nešto :roll:
da ne spominjem da devojka nije nimalo debela
ima viška tu i tamo,al lepo izgleda
ima mnogo lepu glavu

takođe,IBM,u pitanju je herpes labialis
 
(Daaa,u naslovu namerno stoji "tinejdžerke",pošto su žene sklonije ovome,koliko sam primetila)

Iskreno me zanima kako forumašice koje imaju problema s viškom kilograma pokušavaju da smršaju?
Lično ne poznajem ama baš nijednu devojku koja je u stvari bila spremna da se oznoji-počne da vežba,trči,pliva blabla
Uglavnom su pribegavale nekim suludim dijetama,prekakanju večere,uzimanju laksativa itd

Čak,drugarica s kojom sam provela zadnjih mesec dana na letovanjima je bulimičarka...

Zatvori se u wc,pusti muziku i misli da ne čujem...onda izađe sva crvena u licu....
Tu nije kraj priče,sve to prati njena konstantna nervoza,zanovetanje,gledanje u ogledalo,brojanje kalorija,kukanje...jedva sam čekala da se vratim :confused:
Na kraju sam stvarno pukla u jednom trenutku,ali kao da sam pričala zidu.Radi to već mesecima i nema ni najmanju nameru da prestane


E to su stvarno ozbiljni problemi! :think:
 
Ja sam vise od 20kg izgubio putem low-gl dijete. Nije bilo neke povecane fizicke aktivnosti, da sad trcim vise puta nedeljno i to. Poceo sam jest' vise (da, da, vise) ali GL se sveo na minimum (retko sam jeo hleb, slatkise uopste nisam jeo, nista slatko a da nije voce itd).

No meni cilj nije bio da smrsam. Taj gubitak kg je dosao nekako kao bonus.
 
(Daaa,u naslovu namerno stoji "tinejdžerke",pošto su žene sklonije ovome,koliko sam primetila)

Iskreno me zanima kako forumašice koje imaju problema s viškom kilograma pokušavaju da smršaju?
Lično ne poznajem ama baš nijednu devojku koja je u stvari bila spremna da se oznoji-počne da vežba,trči,pliva blabla
Uglavnom su pribegavale nekim suludim dijetama,prekakanju večere,uzimanju laksativa itd

Čak,drugarica s kojom sam provela zadnjih mesec dana na letovanjima je bulimičarka...

Zatvori se u wc,pusti muziku i misli da ne čujem...onda izađe sva crvena u licu....
Tu nije kraj priče,sve to prati njena konstantna nervoza,zanovetanje,gledanje u ogledalo,brojanje kalorija,kukanje...jedva sam čekala da se vratim :confused:
Na kraju sam stvarno pukla u jednom trenutku,ali kao da sam pričala zidu.Radi to već mesecima i nema ni najmanju nameru da prestane

dobra tema
ne drzim dijete ama bas nikad...treniram odbojku, lupam bubnjeve, to mi je sasvim dovoljno...ljudi nekad pretjeraju sa dijetama, smrsaju 3-4 kg pa se ponadaju...ustvari oni skidaju misicnu masu a ne masno tkivo...zato je bolja opcija fizicka aktivnost i normalna ishrana...mislim da je to neko vec pomenuo...
 

Back
Top