nije za mladje od 18 godina

Tata iz teksasa pore svih silnih izvora nafte imao i jedinicu cerku plavusu, lepu i pametnu naravno!
Plavusica se zaljubi u predradnika koji osim sto je radio kao crnac i privatno je bio crnac i jos se uz to zvao Dzo! I objavi svom zgranutom ocu da ona i Dzo hoce da se vencaju?!?!?!?
Otac je znao da cerci takvih intelektualnih sposobnosti ne moze da tek tako nesto zabrani a kamoli momka takvih kapaciteta pa resi da postupi veoma lukavo...
Tata: Momce ne dolazi u obzir da moja cerka izlazi sa tobom, a kamoli da se jednog dana vencate, znaci odgovor je ne. Da bih bio jasniji pokazacu ti nesto.
On otvori prozor i ispred njih se ukaza limuzina od nekih 12-tak metara. Dakle vidis li ti ovu limuzinu, moje dete je naviklo na raskos kakvu joj ti nemozes pruziti a ja nisam spreman da ona pati zbog tebe i zato sve dok ne budes imao auto veci od ovoga nemoj ni da pomisljas na nju.
Na to ce Dzo zamisljeno:
Dzo voli, Dzo pati, Dzo ce iz ljubavi da zaradi za takav auto!
I zaista nije proslo ni godinu dana i Dzo je uspeo da i sam kupi limuzinu vecu od 12-tak metara. Videvsi da mu je Dzo doskocio otac se doseti:
Mladicu cestitam ali hoces li samo malo da se okrenes oko sebe. Nas skromni dom ima 60-tak spavacih soba, mislis li da ce moja jedinica moci da zivi u necem manjem. Dakle za tvoje a i njeno dobro sve dok ne budes imao kucu sa vise spavacih soba od ove ti se bolje i ne vracaj ovamo!
Na to ce Dzo zamisljeno:
Dzo voli, Dzo pati, Dzo ce iz ljubavi da zaradi za takvu kucu!
I zaista nije proslo ni par godina i Dzo je uspeo da i sam kupi kucu sa vise od 60 spavacih soba.
Videvsi to otac i sam shvatajuci da nije izbrao dobar metod na brzinu smisli nesto novo:
Vidis momce sve je to lepo, ali za srecu je potrebno vise.
Dzo ga je netremice gledao trudeci se da shvati sta sad buduci tast hoce od njega.
Dakle da ne okolisam mnogo. Nase male teksasanke su kao sto si i sam shvati razmazene u svakom pogledu. Pa cak i u onoj stvari. Da bi moja cerka bila sasvim srecna nece ti tu pomoci ni auto ni kuca na zalost. Moras da imas penis od pola metra inace pisi propalo. A momce, vidis kako je to. I uz to ga izvadi iz pantalona ne bi li demonstrirao uzivo teksaske mere. Na to ce Dzo pokunjeno:
Dzo voli, Dzo pati, Dzo ce iz ljubavi i da ga skrati! 8)
 

Back
Top