Cosmopolitan beauty awards
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Cosmopolitan beauty awards

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Cosmopolitan beauty awards

Drage moje, juce sam u novom borju mog voljenog "Cosmopolitana" procitala da u sklopu "Cosmopolitan beaty awards"-a, "Cosmo" poziva citateljke da pomognu u odbairu najboljih preparata vrednih te nagrade tako sto na njihovom sajtu ostavite svoj utisak o nekom kozmetickom preparatu koji vam je bio najbolji beauty saveznik ove godine i tako se bira kojim ce proizvodima pripasti nagrada. Sminka, nega, parfemi (muski i zenski), sredstva za samopotamnjivanje, sredstva za sastitu od UV zracenja... Ma sve. Na vama je samo da pohvalite brend kojem ste verne i na taj nacin da im se "zahvalite" na (u zavisnosti od toga sta je to - dugim trepavicama, sjajnim usnama, neznoj kozi...

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

Podrazumevano Re: Cosmopolitan beauty awards

Gledala sam to, mada mi bilo glupo da učestvujem u anketi Moraju da se sve rubrike popune, a ja ne koristim neke stvari.

Plašim se, neću ispasti cosmo devojka jer ne koristim preparate za tamnjenje kože, nemam momka, pa ne znam šta bi on koristio, na ruke i stopala mažem soleu itd
    I jare i pare.

Iskusan
    Učlanjen
    25.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano Re: Cosmopolitan beauty awards

Citat Original postavio miss smart Pogledaj poruku
    Plašim se, neću ispasti cosmo devojka jer ne koristim preparate za tamnjenje kože, nemam momka, pa ne znam šta bi on koristio, na ruke i stopala mažem soleu itd

Ма, и ауторке тих текстова који говоре о фенси стварима су, кладим се, просјечне, и не користе то што савјетују читатељкама

Slične teme

1. Srpski Cosmopolitan
    Autor jovanka78 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 08.06.2005., 17:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •