User Accounts

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stavio sam sifru u User Accounts kako da je skinem, da kad upalim racunar ne trazi sifru, hvala.

A kako si je stavio kada neznas da je sklonis.....;)

Moze li neko da mi odgovori, ne znam kako da uklonim password iz User Account-a svaki put kad palim komp trazi mi sifru, hvala

Start-Kontrol panel-User Accounts
Nadjes lepo tu account na koji si stavio sifru, kliknes na njega i imas podesavanja da uklonis sifru, videces i sam.......
 
Mene samo zanima kako si uspeo da postavis sifru, a da neznas da je uklonis, no nebitno, vidim da si se zbunio do kraja.....:D
Bitno da si resio slucaj.;)


molim za pomoc.....kada kliknem na stand by...prvi problem je sto nece da ga ugasi...a drugi pojavi mi se pise prijavite se kao guest...kako to da ugasim.......ulazio sam kao administrator ali nemogu nigde da nadjem gde da ugasim guest...
 
Sto se tice stand by-a,ako mislis da se skroz iskljuci-to ni ne treba da se desi..A za drugi,control panel->user accounts->imas spisak svih naloga(i guest),klikni na njega i imas turn on/off.
 
molim za pomoc.....kada kliknem na stand by...prvi problem je sto nece da ga ugasi...a drugi pojavi mi se pise prijavite se kao guest...kako to da ugasim.......ulazio sam kao administrator ali nemogu nigde da nadjem gde da ugasim guest...

Pored toga sto ti rece covek post iznad, imas gomilu podesavanja sa admin naloga u run/gpedit ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top