Teorija zavere

nikoneko

Ističe se
Poruka
2.479
Nešto ja gledam ove naše teme i malo su poglupe moram da kažem čini mi se da je kod žena puno bolje .One pišu o svemu .:mrgreen:
Ovde se sve svelo kakva je kakvu voliš da li mora da se brije svugdje ,dole gore jeli brkata ili nije da li grebe (s brkovi mislim ),da li mora da bude poštena ili :rumenko:
Ono što mi je privuklo pažnju je : da su većinu tema otvorile žene .:think:
Sve mi je ovo sumljivo :think:
 
Nešto ja gledam ove naše teme i malo su poglupe moram da kažem čini mi se da je kod žena puno bolje .One pišu o svemu .:mrgreen:
Ovde se sve svelo kakva je kakvu voliš da li mora da se brije svugdje ,dole gore jeli brkata ili nije da li grebe (s brkovi mislim ),da li mora da bude poštena ili :rumenko:
Ono što mi je privuklo pažnju je : da su većinu tema otvorile žene .:think:
Sve mi je ovo sumljivo :think:

па пиши и ти о свему што те занима. а
ко погледаш у назад, стално се врте десетак истих тема са различитим насловима.
 
Nešto ja gledam ove naše teme i malo su poglupe moram da kažem čini mi se da je kod žena puno bolje .One pišu o svemu .:mrgreen:
Ovde se sve svelo kakva je kakvu voliš da li mora da se brije svugdje ,dole gore jeli brkata ili nije da li grebe (s brkovi mislim ),da li mora da bude poštena ili :rumenko:
Ono što mi je privuklo pažnju je : da su većinu tema otvorile žene .:think:
Sve mi je ovo sumljivo :think:
A ova tvoja tema je pametna?
 
Kakvih tema ima, ova je odlična ,otiđi malo na natprirodne pojave i politiku .Htio sam malo da vas razmrdam i malo se našalim sa ženama .Evo već dve nove teme imaju a vi mene dočekaste na nož što se kaže šmrc idem da perem auto
 
Pa sigurno me nece nista zanimati o muskarcima..to jes nema se sta tu mnogo filozofirati kad smo laki za odrzavanje..zenama se mena ukus i misljenje cim dodju na forum..ko ce ih povatati
 

Back
Top