STADION

-

  • -

  • -


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
26, 1, 13, 23, 7 :)

Ne udvaraj se sedeci na dve stolice! :hahaha: :hahaha: :hahaha: A poceo si da bacas udicu i na trecu. Ja te pratim!
acute.gif
 

Oooo... to si ti :bye:

Ne udvaraj se sedeci na dve stolice! :hahaha: :hahaha: :hahaha: A poceo si da bacas udicu i na trecu. Ja te pratim!
acute.gif

Ne, sve mogu da objasnim :)

26 sam bio u dnevniku u srednjoj, taj uvek stavljam kad se pravim na nekoj igrici :)
1 omiljena ocena a i zbog F1 :)
13 oduvek drag broj, pogotovo sto ga neki smatraju za baksuznog :)
23 u osnovnoj sam bio 23, onako volim i taj broj, Dzordan, Bekam...
7 zbog Bonda :)

E sad, najpre, znas da nemam veze sa prvom stolicom, a sto se tice trece, zar nije to starija zena :confused:
 
Oooo... to si ti :bye:



Ne, sve mogu da objasnim :)

26 sam bio u dnevniku u srednjoj, taj uvek stavljam kad se pravim na nekoj igrici :)
1 omiljena ocena a i zbog F1 :)
13 oduvek drag broj, pogotovo sto ga neki smatraju za baksuznog :)
23 u osnovnoj sam bio 23, onako volim i taj broj, Dzordan, Bekam...
7 zbog Bonda :)

E sad, najpre, znas da nemam veze sa prvom stolicom, a sto se tice trece, zar nije to starija zena :confused:
I sad za 26 treba ja da ti verujem? Ili ona? :hahaha1:.......:dash:

A kako lepo pogodi sve tri stolice? A za trecu, nemoj da mislis da je toliko bas stara da ne moze da se napravi dobra juha! :rotf:

A to da nemas veze sa prvom stolicom cu jos sa No 26 da porazgovaram. Reko sam ti da cu ti razbucam veridbu! :rtfm:..........:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Pratim te u stopu. A tek kad stignes u Kolin. Ima da ti u sobu ubacim jos tri cehinje pa neka te umlate sve redom. Bice 5 na 1. Naplacivacu ulaznice za gledanje lincovanja u zivo! :lol: :lol: :lol:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top