STADION

-

  • -

  • -


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Jedan Pirke je morao biti ubiven, a da se pritom još 10 ljudi rani. Koliko ja znam, sudija Falkone je ubiven sa tonu dinamita. Stradao je čovek koji ga je čuvao, i on."
 

profilepic66630_3.gif

"Ekele kukubavunga jakjalele mutombbu bananele enebamotenga betembo mapetanda ezembu mijavara...!!! ENTER":hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ja sam lepo reko da se zove "KAFANA KOD HULIGANA"
samo me je ALeksa podrzao...
i ja cu da bojkotujem ovu kafanu

A ja kao nisam !?

E pa ybg sve vam smeta... :lol: :hahaha:

"Stadion" bre i rešena stvar! :)

P.S.
Shvatite ovaj moj predlog kao zeyebanciju da ne budem optužen za sve i svašta. :whistling:

Tribina ...

Moram da kazem da mi je samo Alexa poslao poruku. Znaci - ispali ste. :D
Ostaje ovaj naziv neko vreme, pa cemo ga menjati. :D

Kakav si ti mod kad ne citas sve postove :roll::)
 
@Ilic
Gdje si Ilicu...kuco stara:D

Drago mi je da si tu...
Dok sam ja bio malo odsutan...mnogo se toga izdesavalo...;) Najbitnije je da si se vratio!:) :heart:

Naterala me anketa da se vratim u javnost. Inace, bio sam prisutan i u kontaktu sa SJK preko emaila i PP. ;)

Kakvo je stanje na tenisu? Jel ima onih pametnih? :hahaha::hahaha::hahaha: Ne smeju vise da pisnu na tenisu. Video sam kako se zale na drugim temama! :rotf: :rotf: :rotf:
 

:klap:

"Jedan Pirke je morao biti ubiven, a da se pritom još 10 ljudi rani. Koliko ja znam, sudija Falkone je ubiven sa tonu dinamita. Stradao je čovek koji ga je čuvao, i on."

Nije tacno, najpre korisceno nesto vise od 300kg eksploziva, onda poginula je njegova zena i bilo je vise ljudi u obezbedjenju, valjda trojica, ne mogu da se setim.
 
jel čuo neko za ovo:
Arsenal želi da u London dovede 15-godišnjeg srpskog fudbalera, Veljka Batrovića, koga su mediji prozvali "novi Mesi". Britanski mediji pišu da je talentovani tinejdžer tokom probe u Londonu oduševio čelnike "tobdžija" koji će uskoro započeti pregovore sa predstavnicima mladog fudbalera.
IZVOR

Ja se sećam Nikona Jeftića kao nekadašnjeg veikog talenta, ne znam gde je on sada, msm da ima 16 godina trenutno, a za ovoga je najbolje da bude uz Vengera, taj pravi igrače.
 
Naterala me anketa da se vratim u javnost. Inace, bio sam prisutan i u kontaktu sa SJK preko emaila i PP. ;)

Kakvo je stanje na tenisu? Jel ima onih pametnih? :hahaha::hahaha::hahaha: Ne smeju vise da pisnu na tenisu. Video sam kako se zale na drugim temama! :rotf: :rotf: :rotf:

Znam ja da si ti bio prisutan...ali ja zelim da si prisutan u javnosti!:D

Stanje na tenisu je zadovoljavajuce...SJK - jaci nego ikad!:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top