Zadnji dan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Dakle elem owo je zadnji dan nicka Anite.. Danas se spaja sa nickom bratislaw90..
Iako se ne oprastamo, osetjam da deo mene nestaje owim spajanjem tj kohezijom dwa entiteta..
posto je owo ipak maticni forum Anite, zeleo sam da se oprostim sa swima wama, iako Anita wishe owde nije sa nama, siguran sam da was je wolela, i da joj jako nedostajete z:cry:
Proziweli smo neka basx dobra wremena zajedno. SEtjam se prwi put prawljenja koalicije sa Del boyem, alergicnom, pa posle prelazak na radikale i slaganje wishe sa korisnicima poput tihog eremite i tako tih.
Setjam se dugih notji prowedenih u smehu i zadowoljstwu sa wama
Mi owde smo prestali biti SPS SRS DSS Ds i ostali lopowi
postali smo poroditza, ja na was gledam kao na moju poroditzu, ali away doslo je wreme rastajanja, iako tju ja biti tu kao bratislaw90 Anita danas zauwek umire. Pokoj dusi njenoj.I u to ime Zbogom prijatelji... Widadjetjemo se sa drugog nicka, a owaj tje zauwek osati
Suza u grobnitzi mladosti, bolna uspomena sa kojom tje te se sa ponosom setjati . Ali opet tako bolna bitje, da tjemo swi plakati za nasxim dragim prijateljem, i delom koji je umro unutar nas. Jer je anita postala deo swih nas.
z:cry: z:cry: z:cry: z:cry: z:cry: z:cry: z:cry: z:cry: z:cry:
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top