Osnivanje umetnicke grupe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

Salvador

Gost
Jer ima raspolozenih ljudi izmedju 18 i 20 godina za osnivanje umetnicke grupe koja bi se bavila svim medijima u cilju pokusaja manipulacije njuma ali u korisne svrhe.Da prenosimo dobre poruke na najrazlicitije i nazanimljivije nacine.Sluzimo se tehnikama gerilla marketinga, samo sto ne prodajemo nista nego kultivisemo ljude i teramo ih na razmisljanje.Odnosno prodajemo dobru - zdravu ideju.

Nesto kao: Vezbamo marketing u dobre svrhe a kasnije cemo da se odogatimo od njega :)
 
Ukoliko Vam je potrebna podrska u vidu reklame ili promocije, mozete me kontaktirati preko;

063/8 50 52 60
jovcici@hotmail.com

www.magicline.org


-Nova verzija sajta se ocekuje do 15.12.2003. god., a na njemu postoji preko 100 prezentacija kako poznatih licnosti, tako i mladih umetnika kojima je potrebna podrska da bi iole uspeli.


Javite se pa se mozemo dogovoriti oko bilo cega (prikupljanja kandidata-clanova, otvaranja prezentacija na pomenutoj adresi... )
 
Salvador:
Jer ima raspolozenih ljudi izmedju 18 i 20 godina za osnivanje umetnicke grupe koja bi se bavila svim medijima u cilju pokusaja manipulacije njuma ali u korisne svrhe.Da prenosimo dobre poruke na najrazlicitije i nazanimljivije nacine.Sluzimo se tehnikama gerilla marketinga, samo sto ne prodajemo nista nego kultivisemo ljude i teramo ih na razmisljanje.Odnosno prodajemo dobru - zdravu ideju.

Nesto kao: Vezbamo marketing u dobre svrhe a kasnije cemo da se odogatimo od njega :)
Znam da si ovo davno postovao, ali ima jos uvek zainteresovanih... :)
 
Salvador:
Jer ima raspolozenih ljudi izmedju 18 i 20 godina za osnivanje umetnicke grupe koja bi se bavila svim medijima u cilju pokusaja manipulacije njuma ali u korisne svrhe.Da prenosimo dobre poruke na najrazlicitije i nazanimljivije nacine.Sluzimo se tehnikama gerilla marketinga, samo sto ne prodajemo nista nego kultivisemo ljude i teramo ih na razmisljanje.Odnosno prodajemo dobru - zdravu ideju.

Nesto kao: Vezbamo marketing u dobre svrhe a kasnije cemo da se odogatimo od njega :)
evo ja sam raspolozena za dobru zdravu ideju.
Jel ponuda jos vazi?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top