Osnivanje umetnicke grupe
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Osnivanje umetnicke grupe

Salvador
    Guest

Podrazumevano Osnivanje umetnicke grupe

Jer ima raspolozenih ljudi izmedju 18 i 20 godina za osnivanje umetnicke grupe koja bi se bavila svim medijima u cilju pokusaja manipulacije njuma ali u korisne svrhe.Da prenosimo dobre poruke na najrazlicitije i nazanimljivije nacine.Sluzimo se tehnikama gerilla marketinga, samo sto ne prodajemo nista nego kultivisemo ljude i teramo ih na razmisljanje.Odnosno prodajemo dobru - zdravu ideju.

Nesto kao: Vezbamo marketing u dobre svrhe a kasnije cemo da se odogatimo od njega :)

mara
    Guest

Podrazumevano poruka

Dobra ideja.Napokon nesto pametno i korisno za ovaj narod.Samo napred

Vojt
    Guest

Podrazumevano DRM

veoma zanimljivo...mi smo vec nesto slicno napravili...zovemo se DRM Teatar i radimo trenutno u SKC-u. Malo smo stariji od 20g...ali jos uvek mladi, cili i veseli! Ako hoces da razmenimo neke ideje, kontaktiraj nas na drmteatar@yahoo.co.uk
    Ivana Vojt[color=red][/
    color]

Početnik
    Učlanjen
    01.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ukoliko Vam je potrebna podrska u vidu reklame ili promocije, mozete me kontaktirati preko;

063/8 50 52 60
    jovcici@hotmail.com

www.magicline.org

-Nova verzija sajta se ocekuje do 15.12.2003. god., a na njemu postoji preko 100 prezentacija kako poznatih licnosti, tako i mladih umetnika kojima je potrebna podrska da bi iole uspeli.

Javite se pa se mozemo dogovoriti oko bilo cega (prikupljanja kandidata-clanova, otvaranja prezentacija na pomenutoj adresi... )

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: Osnivanje umetnicke grupe

Citat Original postavio Salvador
    Jer ima raspolozenih ljudi izmedju 18 i 20 godina za osnivanje umetnicke grupe koja bi se bavila svim medijima u cilju pokusaja manipulacije njuma ali u korisne svrhe.Da prenosimo dobre poruke na najrazlicitije i nazanimljivije nacine.Sluzimo se tehnikama gerilla marketinga, samo sto ne prodajemo nista nego kultivisemo ljude i teramo ih na razmisljanje.Odnosno prodajemo dobru - zdravu ideju.

Nesto kao: Vezbamo marketing u dobre svrhe a kasnije cemo da se odogatimo od njega
    Znam da si ovo davno postovao, ali ima jos uvek zainteresovanih...

Guest

moze ali ja imam skoro 25

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I sta se nakon godinu dana desilo sa grupom? Da li je oformljena? To su ozbiljnije stvari i tesko se ostvaruju bez dobrog fondera ili sponzora. U svakom slucaju imate moju podrsku.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

ako se i dalje cimate oko ovoga ja bih voleo da probam. ako nije oformljena ovakva grupa ili ako postoji, mozda treba napraviti novu!

Guest

Podrazumevano

e moze

Guest

Podrazumevano

podrzavam ja necu, mnogo bih se svadjala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

ako je neko zainteresovan moze mi pisati predloge i slicno na marko_danon@msn.com

maruska
    Guest

Citat Original postavio Salvador

Nesto kao: Vezbamo marketing u dobre svrhe a kasnije cemo da se odogatimo od njega
    evo ja sam raspolozena za dobru zdravu ideju.
    Jel ponuda jos vazi?

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja cu za 40 din/sat da statiram u kukuruzu

Slične teme

1. umetnicke slike
    Autor Ljubic u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 0