Wanted spiderman pernica

brizna mama

Primećen član
Poruka
505
Traži se spiderman pernica - trodelna puna ili prazna. Gde god sam pitala - rasprodato, kao da je džabe. Na netu nema ništa A škola samo što nije počela. Pozdrav od jedne ponosne mame budućeg đaka prvaka.
 
Poslednja izmena:
Kupila sam dotičnu pernicu i sada smo spremni za školu. Jako smo srećni i uzbuđeni oko polaska u školu. Srećan polazak u školu svim đacima i njihovim najbližim, a posebno prvacima. Za one koji nisu osetili tu radost i svečanost novih događaja u životu jako mi je žao. Želim im sve najbolje.
 
Kupila sam dotičnu pernicu i sada smo spremni za školu. Jako smo srećni i uzbuđeni oko polaska u školu. Srećan polazak u školu svim đacima i njihovim najbližim, a posebno prvacima. Za one koji nisu osetili tu radost i svečanost novih događaja u životu jako mi je žao. Želim im sve najbolje.

:super:

hehe baš lepo od tebe
moje dete polazi sutra u predškolsko, prvi put se odvaja od mamice svoje, nije išo u vrtić, pošto dotična mama ne radi

tvoj post se ne odnosi na predškolce, al mi ipak nekako milo
:heart:
 
Naravno, čestitke možemo da proširimo na sve nove početke vezane za i za decu i za ostale. Vexy, neka vam je srećno. Kako ste se pripremili za polazak u predškolsko? Da li je mama iskoristila priliku za neki šoping!?


hvala

pripremili smo se tako što je Joca odavno video i gde je zabavište i vaspitačicu, put do zabavišta je utvrdio
šoping?
kupili smo nove patofnice za zabavište, nove bermude, 2 majce i čarapice :mrgreen:
ranac ima od pre....
ovo čisto da mu je srećan početak, da se ponovi...
nadam se da će imati dovoljno garderobe, al kupovaćemo po potrebi...
 
hvala

nadam se da će imati dovoljno garderobe, al kupovaćemo po potrebi...

najbitnije je da dete šalješ u onome što nije lepo nego udobno i funkcionalno. Sećam se da su nama dok su nam deca bila u jaslicama i vrtiću vaspitači stalno pričali da ih ne šaljemo sa farmericama i stvarima koje se zakopčavaju rajfišlusima, već trenerke koje se samo navlače. Uz to decatamo sama jedu pa su kod nekih fleke neminovne i zato ne mora baš najreprezentativnija garderoba za vrtić. Ima i drugih prilika
 

Back
Top