Jdownloader [Opsta diskusija]

Baš te mrzelo da pretražuješ, pisali smo o tome...

Configuration - Reconnect izabrati Method CLR Script i u polju za CLR Script upisati:
Kod:
<CryptLoad>
<Router name="TP Link 8810" />
<Command method="Auth" action="" />
<Command method="GET" action="rebootinfo.cgi" />
</CryptLoad>

EDIT: Ovo je ako ti je model modema TP Link 8810. Je l` ti taj modem? Ako nije kaži koji je, pa ću ti napisati novu skripticu...
 
Podesio sam Jdownloader u reconnection za moj modem Huawei HG520s, login - admin; password - ztonpk; router IP - 192.168.1.1 i u prazno polje sam kopirao skriptu, da bih izbegao 15 min. cekanje posle svake skinute particije, ali mi sad brzina varira to mi se ranije nije desavalo cas je 107 a cas 40kb/s da li je problem u skripti ili necem drugome, hvala.
 
Podesio sam Jdownloader u reconnection za moj modem Huawei HG520s, login - admin; password - ztonpk; router IP - 192.168.1.1 i u prazno polje sam kopirao skriptu, da bih izbegao 15 min. cekanje posle svake skinute particije, ali mi sad brzina varira to mi se ranije nije desavalo cas je 107 a cas 40kb/s da li je problem u skripti ili necem drugome, hvala.

E pa neznam, ali samo znam da meni ponekad uvece od 7-11 sati spusti na rapidu od 30-50 kbps, a naprimer skidam nesto sa Microsoftovog sajta tada, pici normalno.:D
 
Podesio sam Jdownloader u reconnection za moj modem Huawei HG520s, login - admin; password - ztonpk; router IP - 192.168.1.1 i u prazno polje sam kopirao skriptu, da bih izbegao 15 min. cekanje posle svake skinute particije, ali mi sad brzina varira to mi se ranije nije desavalo cas je 107 a cas 40kb/s da li je problem u skripti ili necem drugome, hvala.

Slusaj, skini prvo preko browsera neki rapid i tamo vidi menjaj servere sa kojim ce da ti ide najbrze. Kad provalis koji je to server. U JDownloaderu podesi da ti uvek skida sa tog servera i problem je resen. Poz
 
A da li ti scripta radi? Ako radi onda ostavi ili pronadji clana koji ti je dao script video sam skoro taj post i pitaj njega da ti do kraja objasni mada sumnjam da ima neko logicno objasnjenje. Ovaj forum sluzi za to a postalvjeo pitanje doibjes polovican odgovor a ti se snadji za ostalo a svi se medjusobno pomazu
 
Kod mene stalno neki problemi....

Od veceras nece da mi se pokrene Jdownloader kad ga startam. Skidao je normalno i onda je nestao dole u system trayu. Otvorio sam ga direktnim klikom na ikonicu u njegovom folderu i odmah se pojavio bez ucitavanja. Kad je zavrsio sa rar fajlom koji je skidao ucutao se i gotovo. Ne reaguje vise nikako. Jel imao neko slicno iskustvo...?

Hvala
 
Ne znam do cega je problem.
Ja danonocno koristim jdownloader
i nikad mi se to nije desilo.
Zapravo, desavalo se da mi blokira par
puta.
Ostavi ti tako da skida, a nakon toga ugasi komp.
Ili sad to uradi. Svejedno.
Po ponovnom aktiviranju programa
trebalo bi da bude ok.
Tako je bar kod mene kada se blokira.
 
Ne znam do cega je problem.
Ja danonocno koristim jdownloader
i nikad mi se to nije desilo.
Zapravo, desavalo se da mi blokira par
puta.
Ostavi ti tako da skida, a nakon toga ugasi komp.
Ili sad to uradi. Svejedno.
Po ponovnom aktiviranju programa
trebalo bi da bude ok.
Tako je bar kod mene kada se blokira.

Probaj ovako,stvarno cudan problem...
Ja sam imao problem da nije hteo spybot i jos neki programi da se podizu sa start-upom...
Glupi windows...
 
Ne znam do cega je problem.
Ja danonocno koristim jdownloader
i nikad mi se to nije desilo.
Zapravo, desavalo se da mi blokira par
puta.
Ostavi ti tako da skida, a nakon toga ugasi komp.
Ili sad to uradi. Svejedno.
Po ponovnom aktiviranju programa
trebalo bi da bude ok.
Tako je bar kod mene kada se blokira.

Nije mi to rjesenje problema....

Evo sad sam ga tako pokrenuo i naravno otvorio se (jos bi samo trebalo da nije:evil:) ali ne prikazuje skidanje...ovaj film sto je skoro skinut, u prozoru ama bas nista ne prikazuje, sve na nuli. A u folderu Downloads rar-ovi lijepo smjesteni. Evo sad bar lijepo prikazuje skidanje, vidjecemo dokle...:roll:

Ali ovo je vrlo jednokratno rjesenje a to ne volim...:think:

U svakom slucaju, momci, hvala obojici:ok:
 
jesi ga update-ova? mozda ima neki bug, mada sam ja cuo da kada taj program ima dosta problema ljudi ga ponovo skinu sa neta i samo vec postojeci program stave ovaj novi koji su skinuli.

Prije ovoga sam skinuo dva pa nista nije valjalo...ne bih da se ponovo igram....

Kakve veze ima update? Nisam to radio, ne znam ni gdje mu je opcija a i ne razumijem zasto bi update bio bitan...?
 
Mislite na ono kad startam program....


Pa on to sam radi, mene nista i ne pita, update-uje plugine za 2-3 sec. i gotovo. To radi kad god ga ukljucujem, mada se to dosad rijetko desavalo (mislim na ukljucivanje) jer ga uglavnom nisam ni iskljucivao...:)

Mozda bi to moglo biti rjesenje, ponekad ga iskljuciti da se jadnik moze povremeno update-ovati, mozda mu je to bitno zbog necega....
 
Meni svaki put kad pokrenem update, ode pod voz...
i prestao sam da ga koristim, sistem usd je mnogo mudrije resen, i svako ako se potrudi moze da ga sam stima..
Rekoh da ispostujem jdownloader tim koji se trudi, ali evo vec dugo im njihov update rusi stariju verziju pa mi je to ukazatelj da su za one koji reinstaliraju opsys na svakih 3-6 meseci, a ja to cinim na svake 3-4 godine.
 
Evo danas mi je Jd opet bio nestao pa sam uradio update na najnoviju verziju i dobio ....nista! Malo kao neki moderniji izgled (a tek sam se bio fino privikao na onaj stari), i dobio sam to da ne mogu da uradim rekonekciju. Ne moze ni manuelno. Evo zasad sam ga nekako natjerao da uopste radi, vidjecemo dokle....Koju korist imam od njega ako ne mogu rekonektovati?? Za "obicno" skidanje USD mi sjajno sljaka....
 
Evo danas mi je Jd opet bio nestao pa sam uradio update na najnoviju verziju i dobio ....nista! Malo kao neki moderniji izgled (a tek sam se bio fino privikao na onaj stari), i dobio sam to da ne mogu da uradim rekonekciju. Ne moze ni manuelno. Evo zasad sam ga nekako natjerao da uopste radi, vidjecemo dokle....Koju korist imam od njega ako ne mogu rekonektovati?? Za "obicno" skidanje USD mi sjajno sljaka....

A sto uopste koristis Jdownloader kad imas USD?Sta njemu fali?Odlican je za download...
 

Back
Top