PLANINA TARA

Pogledajte samo tu lepotu...

tara_jezero.jpg


tara_ljuto%20polje%201.jpg


tara_ljuto%20polje.jpg
 
Molim za savet, 4-člana porodica hoće da za zimski raspust ide na Taru u privatni smeštaj, ali ne možemo da se odlučimo koji (izbor je baš veliki). Nama je zapala za oko Vila Hajdučica, pa ako neko ima iskustva ili može da nam preporuči-pišite.
Uslov bi bio da bude relativo blizu tj. prohodno do hotela Omorika, jer nameravamo da se družimo sa prijateljima koji će biti smešeteni u njemu.
Hvala unapred
 
Tara je nasa ubedljivo najlepsa planina ...hotel Omorika je vrlo solidan , po malo oronuo ali ok,sto se tice privatnog smestaja tu je kategorizacija koju vidite na online prezentaciji prilicno ne tacna / iskustvo ovogodisnje :sad2:/ i treba zaista poslusati preporuku prvenstveno prijatelja a ne savete sa foruma nepoznatih ljudi , mozda prave epp nekom svom, a vi izgubite nerve i vreme dok na licu mesta ne pronadjete i promenite smestaj .../moj slucaj ovog juna/
 
Molim za savet, 4-člana porodica hoće da za zimski raspust ide na Taru u privatni smeštaj, ali ne možemo da se odlučimo koji (izbor je baš veliki). Nama je zapala za oko Vila Hajdučica, pa ako neko ima iskustva ili može da nam preporuči-pišite.
Uslov bi bio da bude relativo blizu tj. prohodno do hotela Omorika, jer nameravamo da se družimo sa prijateljima koji će biti smešeteni u njemu.
Hvala unapred
Preporucujem vam kucu Omoriku u Zaovinama. Potrazite na netu i videcete, divno je.
 
Molim za savet, 4-člana porodica hoće da za zimski raspust ide na Taru u privatni smeštaj, ali ne možemo da se odlučimo koji (izbor je baš veliki). Nama je zapala za oko Vila Hajdučica, pa ako neko ima iskustva ili može da nam preporuči-pišite.
Uslov bi bio da bude relativo blizu tj. prohodno do hotela Omorika, jer nameravamo da se družimo sa prijateljima koji će biti smešeteni u njemu.
Hvala unapred

Moja preporuka:
http://www.tara-apartmani.com/planinski_kutak.htm
 
Jako lepa planina... Bio sam tamo pre 3 godine, i na kraju mi je preselo, ali za to nije Tara kriva. U svakom slučaju svakom bi' preporučio da ode bar na neki produženi vikend !
 
Moji imaju vikendicu na Tari...Nadam se da ćemo početi da je izdajemo al od svih prijatelja, braće kumova ne mo'š da stigneš :roll: Uglavnom, idemo na vikend sad za vikend ili sledeći, jedva čekam, baš mi fali :)
 
Bila sam porodicno prvi put na Tari u Junu ove godine.Nasli smestaj preko interneta u maloj slatkoj vikendici u Kaludjerskim barama.Divan kraj, uglavnom nove vikendice, kao iz bajke.Svakog dana kolima obilazili neki predeo planine, Mecavnik, vozili se Sarganskom osmicom, obisli Mitrovac, Perucac,Kremnu...bas puno lepih utisaka....preporucljivo za obilazak narocito leti kada je na planini idealna klima....:)
 

Back
Top